Poprzednie edycje hitowego show TVN 7 nauczyły nas, że w "Hotelu Paradise" może stać się wszystko, a pary, które tworzą się po programie potrafią naprawdę zaskoczyć. Choć widzowie czwartego sezonu dopiero są świadkami nawiązywania pierwszych paktów, sojuszy a nawet związków pomiędzy uczestnikami, już próbują dopatrzyć się, czyja relacja przetrwała po programie, a pomiędzy kim doszło do nieoczekiwanych roszad. Czyżby Darek i Launo właśnie się zdradzili? Chłopak zostawił pod gorącym zdjęciem Klaudii wymowny komentarz!

Reklama

Darek i Launo spotykają się po "Hotelu Paradise 4"?

Intrygi, spiski i tak zwane konspiry - tego w czwartej edycji "Hotelu Paradise" z pewnością nie brakuje. Fani kontrowersyjnego show ostatnio byli świadkami zaskakujących przeparowań, po tym jak Wiktoria "zdradziła" Miłosza, nowych sojuszy, czy odpadnięcia dwójki ulubionych uczestników, choć wielu nie ma wątpliwości, że Kuba wróci do "Hotelu Paradise" - a wszystko przez post, którym zdaniem internautów chłopak zdradził zdecydowanie za dużo. Co więcej niektórzy z uczestników zaczynają zmieniać obiekty swoich zainteresowań...

Launo, która - póki co - w czwartej edycji "Hotelu Paradise" jest w parze z Przemkiem wyznała, że zaczyna podobać jej się Darek! Jak się okazuje, Klaudia miała sen z przystojniakiem w roli głównej, który naprawdę namieszał jej w głowie, a w programie ta dwójka świetnie się dogaduje! Czyżby po powrocie z rajskiego Zanzibaru dogadywali się jeszcze lepiej?

Klaudia, która ostatnio zoperowała całe ciało, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i właśnie pochwaliła się nową gorącą fotką w samej bieliźnie, którą dosłownie podpaliła Instagram! Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy od zachwyconych internautów, czy koleżanek z "Hotelu Paradise 4". Co więcej, choć na post nie zareagował Przemek, ten widok zdecydowanie zrobił wrażenie właśnie na Darku! Zaskoczeni?

Launo bo zaraz i mnie się coś przyśni ???????? - napisał przystojniak.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Klaudia "Launo" pokazała zaskakujące zdjęcie! Fani: "Ciąża?"

Zobacz także

Na komentarz Darka Launo zareagowała śmiechem, jednak kiedy przystojniak usłyszał o gorącym śnie Klaudii oglądając ostatni odcinek czwartej edycji "Hotelu Paradise", nie krył swojego zawstydzenia. Sądzicie, że ta dwójka jeszcze stworzy parę w programie lub jest nią po zakończeniu show?! Kiedy jeden z fanów zapytał Launo, czy utrzymuje kontakt z kimś z "Hotelu Paradise", ta postanowiła nie kryć się z odpowiedzią.

Z każdym... no z małym wyjątkiem - podsumowała.

Cóż, pewne jest więc, że relacja Klaudii i Darka - nawet jeżeli tylko przyjacielska - przetrwała próbę czasu. Kogo jednak Launo miała na myśli? Czy mówiła o Wiktorii, która nie kryje że ma za złe to, jak dziewczyny traktowały ją w programie, a może w ten sposób dała znać o końcu jej przygody z Przemkiem?

@launokardel, Instagram
Reklama

Wygląda na to, że sytuacja w "Hotelu Paradise 4" zaczyna się dopiero rozkręcać, a uczestnicy naprawdę sporo się dowiadują, oglądając odcinki ze swoim udziałem w telewizji. Darek nie ukrywał, że kiedy Launo wyznała, że zaczyna jej się podobać, był nie tylko zawstydzony, ale również bardzo ciekawy jej snu!

@darek_hotelparadise4,Instagram
Reklama
Reklama
Reklama