"Hotel Paradise 4": Nana i Łukasz wbijają szpilę Miłoszowi i Wiktorii?!
Mat. prasowe, Instagram @wiktoria_gasior
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Nana i Łukasz wbijają szpilę Miłoszowi i Wiktorii?! "I co teraz?" 

Łukasz i Nana z "Hotelu Paradise" szczerze opowiedzieli o braku wiary w ich związek ze strony innych uczestników randkowego show. Odnieśli się też do relacji Wiki i Miłosza.

Niedawno Nana i Łukasz z "Hotelu Paradise"  zorganizowali live'a na Instagramie, by odpowiedzieć na najczęstsze oraz najbardziej interesujące pytania internautów. Uczestnicy czwartej edycji randkowego show odnieśli się między innymi do tego, że mało osób wierzyło w ich związek. Opowiedzieli również, jak ich relacja układała się przez ostatnie miesiące.

W trakcie udzielania odpowiedzi Łukasz i Nana z "Hotelu Paradise" przyznali, że niektórzy koledzy i koleżanki z Zanzibaru nie dawali im większych szans. Przy okazji niespodziewanie wbili szpilę Miłoszowi i Wiktorii, nie kryjąc radości z tego powodu. O co chodziło?

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise 4": Nana i Łukasz największym zaskoczeniem czwartej edycji?

Do samego końca czwartej edycji "Hotelu Paradise" nikt nie wierzył, że związek Nany i Łukasza przetrwa. Trudno się dziwić. Parze w trakcie pobytu na Zanzibarze nie udało się przekonać zarówno widzów, jak i innych uczestników do szczerości swoich intencji. Oprócz tego mogło się wydawać, że zbyt wiele ich dzieli. Nie chodziło jedynie o osobowość, ale także o to, że na co dzień mieszkają w różnych krajach. Warto przypomnieć, że Łukasz żyje w Brukseli, a Nana w Warszawie.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi o stanie zdrowia syna: "Bardzo ciężko jest mamie usłyszeć taką diagnozę"

Nana i Łukasz z Hotelu Paradise
Mat. prasowe

Jeszcze podczas wielkiego finału "Hotelu Paradise" w sieci pojawiało się mnóstwo komentarzy, w których widzowie sugerowali, że relacja Nany i Łukasza jest jedynie na pokaz. Fani podejrzewali, że w parze mogli pozostać natomiast Miłosz i Wiktoria oraz Sara i Przemek. Dopiero na uroczystej gali okazało się, jak bardzo myliła się większość odbiorców! Wiele wskazuje na to, że Łukasz i Nana są największym zaskoczeniem czwartej edycji randkowego show TVN7.

Udzielając wywiadu naszej reporterce, oboje przyznali, że żyją w szczęśliwym związku i nie przeszkadza im odległość. Chociaż podczas nagrywania programu między Łukaszem i Naną dochodziło do małych dram oraz cichych dni, to z ich relacji wynika, że po powrocie z Zanzibaru para niemalże w ogóle się nie kłóciła. Kto by pomyślał? Uczestnicy do swojej relacji podchodzą już bardzo poważnie, ponieważ potwierdzili, że planują zamieszkać razem.

Hotel Paradise: Inga i Janek oraz Vanessa i Mateusz
East News/ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Warto  przypomnieć, że wątpliwości widzów oraz osób, które przebywały w rajskim hotelu, nie były całkowicie nieuzasadnione. Zarówno Łukasz, jak i Nana na początku podkreślali, że nie szukają w programie bliższej relacji. Biorąc udział w "Hotelu Paradise", kierowali się przede wszystkim chęcią dobrej zabawy i zgarnięciem nagrody pieniężnej. Z czasem jednak oboje zaczęli się do siebie zbliżać. Wśród sympatykó randkowego programu nadal jest jest grupa fanów teorii spiskowych, która sądzi, że para będzie razem jedynie do zakończenia tajemniczego kontraktu. Jaka jest prawda?

"Hotel Paradise 4": Łukasz i Nana wbijają szpilę Miłoszowi i Wiktorii?!

Nana i Łukasz niedawno opowiedzieli na Instagramie fanom "Hotelu Paradise" o tym, jak rozwijała się ich relacja. Zdradzili, że byli na wspaniałej randce, która ostatecznie niestety nie została wyemitowana w programie. Oboje jedli burgery, podziwiając malowniczą scenerię rajskiej wyspy. Cieszyli się, że wreszcie mogli pobyć tylko we dwoje. Zasugerowali, że gdyby do randki doszło wcześniej, może ich związek powstałby jeszcze szybciej.

Czy Nana i Łukasz są razem po Hotelu Paradise
Mat. prasowe, Instagram @nanamajos

Okazało się, że mieli świadomość tego, co o ich relacji myślą inni uczestnicy. Internauci zapytali Łukasza i Nanę wprost: "Czy pozostali wierzyli w przetrwanie waszego związku, czy zdziwili się?". Szczególnie nieprzekonani co do szczerości ich uczuć byli Miłosz i Wiktoria. Oboje w bardzo mocnych słowach odpowiedzieli na pytanie, podsumowując losy innych par i dając jasno do zrozumienia, kto ostatecznie został prawdziwym zwycięzcą randkowego show.

Nana i Łukasz wbijają szpilę Miłoszowi
@nanamajos

Oglądaliśmy razem [przyp. red. - odcinki] i widzieliśmy, jak Miłosz i Wika mówili: "Łukasz i Nana to taka para ziomalska. Co oni opowiedzą w ogóle o swoim związku? My to mamy fajną historię, a oni co opowiedzą?" No i co powiemy? - przypomniała z przekąsem Nana.

No i co teraz? Mam wrażenie, że jest odwrotnie. Mamy bardzo dużo do powiedzenia. Nasza relacja bardzo dobrze się rozwinęła i dalej się rozwija. A z drugiej strony tak się rozwinęła, że padło wszystko. Za dużo par nie zostało po "Hotelu" - dodał Łukasz.

Większość osób myślało, że ta relacja jest fałszywa, a jednak utarliśmy noski - z wyraźną satysfakcją podsumowała Nana.

INSTAGRAM/MILY_MO_

Mówiąc o osobach, które początkowo wyglądały na bardzo zżyte, para miała na myśli przede wszystkim Miłosza i Wiktorię. Uczestnicy po powrocie do Polski próbowali zbudować związek, jednak ostatecznie im się to nie udało. O szczegółach opowiedział Miłosz, który rozmawiał z naszą reporterką. Ogromnym rozczarowaniem mogła okazać się także historia Przemka i Sary. Widzowie bardzo długo sądzili, że oboje nadal są w bliskiej relacji. Ku wielkiemu zaskoczeniu Michał zdradził, że rozstali się zaledwie kilka dni po powrocie z Zanzibaru.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Mateusz szczerze o rozstaniu. "może czeka ktoś lepszy, bardziej wyjątkowy?"

Co sądzicie o Łukaszu i Nanie? Byliście zaskoczeni tym, że od tylu miesięcy są razem w szczęśliwym związku? Kibicujecie im, czy może to inne pary były waszymi faworytami?

Nana i Łukasz w hotelu paradise 4
screen/Player.pl

Nana i Łukasz z Hotelu Paradise
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
TV-Show
"Hotel Paradise 4". Nana zaskoczyła wyznaniem o Łukaszu: "Te 9 miesięcy..."
Nana i Łukasz z "Hotelu Paradise" swoją relację ukrywali przed światem przez prawie rok. Dziś Nana nie boi się przyznać, jak naprawdę się czuje w tym związku.

Nana i Łukasz tworzą szczęśliwą parę, odkąd poznali się w "Hotelu Paradise 4". Oboje przyznali, że nie spodziewali się w programie znaleźć miłości. Byli uczestnicy miłosnego hitu TVN liczyli raczej przygodę i czuli się zaskoczeni tym, jak wielkie uczucie ich spotkało. Teraz, gdy w końcu po zakończeniu emisji 4. edycji mogą mówić wprost o swojej relacji, nie szczędzą słów pełnych zadowolenia i pochwał tego, co ich połączyło. Nana zdobyła się nawet na zaskakujące wyznanie dotyczące ostatnich miesięcy swojego związku.  "Hotel Paradise 4" Nana o relacji z Łukaszem Nana i Łukasz w "Hotelu Paradise 4" stworzyli parę, nie myśląc nawet o tym, że w przyszłości ich relacja będzie aż tak poważna! Przez miesiące spędzone w programie zdążyli się do siebie bardzo zbliżyć, choć nie raz utarli sobie nawzajem nosa, zmieniając pary , by sobie dogryźć. Ostatecznie jednak stworzyli bezpieczny duet, dzięki czemu dotarli do samego finału! Przez cały czas trwania programu, widzowie dość surowo oceniali tę parę i kompletnie nie spodziewali się, że jest między nimi miłość.  Nana i Łukasz pierwszy raz otwarcie powiedzieli o swojej relacji po premierze finałowego odcinka 4. edycji. Jak się okazało ich relacja trwała już 9 miesięcy i nie wiedzieli o niej nawet koledzy i koleżanki z programu! Dla Nany i Łukasza ten wspólny czas w ukryciu był wyjątkowy, ale nikt nie wiedział, że aż tak! Na jednym z najnowszych zdjęć, Nana w końcu przyznała: - Bardzo się cieszę, że w końcu mogłam się z Wami podzielić najważniejszą rzeczą, która spotkał mnie w HOTELU ❤️ Te 9 miesięcy było jednymi z najlepszych w moim życiu. Dziękuję wszystkim za taki pozytywny odbiór naszych wspomnień - napisała Nana na swoim Instagramie.  Zobacz także:  "Hotel Paradise...

Nana i Łukasz z Hotelu Paradise mają żal do kolegów z programu?
Party.pl/mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Nana i Łukasz mają dość związku na odległość? Podróże ich męczą
Nana i Łukasz z "Hotelu Paradise" ponownie musieli się rozstać na jakiś czas. Ciągłe podróże męczą parę, która jest w związku na odległość? Natalia zaczęła narzekać.

Związek Łukasza i Nany okazał się jednym z największych zaskoczeń po zakończeniu czwartej edycji "Hotelu Paradise". Uczestnicy randkowego show TVN7 wątpili, że parze uda się zbudować bliską relację. Jeszcze bardziej sceptyczny byli widzowie, którzy nawet o wielkim finale i oficjalnych deklaracjach uważali, że Natalia i Łukasz są razem jedynie na pokaz. Warto przypomnieć, że Łukasz i Nana byli wielokrotnie pytani przez widzów "Hotelu Paradise", czy nie przeszkadza im tak duża odległość. Natalia na co dzień mieszka w Warszawie, natomiast Łukasz ma ułożone życie w Brukseli. Parę dzieli blisko 1300 kilometrów. Uczestnicy programu jednak za każdym podkreślali, że radzą sobie z tym wyzwaniem koncertowo. Ostatnie wideo, w którym widzimy narzekającą Nanę, może budzić wątpliwości. Czy coś się między nimi zmieniło? "Hotel Paradise 4": Nana i Łukasz nie spędzą razem świąt Jak dotąd Łukasz i Nana odpowiadając na pytania fanów "Hotelu Paradise", mówili o swoim związku w samych superlatywach. Podczas jednego z ostatnich Q&A para zdradziła, że zamierza razem zamieszkać już w 2022 roku. Pozostało im jedynie wywiązać się z podjętych na miejscu zobowiązań. Nadal nie wiadomo, czy to Nana przeprowadzi się do Brukseli, czy może Łukasz porzuci Belgię dla Warszawy. Do tego momentu muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Wiktoria w emocjonalnym wpisie: "Miałam dość. Przerosło mnie to" Wiadomo już, że tegoroczne święta spędzą oddzielnie. Wydaje się, że na co dzień natomiast nie przejmują się dzielącymi ich kilometrami. Nie dotykały ich też plotki internautów, którzy twierdzili, że uczestnicy nadal są razem tylko i wyłącznie ze względu na tajemniczy kontrakt. Łukasz i Nana zaprzeczyli tym...

Nana i Łukasz patrzą sobie głęboko w oczy
lukaszhr_official/Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Łukasz i Nana już świętują sylwestra! Łukasz pokazał zabawną wpadkę
Nana i Łukasz postanowili spędzić sylwestra razem. Zakochana para z "Hotelu Paradise 4" swoje spotkanie rozpoczęła od śmiesznej wpadki! Łukasz wszystko nagrał.

Nana i Łukasz odkąd w końcu mogli potwierdzić swój związek, bardzo chętnie pokazują się razem i opowiadają o swojej codzienności. Ich miłość kwitnie, mimo że na co dzień mieszkają w dwóch różnych krajach, Łukasz w Brukseli zaś Nana w Warszawie. Mimo to spędzają ze sobą mnóstwo czasu i nie inaczej będzie w sylwestra. Para powita nowy rok w Brukseli! "Hotel Paradise 4": Nana i Łukasz spędzą sylwestra razem Dla widzów fakt, że związek Nany i Łukasza przetrwał był niemałym szokiem. Mało kto wierzył w miłość tej pary. Widzowie ale nawet mieszkańcy hotelu sądzili, że jest to znajomość przelotna, oparta na przygodzie i zabawie a nie prawdziwym uczuciu. Z pantałyku wybijało także fanów to, że Łukasz wielokrotnie powtarzał, że serce ma niczym z kamienia i nie jest gotowy na żadną miłość czy poważne związki. Jak się później okazało w momencie gdy Łukasz perorował o tym jak bardzo lubi samotność, budował związek z Naną i to całkiem poważny! Para jest bowiem w sobie zakochana a odległość, która ich  na co dzień dzieli, w niczym im nie przeszkadza. Zakochani wciąż razem podróżują, odwiedzają się, czym już teraz, po finale 4. edycji "Hotelu Paradise" mogą chwalić się w mediach społecznościowych.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Vanessa ma nowego partnera! Pokazała romantyczne zdjęcie z chłopakiem Nic więc dziwnego, że sylwestra zakochani postanowili spędzić we dwoje. Nana z tej okazji przyjechała do Łukasza, do Brukseli. Wytęskniony chłopak czekał na nią tuż pod lotniskiem, jednak nie został przez Nanę zauważony. Łukasz nagrał, jak Nana mija go pospiesznie i zmierza parking niemal sprintem w poszukiwaniu ukochanego. Łukasz biegł za Naną, a nawet ją wołał, ale niestety, uczestniczka nie słyszała niczego! Łukasz...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak