Nana i Łukasz byli parą, którą uczestnicy "Hotelu Paradise 4" traktowali z przymrużeniem oka. Wiele osób, w tym widzowie, myśleli, że ich związek jest jedynie sposobem na dotrwanie do samego finału i dobrą zabawą. Nikt nie spodziewał się, że tych dwoje naprawdę się w sobie zakocha i stworzy niezwykłą relację. Choć Nana i Łukasz przyznają, że są dość zgodną parą, to właśnie wyszło na jaw, że nie zawsze widzą swoją wspólną przyszłość tak samo. Nana przyznała się do czegoś fanom.

Reklama

"Hotel Paradise 4" Nana chce zamieszkać z Łukaszem, a on...

Nana i Łukasz bardzo sprytnie ukrywali swój związek przed fanami, a nawet kolegami z programu! Przez 9 miesięcy od momentu zakończenia nagrań cieszyli się sobą i swoją relacją i wcale nie ukrywali aż tak swojej miłości. Rzecz w tym, że wspólny czas spędzali głównie podróżując poza Polską, więc nie musieli się martwić, że ich związek wyjdzie na jaw. Ponieważ Nana i Łukasz chcieli cieszyć się swoją miłością w spokoju, innym uczestnikom programu powiedzieli o swoim uczuciu zaledwie 2 tygodnie przed premierą emisji finałowego odcinka "Hotelu Paradise 4".

Widzowie nie ukrywali swojego zaskoczenia, tym bardziej że byli pewni, że zamknięty w sobie i rzeczowy Łukasz nie chce być z nikim w związku. Tymczasem Nana określiła ostatnie miesiące swojej relacji najszczęśliwszymi w jej życiu... Wygląda więc na to, że oboje są bardzo szczęśliwi, choć w budowaniu związku przeszkadza im tylko jedno. Mieszkanie na odległość!

nanamajos/Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Produkcja gorzko o uczestniczkach: "Śpiące królewny"

Nana mieszka w Warszawie, zaś Łukasz w Brukseli w Belgii. Choć ta odległość prowokuje ich do ciągłych wspólnych podróży i tak naprawdę widzą się niemal co weekend, to i tak marzą o wspólnym mieszkaniu. Nana zdradziła fanom, że raczej nie planuje szukać wspólnego lokum z Łukaszem w Polsce! Podczas zabawy na Instagramie, podczas której Nana odpowiadała na pytania "prawda" lub "fałsz", uczestniczka się wygadała i zdradziła, że jej planów Łukasz wcale nie podziela...

Zobacz także

- Planujesz zamieszkać z Łukaszem za granicą? - pytają fani.

- Prawda - przyznała Nana i wyjaśniła: - Ja planuje, Łukasz chyba nie... - przyznała szczerze.

nanamajos/Instagram
Reklama

Wygląda jednak na to, że para nie dogadała się jeszcze w tej kwestii. Jak sami przyznali, raczej nie mieli żadnych kryzysów i ich związek układa się wprost wyśmienicie. Łukasz, który już od dłuższego czasu mieszka poza granicami Polski powinien ucieszyć się z takiego marzenia Nany. A może Łukasz wolałby mieszkać w Polsce? Oby ta sprawa nie poróżniła pary!

ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama