Udział w "Hotelu Paradise 3" przyniósł Bogusi Brzezińskiej ogromną rozpoznawalność. Już od pierwszych odcinków Bibi zdecydowanie przypadła widzom do gustu i podbiła ich serca swoją osobowością, a fani kontrowersyjnego programu w dalszym ciągu z zaciekawieniem śledzą rozwój jej relacji z Simonem. Tymczasem okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy 21-latka miała styczność z kamerami telewizyjnymi. Bogusię już wcześniej mogliśmy zobaczyć na ekranach i to w równie popularnych programach, w tym jeden z nich był prawdziwym hitem TVN-u! Co więcej, okazuje się, że uwielbiana uczestniczka "Hotelu Paradise 3" ma również ogromnym talent, którym zapomniała się pochwalić.

Reklama

Bibi z "Hotelu Paradise 3" wystąpiła w innych programach telewizyjnych

Trzecia edycja "Hotelu Paradise" to nie jedyny program, w którym Bogusia - znana nam jako Bibi - wywołała wiele emocji. Faworytka widzów w starciu o Złotą Kulę swoją przygodę z telewizją zaczęła już dużo wcześniej. Dziewczyna nie ukrywa, że do kontrowersyjnego show zgłosiła się dla sławy i jak widać, już nie raz próbowała ją zdobyć. To odkrycie z pewnością będzie dużym zaskoczeniem dla fanów "Hotelu Paradise 3". W jakim innym hitowym programie TVN-u pojawiła się dziewczyna?

Okazuje się, że Bibi wystąpiła w paradokumentalnym serialu "Szkoła", a dokładnie w jego 858. odcinku, który najbardziej ciekawscy wciąż mogą obejrzeć na platformie Player.pl. Dziewczyna pokazała swoje aktorskie zdolności wcielając się w postać Kornelii, która zdradziła swojego chłopaka ze szkolnym podrywaczem i bała się, że zaraziła się od niego rzeżączką! To jednak nie jedyna kontrowersyjna rola Bogusi Brzezińskiej.

Poza "Szkołą", Bibi z "Hotelu Paradise 3" wystąpiła również w "Trudnych Sprawach". W 917. odcinku paradokumentalnego serialu telewizji Polsat, dziewczyna zagrała 18-letnią Martynę Kulecką, która sprawiała swojej mamie wiele problemów i między innymi została przyłapana ze swoim przyrodnim bratem w dość krępującej sytuacji, bo biorąc przy nim prysznic. Jak widać Bibi nie krępowała wcielać się w wzbudzające emocje postacie. Co jeszcze ukrywa przed nami Bogusia?

Okazuje się, że uczestniczka trzeciej edycji "Hotelu Paradise" ma naprawdę ogromny talent. Dwa lata temu Bibi uruchomiła kanał na YouTube, gdzie publikowała swoje covery znanych utworów. Bogusia zamieściła filmiki, na których śpiewa własne aranżacje "Bądź duży" Natalii Nykiel oraz "Back To Black" Amy Winehouse! Jej video miały kilkanaście tysięcy wyświetleń i same pozytywne komentarze. Czy po "Hotelu Paradise 3" Bibi zdobędzie się na większą odwagę i postanowi rozwinąć karierę muzyczną? Myślicie, że wygryzie Sonię i nagra piosenkę do kolejnej edycji kontrowersyjnego show?

Zobacz także

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Nathalia i Kuba są razem po programie?! Zostali przyłapani w czułych objęciach!

Bibi występowała w telewizji jeszcze przed trzecią edycją "Hotelu Paradise". Jak się okazuje, dziewczyna grała w jeszcze innym hicie stacji TVN - "Szkole", a także w popularnym paradokumentalnym serialu Polsatu - "Trudnych Sprawach". Jak widać Bogusia Brzezińska już wcześniej próbowała zdobyć rozpoznawalność. Kiedy jednak przyszła do "Hotelu Paradise" okazało się, że czeka na nią nie tylko sława, ale i prawdziwa miłość.

Mat. prasowe

Bogusia ma więcej talentów, niż mogłoby nam się wydawać. Okazuje się, że kiedy jeszcze była w liceum jej pasją był śpiew. Odnaleźliśmy kanał na którym dziewczyna publikowała covery znanych piosenek. Jak podoba wam się piosenka Nathalii Nykiel w wykonaniu Bibi z "Hotelu Paradise 3"?

Reklama

Ci najbardziej ciekawscy 858. odcinek "Szkoły" z udziałem Bibi wciąż mogą obejrzeć w serwisie Player.pl, a 917. odcinek "Trudnych Spraw" w Ipli. Może okaże się, że widzieliście Bogusie w telewizji jeszcze przed "Hotelem Paradise 3"!

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama