Nana i Łukasz tworzą szczęśliwą parę, odkąd poznali się w "Hotelu Paradise 4". Oboje przyznali, że nie spodziewali się w programie znaleźć miłości. Byli uczestnicy miłosnego hitu TVN liczyli raczej przygodę i czuli się zaskoczeni tym, jak wielkie uczucie ich spotkało. Teraz, gdy w końcu po zakończeniu emisji 4. edycji mogą mówić wprost o swojej relacji, nie szczędzą słów pełnych zadowolenia i pochwał tego, co ich połączyło. Nana zdobyła się nawet na zaskakujące wyznanie dotyczące ostatnich miesięcy swojego związku.

Reklama

"Hotel Paradise 4" Nana o relacji z Łukaszem

Nana i Łukasz w "Hotelu Paradise 4" stworzyli parę, nie myśląc nawet o tym, że w przyszłości ich relacja będzie aż tak poważna! Przez miesiące spędzone w programie zdążyli się do siebie bardzo zbliżyć, choć nie raz utarli sobie nawzajem nosa, zmieniając pary, by sobie dogryźć. Ostatecznie jednak stworzyli bezpieczny duet, dzięki czemu dotarli do samego finału! Przez cały czas trwania programu, widzowie dość surowo oceniali tę parę i kompletnie nie spodziewali się, że jest między nimi miłość.

Nana i Łukasz pierwszy raz otwarcie powiedzieli o swojej relacji po premierze finałowego odcinka 4. edycji. Jak się okazało ich relacja trwała już 9 miesięcy i nie wiedzieli o niej nawet koledzy i koleżanki z programu! Dla Nany i Łukasza ten wspólny czas w ukryciu był wyjątkowy, ale nikt nie wiedział, że aż tak! Na jednym z najnowszych zdjęć, Nana w końcu przyznała:

- Bardzo się cieszę, że w końcu mogłam się z Wami podzielić najważniejszą rzeczą, która spotkał mnie w HOTELU ❤️ Te 9 miesięcy było jednymi z najlepszych w moim życiu. Dziękuję wszystkim za taki pozytywny odbiór naszych wspomnień - napisała Nana na swoim Instagramie.

nanamajos/Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Nana i Łukasz są nadal razem! "Zdjęłam z niego skorupę". Jakie mają plany?

Widzowie z radością przyjęli tak romantyczne wyznanie Nany a pod postem pojawiło się mnóstwo zachwyconych komentarzy:

Zobacz także

- Cieszę się, że jesteś szczęśliwa bardzoo????????????Że jesteście razem. Przeznaczenia nie oszukasz. Taka prawdziwa miłość zdążą się raz w życiu Pamiętajcie. Ja zawsze w nią wierzyłam ;) buziaki dla Was :)

- Gratuluję, nie wiedziałam, że między Wami jest aż takie uczucie!

- Super, gratulacje! - piszą fani.

Mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi o stanie zdrowia syna: "Bardzo ciężko jest mamie usłyszeć taką diagnozę"

Nana i Łukasz odkąd mogą być szczerzy z fanami, wciąż opowiadają o swojej relacji. Podczas swojego ostatniego live opowiedzieli o swoich wspólnych podróżach, tęsknocie, a także o tym, że mało kto wierzył w ich relację i byli to nie tylko widzowie, ale także inni uczestnicy!

-Oglądaliśmy jeden z odcinków i słyszymy, że Miłosz i Wiktoria sobie gadają: "No Łukasz i Nana to taka para ziomalska, co oni opowiedzą o swoim związku, my mamy fajną historią, a oni co opowiedzą?" - mówią z satysfakcją Łukasz i Nana.

Reklama

Para w przeciwieństwie do wielu publicznych par nie opowiada o planach na przyszłość, nie składa większych deklaracji, jednak podkreśla, że jest im po prostu ze sobą dobrze. Wygląda na to, że tych dwoje naprawdę ma szansę przetrwać!

ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama