"Hotel Paradise 4": Łukasz wystąpi w kolejnym sezonie show? Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Łukasz wystąpi w kolejnym sezonie show? Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości

Łukasz Jaros uznawany jest za najbardziej kontrowersyjnego uczestnika 4. edycji "Hotelu Paradise". Czy poważnie namiesza również w kolejnej edycji? Już wszystko jasne!

Łukasz Jaros, nazywany również Łuki, pewnym krokiem wszedł do "Hotelu Paradise" w jednym celu. Kochający kulturystykę i sporty walki charyzmatyczny brunet, podobnie jak inni atrakcyjni single z programu, nastawiony był na dobrą zabawę, adrenalinę, nowe znajomości, a przede wszystkim walkę o wielkie pieniądze. Niestety, w skutek bezlitosnych zasad miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki, Łuki nie tylko nie otrzymał szansy zmierzenia się w próbie Złotej Kuli podczas finału, ale też nie udało mu się znaleźć w rajskim hotelu bratniej duszy. Czy otrzyma od produkcji show kolejną szansę i już niebawem powróci do "Hotelu Paradise" w kolejnym, 5. sezonie? Jego komentarz nie pozostawia wątpliwości!

"Hotel Paradise 3": Klaudia El Dursi o relacji Basi i Krzysztofa. Ta reakcja mówi wszystko

"Hotel Paradise 4": Łuki wystąpi w 5. edycji miłosnego show?

"Hotel Paradise" okazał się być tak wielkim hitem TVN 7, że stacja nawet w obliczu pandemii koronawirusa postanowiła nagrywać kolejne odsłony miłosnego reality show z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, uczucia i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. Obecnie widzowie Telewizyjnej Siódemki w napięciu oczekują na finał 4. sezonu programu, który będziemy mogli podziwiać już w poniedziałek, 6 grudnia. O Złotą Kulę zawalczą Nana i Łukasz oraz Sara i Michał, jednak to byli mieszkańcy rajskiego hotelu zdecydują, który z duetów otrzyma szansę zmierzenia się o główną nagrodę.

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"/PLAYER.PL

Niektórzy widzowie już mają swoją teorię, a w mediach społecznościowych aż huczy od plotek, kto wygra 4. edycję "Hotelu Paradise". Zanim jednak to nastąpi, sympatycy show z napięciem śledzą instagramowe konta finalistów oraz byłych uczestników show z nadzieją szukając przesłanek traktujących o tym, jak będzie przebiegał finał programu i jak potoczyły się dalsze losy graczy.

Niedawno Launo zdradziła, ile uczestnicy zarobili za udział w "Hotelu Paradise", zaś Vanessa odsłoniła kulisy swojej podróży na Zanzibar. Wiemy już, że choć widzowie miłosnego hitu TVN 7 pokochali słoneczną, afrykańską wyspę, to kolejne edycje rajskiego hotelu nie powstaną na Zanzibarze

- Realizujemy po dwa sezony naraz ze względu na efektywność budżetową, przerzucanie tylu ludzi i takiej ilości sprzętu na drugi koniec świata to są jednak poważne koszty - mówił zastępca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl. -  Do kolejnych sezonów poszukamy nowej egzotycznej lokalizacji - dodał.

Klaudia El Dursi podczas ostatniej rajskiej wyroczni w Hotelu Paradise
Mat. prasowe Hotel Paradise

Co więcej, wszystko wskazuje na to, że 5. edycję "Hotelu Paradise" będziemy mogli śledzić już wiosną 2022 roku. Co jeszcze czeka nas w nowym sezonie? Pewne jest, że program niezmiennie poprowadzi Klaudia El Dursi, a widzowie show po raz kolejny będą mogli cieszyć się kąśliwymi komentarzami Pana Lektora. Czym jeszcze zaskoczy nas nowa edycja miłosnego hitu? Niektórzy internauci są przekonani, że w 5. odsłonie rajskiego hotelu czeka nas wielki powrót byłego uczestnika programu.

Przypominamy, że stacja TVN już przyzwyczaiła swoich widzów do tego, że w takich produkcjach, jak "Top Model", "Projekt Lady", czy "MasterChef" byli uczestnicy powracają w kolejnych edycjach, by stać się mentorami dla nowych graczy. Czy tak samo będzie w przypadku "Hotelu Paradise"? O to fani postanowili zapytać Łukiego, uznawanego za najbardziej kontrowersyjnego uczestnika 4. edycji "Hotelu Paradise".

- Czy jeśli jesteś uczestnikiem 4. edycji "Hotelu Paradise", możesz brać również udział w 5. edycji? - zapytał Łukasza jeden z fanów.

Jego reakcja była natychmiastowa: 

- Niestety nie! Będąc uczestnikiem jednej edycji, nie możemy już iść do drugiej, chociaż rozmawialiśmy o tym z uczestnikami z poprzednich edycji, że mega fajne byłoby takie combo, zebrać po kilka osób z każdej edycji i zrobić z tego hotel - przyznał Łukasz na InstaStories.

Chcielibyście zobaczyć Łukiego kolejnej edycji "Hotelu Paradise"?

Instagram @lukasz_hotelparadise4

"Hotel Paradise 4": Fani pytają Łukasza, kto wygra program. Odpowiedział!
Instagram @nanamajos/lukaszhr_
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Fani pytają Łukasza, kto wygra program. Odpowiedział!
Kto wygra 4. edycję "Hotelu Paradise"? Takie pytanie zadają sobie tysiące fanów programu. Jeden z nich postanowił wprost zapytać o to Łukasza. Jego odpowiedź zelektryzowała internautów.

Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami, a atmosfera w luksusowej willi na Zanzibarze jest coraz bardziej napięta. Ogromne emocje budzi nie tylko fakt, że tuż przed finałem do gry powróciło aż dwóch byłych uczestników, ale też to, że postanowili wyeliminować jednego z najmocniejszych graczy - Przemka. Taki obrót spraw ewidentnie pokrzyżował szyki pozostałym atrakcyjnym singlom walczącym o sławę, uczucia i wielkie pieniądze. Kto zatem znajdzie się w finale? Takie pytanie zadają sobie tysiące widzów Telewizyjnej Siódemki. Sprawę skomentował Łukasz. Słowa telewizyjnego partnera Nany wprawiły internautów w osłupienie! Kto wygra 4. edycję "Hotelu Paradise"? Łukasz odpowiada Po tym jak z programem pożegnała się Inga , uczestnicy odetchnęli z ulgą, że w "Hotelu Paradise" pozostały same mocne pary. Niestety, ich euforia nie trwała zbyt długo, bo Przemek i Sara, Łukasz i Nana, Vanessa i Mateusz oraz Wiktoria i Miłosz, już nazajutrz dowiedzieli się o kolejnym, zaskakującym wyroku programu. Do rajskiego hotelu powrócili Michał i Łuki , którzy poważnie namieszali. Panowie pozbyli się z gry Przemka, uznawanego za jednego z najmocniejszych graczy 4. edycji "Hotelu Paradise". Ten zabieg otworzył im drzwi do walki o względy Sary, a przede wszystkim pojedynku o wielki finał sezonu. Teraz gra weszła na zupełnie inny poziom, a żaden z uczestników nie czuje się pewny swojej pozycji. Co więcej, ostatnie wulgarne zachowanie Łukiego na Pandorze i jego wymowne słowa sprawiły, że o swój pobyt w rajskim hotelu obawiają się nie tylko panowie, ale też programowe piękności. Czy Łuki spełni swoje obietnice i wprowadzi wśród par niemałe roszady? Kto dojdzie do wielkiego finału 4. edycji "Hotelu Paradise"? Te i jeszcze więcej pytań,...

"Hotel Paradise 4": wulgarne zachowanie Łukasza na Pandorze
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": wulgarne zachowania Łukasza zszokowały fanów. Teraz żałuje tego, co zrobił?
Łukasz Jaros uznawany jest za najbardziej kontrowersyjnego uczestnika 4. edycji "Hotelu Paradise". Czy po czasie żałuje swojej ostrej gry, kłótni i agresywnego zachowania? Odpowiedział.

Łukasz Jaros, nazywany również Łuki, powrócił do "Hotelu Paradise" w jednym celu. Pewny siebie chłopak miał zamiar po kolei eliminować swoich wrogów i zrobić wszystko, by za wszelką cenę dojść do wielkiego finału 4. edycji miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki. Niestety, jego plan szybko spalił na panewce, a frustracja związana z poczuciem porażki szybko przerodziła się w wulgaryzmy i agresywne zachowanie wobec pozostałych uczestników programu. Czy gdyby mógł cofnąć czas, Łukasz postąpiłby zupełnie inaczej? Czy żałuje, że tak ostro potraktował swoje koleżanki i kolegów z programu? Były bohater rajskiego hotelu zdradził prawdę. "Hotel Paradise 4": Łukasz tłumaczy się ze swojego ostrego zachowania w programie Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami, a atmosfera wokół produkcji coraz bardziej się zagęszcza. I choć w programie zostały już tylko dwie pary, to byli uczestnicy miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki, wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem sympatyków rajskiego hotelu. Największe emocje widzów wzbudzają m.in. Przemek, Oha, czy Launo, czy Łuki który uznawany jest za najbardziej kontrowersyjnego uczestnika sezonu.  W "Hotelu Paradise" Łukasz dał się poznać jako pewny siebie, charyzmatyczny miłośnik kulturystyki i sportów walki, który rywalizację ma we krwi. Jego wielkie wejście do programu  od pierwszych chwil wzburzyło nie tylko widzów, ale też pozostałych graczy, oznaczało bowiem eliminację Miłosza i doprowadziło Wiktorię do łez . I choć Wiki zaczęła się dobrze dogadywać z nowym partnerem, to po tym, jak na Rajskim Rozdaniu Łuki wyrzucił ją z programu, w ostrych słowach n azwała go graczem i zarzuciła mi fałsz.  -...

"Hotel Paradise": Pan Lektor zdradził pierwsze szczegóły nowej edycji. Gdzie zamieszkają uczestnicy?
Party.pl, Mat. prasowe/TVN
TV-Show
"Hotel Paradise": Pan Lektor zdradził pierwsze szczegóły 5. edycji. Gdzie zamieszkają uczestnicy?
Choć emocje związane z 4. sezonem "Hotelu Paradise" jeszcze nie opadły, widzowie z napięciem czekają na kolejną odsłonę miłosnego hitu TVN 7. Co czeka nas w 5. edycji? Sprawdźcie!

Pomimo iż od wielkiego finału 4. edycji "Hotelu Paradise" minął już tydzień, emocje związane z show nadal nie opadły, a wręcz przeciwnie. Sympatycy miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki z wypiekami na twarzach śledzą kolejne losy swoich ulubieńców za pośrednictwem mediów społecznościowych. Inni z kolei już wyczekują na kolejną odsłonę programu z udziałem atrakcyjnych singli, walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze. Wiemy już, że stacja TVN pracuje na kolejną odsłoną rajskiego hotelu. Co czeka na widzów w 5. edycji "Hotelu Paradise"? Pan Lektor zdradził pierwsze szczegóły produkcji! Będziecie zaskoczeni. "Hotel Paradise": Pan Lektor zdradził pierwsze szczegóły 5. edycji programu "Hotel Paradise" już od czterech sezonów wzrusza i bawi do łez miliony widzów Telewizyjnej Siódemki. Umięśnieni przystojniacy i zjawiskowe piękności, odcięci od świata zewnętrznego, przez kilkanaście tygodni walczą nie tylko o sympatię widzów, ale też prawdziwe uczucia, dostarczając nam wiele skrajnych emocji. Chwile uniesienia, ukradkowe spojrzenia czy namiętne pocałunki, mieszają się ze spiskami, tajnymi paktami, a nawet karczemnymi awanturami, a wszystko po to, by dojść aż do wielkiego finału i stając na ścieżce lojalności zmierzyć się z partnerem o główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. Jak dotąd jedynie dwie pary postanowiły podzielić się wygraną. Marietta Witkowska i Chris Ducci z 1. edycji "Hotelu Paradise" oraz Ata Postek i Artur Sargsyan z 2. odsłony miłosnego show. Ku zaskoczeniu wszystkich, pomimo płomiennych zapewnień o miłości, w 3. edycji rajskiego hotelu Krystian Feretti postanowił rzucić Złotą Kulą . W jego ślady poszła finalistka kolejnego sezonu. Sara rzuciła Kulą zgarniając 90 tys. złotych tylko dla siebie. A co czeka...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik