Hotel Paradise 4: Darek i Launo spotykają się po programie? 
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Darek i Launo spotykają się po programie? 

Kiedy Klaudia "Launo" z "Hotelu Paradise 4" opublikowała nowe zdjęcie, Darek nie mógł powstrzymać się od komentarza! Zdradził, co ich łączy?

Poprzednie edycje hitowego show TVN 7 nauczyły nas, że w "Hotelu Paradise" może stać się wszystko, a pary, które tworzą się po programie potrafią naprawdę zaskoczyć. Choć widzowie czwartego sezonu dopiero są świadkami nawiązywania pierwszych paktów, sojuszy a nawet związków pomiędzy uczestnikami, już próbują dopatrzyć się, czyja relacja przetrwała po programie, a pomiędzy kim doszło do nieoczekiwanych roszad. Czyżby Darek i Launo właśnie się zdradzili? Chłopak zostawił pod gorącym zdjęciem Klaudii wymowny komentarz!

„Hotel Paradise: Co Klaudia El Dursi myśli o związku Basi z Krzysztofem? Zdradziła pewną tajemnicę

Darek i Launo spotykają się po "Hotelu Paradise 4"?

Intrygi, spiski i tak zwane konspiry - tego w czwartej edycji "Hotelu Paradise" z pewnością nie brakuje. Fani kontrowersyjnego show ostatnio byli świadkami zaskakujących przeparowań, po tym jak Wiktoria "zdradziła" Miłosza, nowych sojuszy, czy odpadnięcia dwójki ulubionych uczestników, choć wielu nie ma wątpliwości, że Kuba wróci do "Hotelu Paradise" - a wszystko przez post, którym zdaniem internautów chłopak zdradził zdecydowanie za dużo. Co więcej niektórzy z uczestników zaczynają zmieniać obiekty swoich zainteresowań...

Launo, która - póki co - w czwartej edycji "Hotelu Paradise" jest w parze z Przemkiem wyznała, że zaczyna podobać jej się Darek! Jak się okazuje, Klaudia miała sen z przystojniakiem w roli głównej, który naprawdę namieszał jej w głowie, a w programie ta dwójka świetnie się dogaduje! Czyżby po powrocie z rajskiego Zanzibaru dogadywali się jeszcze lepiej? 

Klaudia, która ostatnio zoperowała całe ciało, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i właśnie pochwaliła się nową gorącą fotką w samej bieliźnie, którą dosłownie podpaliła Instagram! Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy od zachwyconych internautów, czy koleżanek z "Hotelu Paradise 4". Co więcej, choć na post nie zareagował Przemek, ten widok zdecydowanie zrobił wrażenie właśnie na Darku! Zaskoczeni?

Launo bo zaraz i mnie się coś przyśni 🙈🤣  - napisał przystojniak.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Klaudia "Launo" pokazała zaskakujące zdjęcie! Fani: "Ciąża?"

Na komentarz Darka Launo zareagowała śmiechem, jednak kiedy przystojniak usłyszał o gorącym śnie Klaudii oglądając ostatni odcinek czwartej edycji "Hotelu Paradise", nie krył swojego zawstydzenia. Sądzicie, że ta dwójka jeszcze stworzy parę w programie lub jest nią po zakończeniu show?! Kiedy jeden z fanów zapytał Launo, czy utrzymuje kontakt z kimś z "Hotelu Paradise", ta postanowiła nie kryć się z odpowiedzią.

Z każdym... no z małym wyjątkiem - podsumowała.

Cóż, pewne jest więc, że relacja Klaudii i Darka - nawet jeżeli tylko przyjacielska - przetrwała próbę czasu. Kogo jednak Launo miała na myśli? Czy mówiła o Wiktorii, która nie kryje że ma za złe to, jak dziewczyny traktowały ją w programie, a może w ten sposób dała znać o końcu jej przygody z Przemkiem?

Hotel Paradise 4: Klaudia Launo o pozostałych uczestnikachHotel Paradise 4: Klaudia Launo o pozostałych uczestnikach
@launokardel, Instagram

Wygląda na to, że sytuacja w "Hotelu Paradise 4" zaczyna się dopiero rozkręcać, a uczestnicy naprawdę sporo się dowiadują, oglądając odcinki ze swoim udziałem w telewizji. Darek nie ukrywał, że kiedy Launo wyznała, że zaczyna jej się podobać, był nie tylko zawstydzony, ale również bardzo ciekawy jej snu!

Hotel Paradise 4: Darek o Launo
@darek_hotelparadise4,Instagram

"Hotel Paradise 4": Kłótnia Launo i Przemka
KADR Z PROGRAMU "HOTEL PARADISE 4"
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Internauci ostro krytykują Launo. Odpowiedziała
"Jestem zażenowana montażem" wyznała Launo z "Hotelu Paradise"! Uczestniczka komentuje ostatni odcinek show.

Fani "Hotelu Paradise" ostro ocenili zachowanie Launo po emisji ostatniego odcinka programu! Internauci nie ukrywają, że mają już dość intryg uczestniczki, która znów bardzo krytycznie oceniła Wiktorię. W sieci pojawiło się sporo bardzo krytycznych komentarzy, a dziewczyna podczas relacji na InstaStories głośno przyznała, że jest zaskoczona tym, co zobaczyła w programie. Uczestniczka "Hotelu Paradise" ma pewne uwagi do... montażu! Internauci krytykują Launo z "Hotelu Paradise" W czwartej edycji "Hotelu Paradise" zrobiło się naprawdę gorąco. Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania z programem musiał pożegnać się Darek, ale wczoraj w randkowym show pojawił się nowy uczestnik. Przystojny Michał Janicki oczarował dziewczyny, które chciałyby stworzyć z nim parę. Nawet Klaudia, znana jako Launo, która jest w parze z Przemkiem, przed kamerą przyznała, że jest zainteresowana Michałem.  - To jest sto procent mój typ. Wysoki, ma jasne oczy, chciałabym być z nim w parze. Ja naprawdę chciałabym być z nim w parze - zachwycała się Launo. Niestety, Klaudii wyraźnie nie spodobało się, że Wiktoria poświęciła - jej zdaniem - zbyt dużo czasu na rozmowy z nowym uczestnikiem. W pewnym momencie Klaudia ostro skrytykowała Wiki podczas rozmowy z Miłoszem. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Darek i Launo spotykają się po programie?  Zachowanie Klaudii nie spodobało się internautom, którzy znów ostro ją podsumowali. Uczestniczka "Hotelu Paradise" mocno podpadła fanom programu. - Kobieto jesteś okropna. - Launo zejdź z anteny Twój czas się skończył.. - To już jest mega obrzydliwe- czytamy na Instagramie. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Klaudia "Launo" pokazała zaskakujące zdjęcie!...

Przemek z "Hotelu Paradise" komentuje kontrowersyjną Pandorę
Instagram @przemek_hotelparadise4
TV-Show
„Hotel Paradise 4”: Przemek przyłapany z uczestniczką! I to nie z Launo! Z kim się spotyka?
Relacja Launo i Przemka z "Hotelu Paradise 4" nie przetrwała po programie? Uczestnik pokazał się z inną pięknością z rajskiego hotelu!

Atmosfera w czwartej edycji "Hotelu Paradise" robi się coraz gorętsza. Choć widzowie wciąż obserwują losy uczestników show na antenie TVN 7, równie bacznie śledzą to, co bohaterowie show pokazują w swoich mediach społecznościowych, próbując odgadnąć czyje relacje przetrwały próbę czasu. Z kim spotyka się Przemek po programie? Niektórzy mogą być zaskoczeni, bo o dziwo przy jego boku nie pojawiła się Launo, a inna uczestniczka "Hotelu Paradise 4"! Z kim spotyka się Przemek po "Hotelu Paradise 4"? Ostatnio widzowie czwartej edycji "Hotelu Paradise" byli świadkami kryzysu w relacji Przemka i Launo.  Para, która zrodziła się już w pierwszym odcinku zaliczyła kilka cichych dni i oboje szeptali coś o zmianie partnerów. Czyżby ich relacja nie przetrwała po Zanzibarze? Przemek właśnie spotkał się z inną uczestniczką! Żegnam minionka, papa Przemo, papa! Do zobaczenia wkrótce w Gdańsku - słyszeliśmy na zamieszczonym nagraniu.  Kto tak czule żegnał uczestnika "Hotelu Paradise 4"? Okazało się, że Przemek przyjechał do Warszawy i spotkał się z... Kasią, która choć na Zanzibarze nie zagościła na długo, natychmiast porwała serca widzów. Jak widać, nie tylko ich. Bohaterowie czwartej edycji show relacjonowali na Instagramie swoje spotkanie, a chłopak nie ukrywał, że był oczarowany dniem w towarzystwie pięknej dziewczyny, która z programu odpadła razem z Kubą! Było sympatycznie - napisał, dodając emotikonę czerwonego serca. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Oha przeprasza za swoje zachowanie Wiktorię: "Dopadły mnie kompleksy i zazdrość" Jak się okazuje, tego dnia do uczestników hitowego show TVN 7 dołączył jeszcze jeden gość - Darek (który zdaniem...

Hotel Paradise Natalia komentuje eliminacje Darka z programu
Instagram @klaudia_el_dursi, mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Natalia o eliminacji Darka: "Jestem z siebie dumna, a co do kumpli..."
Natalia z "Hotelu Paradise" nie żałuje, że posłała Darka do domu. Odniosła się także do presji, jaką wywierali na niej inni uczestnicy. Co mówi o Launo, Przemku i Nanie?

Natalia z "Hotelu Paradise" skomentowała wydarzenia z ostatniego odcinka programu. Uczestniczka najnowszej edycji randkowego show nie ukrywa, że była zdziwona tym, co zobaczyła w telewizji. Jak komentuje zachowanie swoich kolegów, którzy spiskowali za jej plecami? Czy żałuje, że przez nią z programem musiał pożegnać się Darek? Natalia szczerze oceniła ostatnie Rajskie Rozdanie! Sprawdźcie, co powiedziała o Launo i Przemku. Natalia z "Hotelu Paradise" o wyrzuceniu Darka W ostatniej odsłonie czwartej edycji "Hotelu Paradise" zrobiło się naprawdę gorąco. Uczestnicy wzięli udział w kolejnym Rajskim Rozdaniu, podczas którego  jedna osoba musiała pożegnać się z programem. Od samego początku było wiadomo, że najbardziej zagrożony jest los Darka, który został singlem, a jego była partnerka nie wyobrażała sobie znów być z nim w parze. Natalia miała dość napiętej relacji z Darkiem i głośno mówiła, że chciałaby, żeby na Rajskim Rozdaniu podszedł do niej nowy uczestnik, Mateusz.  Koledzy Natalii próbowali ją przekonać, żeby przemyślała swoją decyzję ponieważ nie wyobrażali sobie, żeby Darek zniknął z programu. Kiedy Launo i Przemek zrozumieli jednak, że Natalia nie zmieni swojej decyzji zaczęli spiskować za jej plecami. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Fani zmienili zdanie o Natalii! Są zachwyceni jej zachowaniem! "Pokazała charakter" Launo i Przemek uzgodnili z Darkiem, że powinien podejść do Launo lub do Wiktorii "Ohy", a wtedy dziewczyny z pewnością uchronią go przed odpadnięciem z programu. Według planu uczestników za Natalią miał stanąć Przemek, który wierzył, że mając do wyboru Mateusza i jego Natalia będzie wolała wyeliminować z "Hotelu Paradise" nowego uczestnika. Jak już wiemy,...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik