TV-Show

"Hotel Paradise": Pan Lektor o związku Nany i Łukasza. Czy był między nimi seks?

Powrót Nany do Łukasza podczas "rajskiego rozdania" w "Hotelu Paradise" wywołał burzę. Pan Lektor komentuje ich związek i zdradza ich sekret.

Relacja Nany i Łukasza w "Hotelu Paradise" w ostatnim czasie wzbudziła sporo kontrowersji, Uczestniczka spotkała się z krytyką ze strony widzów za to, że nie dotrzymała słowa danego Michałowi, przez co ten musiał pożegnać się z programem. Nana zarzekała się, że po "zdradzie" Łukasza, nie będzie chciała mieć z nim nic wspólnego. Jednak gdy stanęła przed wyborem pomiędzy nim a Michałem podczas "rajskiego rozdania", nie miała wątpliwości, że chce dać szansę byłemu programowemu partnerowi. W wywiadzie z Party.pl relacje Nany i Łukasza skomentował Pan Lektor. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Pan Lektor o nękaniu Wiktorii: "Wróciła na własne życzenie"

"Hotel Paradise": Pan Lektor ocenia związek Nany i Łukasza 

Nana i Łukasz początkowo wydawali się być jedną z najmocniejszych par w "Hotelu Paradise". W pewnym momencie uczestnik postanowił bliżej poznać Vanessę i zostawił Nanę na lodzie na chwilę przed "rajskim rozdaniem". Najmłodsza uczestniczka była wściekła i wyznała, że "poczuła się jak śmieć". Postanowiła odegrać się na nim i zawarła pakt z Michałem. Zwrot akcji w programie spowodował jednak, że postanowiła zerwać umowę i ponownie wróciła do Łukasza. Ten krok sprawił, że relacja tych dwojga zaczęła się odbudowywać, a uczestnicy zaczęli się do siebie zbliżać coraz bardziej. Widzowie sceptycznie ocenili to, co dzieje się pomiędzy nimi w programie. Zupełnie inny punkt widzenia na temat związku Nany i Łukasza w programie ma Pan Lektor: 

Rozumiem powód, dla którego Nana wróciła do Łukasza. Po prostu coś czuje do tego faceta, to jest facet, który ją pociąga, który spełnia jej oczekiwania. On jednocześnie też chciał, żeby ona do niego wróciła, więc ok. To był pewnie dla niej trudny wybór, trzeba było schować dumę do kieszeni, po raz drugi zaufać facetowi, który zdążył to zaufanie nadszarpnąć no i zrobiła to i co? Obserwujemy teraz fajny związek - powiedział w rozmowie z Party.pl 

Pan Lektor zdradził również czy pomiędzy Łukaszem i Naną doszło do zbliżenia w programie. Wypowiedział się także w sprawie hejtu na Launo i Ohę. Zobaczcie nasze wideo. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Miłosz zapowiada rozstanie z Wiki? "Przyjechałem tu po forsę, z miłością była klapa"

Pan Lektor z Hotelu Paradise ocenia związek Nany i Łukasza
Instagram @nanamajos

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner