Miłosz z Hotelu Paradise 4
mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Miłosz zdradził sekret produkcji. Co naprawdę działo się na Pandorze?

W finałowym tygodniu czwartej edycji "Hotelu Paradise" Miłosz postanowił zdradzić kulisy randkowego show. Ujawnił kilka sekretów o tym, co na Pandorze działo się poza kamerami.

Tuż przed wielkim finałem "Hotelu Paradise" Miłosz zaplanował małe Q&A, które już wcześniej obiecał swoim fanom. Uczestnik, którego widzowie musieli pożegnać dosłownie kilka dni temu, nie mógł uniknąć pytań o randkowe show TVN7. Oczywiście większość internautów interesowały kulisy popularnej produkcji oraz relacje z innymi osobami.

Podczas Q&A Miłosz został zapytany między innymi o to, co tak naprawdę działo się na Pandorze. Podzielił się również swoją reakcją na odpadnięcie z "Hotelu Paradise" Mateusza i Vanessy, a także opisał relację z Ingą.

"Hotel Paradise": Nowa dziewczyna Krystiana nie oglądała programu z jego udziałem! Zdradziła, dlaczego!

"Hotel Paradise 4": Miłosz zdradza kulisy Pandory. Niektórzy mieli "podwójne wakacje"

Od finału 4. edycji "Hotelu Paradise" dzieli nas zaledwie weekend! Już w poniedziałek, 6 grudnia, dowiemy się czy to Nana i Łukasz, a może Sara i Michał zmierzą się w próbie Złotej Kuli. Tymczasem emocje po finałowej Pandorze jeszcze nie opadły, a byli uczestnicy show ochoczo komentują wydarzenia minionej nocy. Swoją opinią na temat finałowej Pandory podzielił się Janek, który przez zachowanie swojej partnerki Ingi oraz pozbycie się z show Vanessy i Mateusza, musiał pożegnać się z finałem. Do ostrych słów na Pandorze odniosła się również Launo, a prowadząca program Klaudia El Dursi zdradziła kulisy nagrywania półfinałowego odcinka. Teraz sprawę postanowił skomentować także Miłosz.

Internauci zasypali Instagram telewizyjnego partnera Wiktorii pytaniami o "Hotel Paradise". Fani chcieli wiedzieć, czy uczestnicy, którzy odpadli z randkowego show, jeszcze raz przylecieli na Zanzibar, by pojawić się na Pandorze. Okazało się, że rzeczywiście, niektórzy odwiedzili rajski Zanzibar dwukrotnie.

- Tak, przyleciały jeszcze raz - te osoby, które odpadły na wcześniejszym etapie. Także miały podwójne wakacje - zdradził Miłosz.

Miłosz ujawnia kulisy Hotelu Paradise
Instagram @mily_mo_

Z relacji Miłosza wynika, że już wcześniej wiedział o możliwym powrocie do "Hotelu Paradise". Ujawnił, że mógł się również przygotować na finałową Pandorę.

- Dostałem informację, że albo będę na Pandorze - jako że byłem już dość długo [w programie - przyp. red.] - albo że może, ewentualnie jest szansa na powrót - powiedział.

Zobacz także:  "Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz o swoim odejściu. Mówią o sobie w zaskakujący sposób! 

"Hotel Paradise 4": Co Miłosz sądzi o odpadnięciu Mateusza i Vanessy?

Przed zbliżającym się wielkimi krokami finałem "Hotelu Paradise" fani mieli okazję dowiedzieć się od Miłosza, co sądzi na temat innych par. Internauci zapytali nawet o Pana Lektora, na co uczestnik odpowiedział krótko i zwięźle: "szanuję". Zdawkowo wypowiadał się również na temat Ingi.

- Inga to moja kumpela, to było dawno temu i tyle - stwierdził.

Miłosz nie ukrywał, że wielkim zaskoczeniem było dla niego odpadnięcie z programu Vanessy i Mateusza. Niedługo później dostał SMS-a od uczestnika, który pożegnał się z randkowym show.

- Jak Mati do mnie napisał dzień później, jak odpadliśmy, to byłem lekko w szoku, bo życzyłem mu tego finału i wygranej, ale tak bywa w "Hotelu", że nie dzieje się po waszej myśli - powiedział.

Niektórzy chcieli też poznać nieco bardziej prywatne plany Miłosza. Były uczestnik "Hotelu Paradise" zasugerował, że nie wyklucza przeprowadzenia się do Warszawy, ale nie chciał podzielić się szczegółami. Wciąż pozostaje też zagadką to, czy po powrocie z Zanzibaru nadal jest z Wiktorią? Przypominamy, że charyzmatyczna blondynka mieszka właśnie... w Warszawie!

Wiktoria i Miłosz odpadają z Hotelu Paradise w finałowym tygodniu
Mat. prasowe Hotel Paradise

"Hotel Paradise 4" bez Miłosza i Wiktorii

Odpadnięcie z "Hotelu Paradise" kosztowało Wiktorię i Miłosza sporo emocji. Para musiała pożegnać się z randkowym show TVN7 tuż przed wielkim finałem. Oboje czuli, że zawiedli, ale znaleźli też pozytywne strony. Ucieszyli się, że mogli opuścić rajski hotel razem.

- Ja się bardzo cieszę, że tym razem odpadamy we dwoje a nie pojedynczo, bo to jest gorsze jak się traci osobę, z którą jest się w parze od samego początku. Bardzo chcieliśmy być już na samym końcu, po tym wszystkim co tutaj przeszliśmy, że jednak to uczucie wygrywa i naprawdę jesteśmy w stanie dojść razem daleko - powiedziała Wiktoria.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Janek komentuje finałową Pandorę. Ma żal do Ingi?

W wielkim finale, którego emisja odbędzie się już 6 grudnia, pozostali Sara i Michał oraz Nana i Łukasz. Wielu widzów nie ukrywało rozczarowania tym faktem. Czy sądzicie, że to właśnie Wiktoria i Miłosz powinni zastąpić, którąś z tych par?

Miłosz z Hotel Paradise
Instagram / mily_mo_

Wiktoria i Miłosz po odejściu z Hotelu Paradise
Instagram @klaudia_el_dursi
Newsy
"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz o swoim odejściu. Mówią o sobie w zaskakujący sposób! 
Wiktoria i Miłosz odpadli z "Hotelu Paradise" w finałowym tygodniu. Teraz komentują swoje odejście. Ich wpisy mogą zaskoczyć.

Wiktoria i Miłosz z "Hotelu Paradise" opublikowali na Instagramie wpisy, w których skomentowali swoje odejście z programu. Co napisali po emisji ostatniego odcinka randkowego show ze swoim udziałem? Czy jeszcze wrócą do "Hotelu Paradise"? Jest szczere wyznanie Miłosza i piękne podziękowania Wiktorii, która zwróciła się do swojego partnera z programu. Nie uwierzycie, jak go nazwała!  Wiktoria i Miłosz odpadli z "Hotelu Paradise" Wielki finał czwartej edycji "Hotelu Paradise" zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Już za kilka dni dowiemy się, kto wygra najnowszą odsłonę wielkiego hitu Telewizyjnej Siódemki. Niestety, w ostatnim odcinku okazało się, że tuż przed finałem z programem musieli pożegnać się Wiktoria i Miłosz, którzy najgorzej poradzili sobie z zadaniami podczas konkurencji "Rajskie Igrzyska".  Wiktoria nie ukrywała emocji i łez odchodząc z programu. Dziękujemy za przygodę. Dużo się działo, jak wiecie. See you na Pandorze. (...) Cieszę się, że tym razem razem wychodzimy- mówiła Wiktoria. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Oha o udziale w show: "Wszystko mnie przygniotło" Internauci byli rozczarowani odejściem Wiktorii i Miłosza z "Hotelu Paradise". A jak swoje odpadnięcie z programu skomentowali sami zainteresowani? Czy jeszcze wrócą do hotelu? Miłosz postawił sprawę jasno! Więcej nie wrócimy, nie martwcie się! 😅 Dziękujemy za wspólne chwile wszystkim, którzy nam dopingowali! Przygoda życia!♥️ Wracamy do Polszy z tarczą!- napisał Miłosz i oznaczył pod swoim wpisem Wiktorię. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Miłosz i Wiktoria jednak razem?! Zdradził ich ten szczegół      ...

"Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów. "przyjechała szczerze po miłość"
Takiego obrotu spraw fani "Hotelu Paradise" się nie spodziewali. Z programu odpadła ulubienica widzów.

W "Hotelu Paradise" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza, a walczący o sławę, uczucia i wielkie pieniądze single, wielkimi krokami zbliżają się do finału 4. sezonu. W show zostali już tylko Nana, Łukasz, Sara, Przemek, Wiktoria, Miłosz, Vanessa, Mateusz oraz Inga, która wydawać by się mogło, jest w najgorszym położeniu. Jednak po najnowszej grze, podczas której para Vanessy i Mateusza została zablokowana, sytuacja w rajskim hotelu diametralnie się zmieniła. Gdy doszło do blokady kolejnej pary, również Wiki i Miłosz już nie byli tak pewni swojej pozycji i po ostrej wymianie zdań z Mateuszem i Vanessą, nagle postanowili zaproponować im układ nie do odrzucenia i zamianę partnerek. - Jeśli on to zrobi [wybierze Ingę, przyp. red], to jakakolwiek konkurencja i ja będę robił wszystko, żeby odpaść i Vanessę mu na dno od razu poślę - odgrażał się Miłosz w rozmowie z Wiktorią. Przypominamy, że tuż przed zablokowaniem pary Wiki i Miłosza, ta dwójka odmówiła pomocy Mateuszowi i Vanessie, skazując piękną brunetkę na opuszczenie "Hotelu Paradise", gdyż żadna inna para nie zdecydowałaby się uratować jej podczas najnowszego Rajskiego Rozdania. Czy plan Wiki i Miłosza się ziścił, a może Mateusz postanowił się na nich zemścić? Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! "Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów Prowadząca show, Klaudia El Dursi, już przyzwyczaiła widzów TVN 7 do tego, że "Hotel Paradise" bywa naprawdę nieobliczalny. Pomimo iż zasady show stanowią o tym, że z programem żegnają się gracze, którym podczas Rajskiego Rozdania nie uda się stworzyć pary, to zmyślne konkurencje również eliminują kolejnych uczestników, który niejednokrotnie tym samym skazują swoich partnerów na...

"Hotel Paradise 4": Vanessa ma nowego partnera
Instagram @vanessawietrzyk
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Vanessa ma nowego partnera! Pokazała romantyczne zdjęcie z chłopakiem
Wszystko wskazuje na to, że po głośnym rozstaniu z Mateuszem, serce Vanessy z "Hotelu Paradise" jest już zajęte. Piękna brunetka pokazała wymowne zdjęcie.

Udział w "Hotelu Paradise" miał dla Vanessy słodko-gorzki smak. Choć piękna brunetka od pierwszych chwil pobytu w programie została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych i najbardziej sympatycznych uczestniczek, a występ w miłosnym hicie Telewizyjnej Siódemki zapewnił jej ogromną popularność i masę nowych przyjaciół, to nie znalazła w nim bratniej duszy. Niedługo po powrocie z rajskiego Zanzibaru Vanessa i jej programowy partner - Mateusz - zakończyli swój związek. Teraz wszystko wskazuje jednak na to, że charyzmatyczna hotelowa piękność znów jest zakochana. Tylko zobaczcie jej najnowsze zdjęcie z wakacji! "Hotel Paradise 4": Vanessa ma nowego partnera Vanessa Wietrzyk miała w "Hotelu Paradise" naprawdę mocne wejście. Tuż po pamiętnej Puszcze Pandory, podczas której uczestnicy dokonali linczu na Wiktorii , wszystko wskazywało na to, że Zanzibar opuści właśnie kontrowersyjna partnerka Miłosza. Tymczasem następujące po Pandorze Rajskie Rozdanie, nieźle namieszało w związkach mieszkańców rajskiego hotelu. Do ekipy dołączyła piękna Vanessa, która sparowała się z Mateuszem, a  z programem pożegnały się Wiktoria i Natka . Od tego czasu nowa uczestniczka i partnerujący jej przystojniak byli w "Hotelu Paradise" niemal nierozłączni. Choć para miała w swoim związku niemałe wzloty i upadki, jak kłótnię o niebotycznie drogie klapki dziewczyny , czy sparowanie się Vanessy z Łukaszem, to udało im się dotrwać u swego boku aż do wielkiego ćwierćfinału miłosnego hitu TVN7. Niestety, w skutek decyzji Nany, Łukasza, Janka, a przede wszystkim Ingi, Vanessa i Mateusz musieli opuścić program tuż przed wielkim finałem show.  Jak już wiemy, Vanessa i Mateusz po zakończeniu show postanowili kontynuować swoją relację. Różnica charakterów...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner