Kiedy 30 czerwca Simon opublikował na swoim profilu na Instagramie czarno-białe zdjęcie z Bibi, przekazując tym samym swoim obserwatorom, że ich związek dobiegł końca, a następnie nagrał relację, na której nie mógł powstrzymać łez, fani trzeciej edycji "Hotelu Paradise" nie wierzyli własnym oczom. Choć tej dwójce nie udało się wygrać programu, nikt nie wątpił w ich uczucie. Niestety. Rzeczywistość nie była dla nich tak łaskawa, a rozstanie Simona i Bibi odbiło się naprawdę szerokim echem. Czyżby jednak uczestnicy kontrowersyjnego show wrócili do siebie? Najpierw wspólne zdjęcie, a teraz to... Bibi zostawiła swojemu byłemu chłopakowi bardzo wymowny komentarz!

Reklama

Bibi skomentowała zdjęcie Simona! Finaliści "Hotelu Paradise 3" znowu są razem?!

"Niestety. Starałem się, robiłem co w mojej mocy aby nasz związek przetrwał. Bardzo chciałem aby nasza miłość rozwijała się, znaczyła coś więcej. Nie wiem co mógłbym jeszcze zrobić ale już jest zbyt późno" - pisał Simon, potwierdzając rozstanie z Bibi.

Ta wiadomość poruszyła fanów trzeciej edycji "Hotelu Paradise". W końcu zakochani dopiero co szukali wspólnego mieszkania w Krakowie i snuli poważne plany na przyszłość. Co takiego wydarzyło się pomiędzy tą dwójką? Po oświadczeniu Simona internauci dosłownie rzucili się na uczestniczkę, krytykując Bibi za jej zachowanie. Co więcej, rozpad faworytów widzów kontrowersyjnego show w mocnych słowach skomentowała Kara, a także pozostali uczestnicy. Wpis Bibi dał internautom nadzieję, że tych dwoje rozeszło się w dobrych stosunkach, a jej wyznanie tuż po rozstaniu przez niektórych zostało odebrane nawet jako sygnał, że jeszcze nie wszystko stracone!

W życiu wszystko się może zdarzyć. Nigdy nie mów nigdy - napisała, gdy jeden z internautów zapytał, czy to koniec na 100%.

Czyżby Bogusia przewidziała, a wręcz wykrakała swoją przyszłość i jej związek z Simonem właśnie przeżywał odrodzenie? Kilka dni temu pojawiły się pierwsze spekulacje fanów, a wszystko przez zdjęcia, które pojawiły się na InstaStory Bibi i Simona! Internauci mogli zobaczyć, jak była para świetnie bawi się razem nad morzem i spędza wspólnie czas. Zaskoczeni? Teraz dopiero zrobiło się gorąco!

Na Instagramie Simona pojawiło się nowe zdjęcie z Władysławowa, na którym uczestnik trzyma tabliczkę z napisem "Pozdrowienia z raju" i szeroko się uśmiecha, a także wyjątkowy podpis:

Pozdrowienia z raju! Pamiętajcie że nie ważne gdzie jesteście, tylko z kim! Towarzystwo jest najważniejsze - napisał uczestnik "Hotelu Paradise 3".

To jednak nie wszystko, bo właśnie ten post postanowiła skomentować Bibi!

True!(Prawda! - przyp red.) ???????? - napisała była dziewczyna Simona.

Czyżby coś było na rzeczy? Komentarz Bibi oczywiście nie uszedł uwadze internautów, którzy natychmiast zaczęli snuć domysły!

- czy będzie powrót Wielkiej Loveee????????????

- oby tak❤️????

- aaa czy jeszcze wrócicie do siebie…????❤️

Póki co ani Simon ani Bibi nie zareagowali na te komentarze. Sądzicie, że faktycznie szykuje się wielki comeback?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Krzysztof wygadał się o związku! Nikt nie wiedział, że już wtedy był z Basią

Bibi i Simon o swoim rozstaniu poinformowali pod koniec czerwca. Czyżby jednak ich uczucie okazało się silniejsze i najwięksi faworyci widzów "Hotelu Paradise 3" postanowili jeszcze raz wejść do tej samej rzeki? Niektórzy z fanów z pewnością czekają na taki obrót spraw.

Instagram/simonprice_hotelparadise3/
Reklama

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać aż główni zainteresowani zabiorą głos. Choć doświadczenie już nie raz pokazało nam, że fani i internauci to najlepsi detektywi, a ich domysły często pokrywają się z prawdą. Jak mówiła sama Bibi - nigdy nie mów nigdy!

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama