Kto wygrał Hotel Paradise 4
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Złota kula rozbita w finale! Kto zgarnął całą wygraną?! 

Wiemy, kto wygrał "Hotel Paradise 4". Złota kula została rozbita w drobny mak! Kto wraca z całą nagrodą główną do domu?

Po ponad trzech miesiącach pobytu na rajskim Zanzibarze, wyłoniono zwycięską parę. Jednak ich relacja została właśnie postawiona na ostrzu noża! Tylko jedna osoba, wyjedzie z pieniędzmi, ponieważ złota kula pękła na polu z kwotą 90 tysięcy złotych. Kto postanowił zgarnąć wszystkie pieniądze dla siebie? Finał był zaskakujący. Głosujący na finałową parę mieszkańcy "Hotelu Paradise" byli niemalże jednogłośni. Zobaczcie, co wydarzyło się w ostatnim odcinku 4. sezonu i kto wrócił do Polski bogatszy o główną wygraną. 

"Hotel Paradise 5": Wiktoria ma żal do Kuby? Ta jedna rzecz mocno ją zasmuciła: "Czułam smutek"

"Hotel Paradise 4": Rzut kulą w finale. Kto zgarnął wygraną? 

W finałowym starciu zmierzyli się ze sobą Łukasz i Nana oraz Sara i Michał. Jednak tym razem już nic nie zależało od nich. Teraz liczyły się relacje z pozostałymi uczestnikami, jakie udało im się zbudować w trakcie programu. To właśnie od uczestników obecnych na finałowej "Pandorze" zależało, kto stanie na ścieżce lojalności i będzie miał okazję zawalczyć o 100 tysięcy złotych do podziału lub... zgarnąć całą kwotę dla siebie. 

Nana i Łukasz wydawali się nie denerwować tym, co zaraz miało się wydarzyć. Docenili, że udało im się wytrwać w "Hotelu Paradise" od samego początku: 

Niby z Łukaszem jesteśmy tutaj już od początku. Mogłoby się wydawać, że to my mamy dzisiaj tę kulę ale wszystko może się obrócić, bo tutaj nigdy nic nie wiadomo i ja czuję, że możemy się dzisiaj zaskoczyć czymś. (...) Łukasz jest jedyną osobą, z którą znalazłam takie porozumienie tutaj w "Hotelu". To jest taka relacja na "Hotel" i może coś później. Przyjechałam tu po przygodę i wychodzę z bonusem. 

Z kolei Łukasz zapewniał, że rzucenie kulą nie jest w jego stylu i nie planuje tego zrobić: 

Lecę po złotą kulę i nie rzucę. Ewentualnie na stówie razem z Naną. 

Sara i Michał w finale Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise": Jak Pan Lektor, stał się Panem Lektorem? "Ja żyję z tymi tekstami"

A jak nastroje przed finałem u Sary i Michała? Michał nie ukrywał, że korci go by rozbić kulę, ale z drugiej strony nie chciałby sprawiać przykrości programowej partnerce: 

No kurde nie wiem, może rzucę, może nie rzucę. Chciałbym rzucić ale nie wiem. Zrobiłbym to dla jaj, dla funu, żeby coś się wydarzyło ale znowu spojrzę na Sarę, będzie jej przykro, a ja nie chcę, żeby było jej przykro. Zobaczymy jak będziemy stali, ja myślę, że to będzie impuls - mówił Michał przed kamerą. 

Z kolei Sara zapewniała, że pieniądze nie mają dla niej znaczenia i nie myśli o rozbiciu złotej kuli w finale: 

Jeśli będę miała okazję rzucić to nie rzucę. Pieniądze to są pieniądze, jeśli już mam jakieś wygrać to podzielę się z drugą osobą i to wszystko 

Nana i Łukasz w finale Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Sara i Przemek są parą? Fani mają kolejne dowody!

Decyzję odnośnie tego, kto stanie na ścieżce lojalności mieli podjąć pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise". W tym momencie finałowe pary, zdały sobie sprawę, jak cenne było budowanie relacji w programie. W wyniku głosowania za Sarą i Łukaszem stanęli: Wiktoria, Miłosz, Maria, Janek, Mateusz, Vanessa, Inga, Oha, Łuki oraz Przemek. Za Naną i Łukaszem stawili się: Natka, Launo, Darek, Kuba oraz Kasia. Tym samym większą ilością głosów zwycięską parą, która stanęła na ścieżce lojalności zostali Sara i Michał! 

Jednak to nie koniec emocji! W finale 4. edycji "Hotelu Paradise" Sara rozbiła kulę na kwocie 90 tysięcy złotych i zgarnęła dla siebie wszystkie pieniądze! 

Sara rozbiła złotą kulę w finale Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe

Jak Sara tłumaczy swoją decyzję o rzucie kulą w finale "Hotelu Paradise 4"? 

Przyjaźń jest dla mnie bardzo ważna i myślę, że jeśli jest prawdziwa to przetrwa i taką próbę. 

Jednak czy podobnego zdania jest Michał? Jego mina, w momencie, gdy Sara rozbija złota kulę na polu z 90 tysiącami złotych mówi sama za siebie... 

- Ja jestem w szoku, ja nie wierze. 
- Chciałeś być pierwszy? - zapytała Klaudia El Dursi
- Nie. Chciałem zrobić to razem szczerze mówiąc, nie rzuciłbym ci kuli, ponieważ jesteś dla mnie ważna, od początku jestem szczery z tobą także... -mówił do Sary 

Michał nie krył zmieszania: 

Na nagrodzie mi nie zależało także fajnie osiągnąć pierwsze miejsce. Jestem zadowolony a to co zrobiła Sara pozostawiam innym do opinii

Myślicie, że ich przyjaźń przetrwa? 

Sara rzuciła złotą kulą w finale Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 4": Vanessa przez przypadek zdradziła wynik finału?! Będzie rzut kulą?
Instagram @vanessawietrzyk
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Vanessa przez przypadek zdradziła wynik finału?! Będzie rzut kulą?
Już dziś wielki finał 4. edycji "Hotelu Paradise"! Wygra miłość, lojalność, a może chęć wzbogacenia się? Czyżby Vanessa przez przypadek się wygadała? Sprawdźcie, co zdradziła!

Przed nami wielki finał 4. edycji "Hotelu Paradise"! Nana i Łukasz, a może Sara i Michał? Która z tych par stanie na ścieżce lojalności i zmierzy się w próbie Złotej Kuli? Takie pytania zadają sobie sympatycy show, z napięciem oczekując a emisję ostatecznego starcia tych dwóch duetów. Tymczasem jedna z byłych uczestniczek miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki zaskoczyła fanów swoim komentarzem. Czyżby Vanessa zdradziła zbyt wiele i tuż przed finałem zdradziła, jak zakończy się 4. sezon rajskiego hotelu? To trzeba zobaczyć! "Hotel Paradise 4": Vanessa przez przypadek zdradziła wynik finału? Już w poniedziałek, 6 grudnia, po godz. 21:30 poznamy zwycięzców 4. edycji "Hotelu Paradise". Wiemy już, że o główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych zawalczą Nana i Łukasz oraz Sara i Michał . Którzy uczestnicy staną na drodze lojalności? Fani show już mają swoją teorię i nakłaniają graczy do rzutu kulą . Czy któraś z hotelowych piękności, a może jeden z przystojniaków pójdzie w ślady Krystiania z poprzedniej edycji i postanowi zgarnąć pieniądze tylko dla siebie? Takie pytanie zadają sobie tysiące widzów TVN 7. Co więcej, byli uczestnicy rajskiego hotelu dodatkowo podgrzewają atmosferę wymownymi postami w mediach społecznościowych. Na instagramowym koncie Vanessy właśnie pojawiło się zdjęcie jej finałowej kreacji. Ubrana w zjawiskową, białą suknię ciemnowłosa piękność postanowiła opatrzyć fotografię przewrotnym podpisem, nawiązującym do wydarzeń, jakie miały miejsce w finale. - Pamiętam jakby to było wczoraj, gdy robiłam te zdjęcia i przygotowywałam się do finału  @hotelparadise.tvn7  , a już dziś to Wy zobaczycie jak zakończą się losy Czwartej Edycji..♥️💫 Żałuję, że to nie my stanęliśmy na ścieżce...

Sara rzuciła złotą kulą w finale Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Sara rozbiła złotą kulę! Wiemy, co zrobi z wygraną! 
Sara wygrała "Hotel Paradise 4". Po rozbiciu złotej kuli zgarnęła dla siebie aż 90 tysięcy złotych. Na co je wyda? Czy Mike skorzysta?

Sara Jezuit okazała się być wielką zwyciężczynią "Hotelu Paradise 4". Decyzją pozostałych uczestników to właśnie ona i Michał Adamczak stanęli na ścieżce lojalności. Sara zdecydowała, że bierze całą nagrodę główną dla siebie i rozbiła złotą kulę na polu z 90 tysiącami złotych! Co na to Mike? Uczestnik nie ukrywał zmieszania. Był w szoku, że Sara mimo zapewnień, że nie rozbije kuli jednak to zrobiła. Przyjaźń jest dla mnie bardzo ważna i myślę, że jeśli jest prawdziwa to przetrwa taką próbę - powiedziała tuż po rozbiciu kuli.  Do jej rąk trafia 90 tysięcy złotych. Co Sara z "Hotelu Paradise 4" zrobi z wygraną? Wiemy, jakie ma plany!  Sara Jezuit wygrała "Hotel Paradise 4". Co zrobi z nagrodą?  Czy rozbicie kuli przez Sarę w finale "Hotelu Paradise 4" jest małą zemstą na Michale za to, że pozbył się z programu Przemka? Gdy Łuki i Michał otrzymali kolejną szansę powrotu do programu tuż przed finałowym tygodniem, musieli zdecydować, kogo wymeldują z "Hotelu Paradise". Decyzja padła na Przemka. Tego nie spodziewał się nikt, a szczególnie emocjonalnie zareagowała Sara, która zaczęła tworzyć z nim coś więcej niż tylko programową parę. Fakt, że to Michał przyczynił się do eliminacji Przemka nie był tajemnicą, jednak Sara podczas ostatniej "Pandory" dała wszystkim do zrozumienia, że nie ma tego Mike'owi za złe. Wygląda na to, że jej zachowanie w wielkim finale może być gorzką nauczką dla Michała, za to, że rozdzielił ją z ukochanym. Gdy wraz z Michałem stanęła na ścieżce lojalności "Hotelu Paradise" zdecydowała się rozbić złota kulę na polu z kwotą 90 tysięcy złotych, co oznacza, że taką kwotę zgarnia tylko dla siebie.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Jak Pan Lektor,...

Michał i Sara w finale Hotelu Paradise
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Michał zaliczył wpadkę tuż przed finałem?! Fani: "Gdzie Sara?"
Michał z "Hotelu Paradise" podsumował udział w programie ale zapomniał wspomnieć o Sarze. Fanom się to nie spodobało. Zabrał głos.

Przed nami wielki finał 4. edycji "Hotelu Paradise". Uczestnicy obecni podczas finałowego odcinka zdecydują, która z par stanie na "ścieżce lojalności". O zwycięstwo i możliwość zdecydowania - miłość czy pieniądze - zawalczą Nana oraz Łukasz a także Sara i Michał. Michał zdecydował podsumować swój udział w programie i opublikował zdjęcie z uczestnikami. Widzowie niemalże od razu dostrzegli, że nie ma tam najważniejszej w jego przypadku osoby, czyli Sary! Czyżby mieli konflikt i była to mała sugestia tego, co wydarzy się w finale? Zobaczcie, co na spostrzeżenie fanów, że brakuje jego partnerki odpowiedział Michał.  "Hotel Paradise": Michał pokazał zdjęcie z uczestnikami. Fani pytają o Sarę Emocje przed wielkim finałem "Hotelu Paradise" sięgają już zenitu. W poniedziałek TVN7 wyemituje już ostatni, finałowy odcinek 4. edycji, w której poznamy zwycięzców. Zdania odnośnie finalistów są podzielone. Kto jednak ostatecznie stanie na ścieżce lojalności? Czy w tej edycji, podobnie jak w 3. Krystian, ktoś zdecyduje się rzucić złotą kulą? Rządni emocji fani, chcieliby by zrobiła to Sara, w akcie zemsty na Michale za to, że wyrzucił Przemka z programu niemalże tuż przed wielkim finałem:  - No to jak Przemek nie wrócił to w finale pozostaje ci rzucić kulą :) - Wygraj to i rzuć kulą bo ten Michał to negatywny typ - Życzę finału i rzucenia kulą 🤣 - pisali w komentarzach widzowie.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Sara komentuje przejście do finału! Swoim zdjęciem zdradziła za dużo?! Czy ich prośby staną się rzeczywistością? Trudno przewidzieć czy w ogóle Sara i Michał będą mieli okazję stanąć na ścieżce lojalności, bo takie same szanse na to mają Nana i Łukasz. Michał na dwa...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik