"Cudownej przygody już koniec, a może początek" - tak swój nowy wpis, tuż po finale trzeciej edycji "Hotelu Paradise" zaczyna Marcin Grajoszek. Przy okazji uczestnik show pokazała dwa zdjęcia z Karą. Czy to oznacza, że po programie nadal są parą? Jego wpis jest dość tajemniczy, ale wiele można wyczytać między wersami! Zobaczcie, co napisał i jak jego post skomentowała sama Karina!

Reklama

Czy Kara i Marcin są parą po "Hotelu Paradise"?

Historia związku Kary i Marcina w "Hotelu Paradise" jest bardzo burzliwa. Marcin przez większość czasu trwania show był związany z Nathalią. Kiedy ta odpadła, szybko znalazł pocieszenie w ramionach Kariny, co niestety, spotkało się z ostrą reakcję widzów. Tym bardziej, że obu dziewczynom mówił podobne rzeczy - że nie jest gotowy na związek. Jednak jak się okazało później, Kara bardziej namieszała mu w sercu, co przyznał również w konfrontacji z Nathalią podczas ostatniej Puszki Pandory.

Ale przejdźmy do rzeczy - czy Kara i Marcin są razem po programie? Wszyscy spodziewają się, że tak i z wpisu Marcina można to wyczytać:

Cudownej przygody już koniec, a może początek ????♥️???? Wspomnienia na długie lata, przyjaźnie i znajomości, które doceniam. Mnóstwo pięknych widoków, które zostaną ze mną już na zawsze. ???? Zanzibar był dla mnie cenną lekcją, z której wyniosłem bardzo wiele. ????Hotel Paradise dał mi możliwość rozwoju, poznania tych cudownych ludzi, spędzenia niesamowitych 2 miesięcy na wyspie i poznania siebie jeszcze bardziej ♥️ - pisze Marcin

Co ciekawe, Marcin nie wrzucił fotki ze wszystkimi uczestnikami "Hotelu Paradise", a tylko z Karą!

Na wpis Marcina odpowiedziała oczywiście sama Kara:

Zobacz także

to była zaje**sta przygoda ????każdy wynieś dla siebie cenne lekcje ❤️ - pisze krótko dziewczyna.

Pod postem pojawiło się zaś mnóstwo komentarzy fanów show, którzy są pewni, że Marcin jest z Karą!

Instagram
Reklama

Fani piszą:

Pasujecie do siebie idealnie ????????????Jest ogień trzymam za was kciuki .????Jesteście super para

Pasujecie do siebie jak nie wiem co ???? Kara jest piękna,naturalna i skromna ????

Moja ulubiona para, gratulacje

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama