"Hotel Paradise 3": Bibi i Simon wrócili do siebie? Zostawiła mu wymowny komentarz!
@bibi.bogusia.brzezinska, Instagram
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Bibi i Simon wrócili do siebie? Zostawiła mu wymowny komentarz!

Rozstanie Bibi i Simona było jednym z najbardziej szokujących wydarzeń po zakończeniu 3. edycji "Hotelu Paradise". Teraz ukrywają swój związek?!

Kiedy 30 czerwca Simon opublikował na swoim profilu na Instagramie czarno-białe zdjęcie z Bibi, przekazując tym samym swoim obserwatorom, że ich związek dobiegł końca, a następnie nagrał relację, na której nie mógł powstrzymać łez, fani trzeciej edycji "Hotelu Paradise" nie wierzyli własnym oczom. Choć tej dwójce nie udało się wygrać programu, nikt nie wątpił w ich uczucie. Niestety. Rzeczywistość nie była dla nich tak łaskawa, a rozstanie Simona i Bibi odbiło się naprawdę szerokim echem. Czyżby jednak uczestnicy kontrowersyjnego show wrócili do siebie? Najpierw wspólne zdjęcie, a teraz to... Bibi zostawiła swojemu byłemu chłopakowi bardzo wymowny komentarz!

"Hotel Paradise": Bibi opowiedziała nam o rozstaniu z Simonem. Co było powodem rozpadu ich związku?

Bibi skomentowała zdjęcie Simona! Finaliści "Hotelu Paradise 3" znowu są razem?!

"Niestety. Starałem się, robiłem co w mojej mocy aby nasz związek przetrwał. Bardzo chciałem aby nasza miłość rozwijała się, znaczyła coś więcej. Nie wiem co mógłbym jeszcze zrobić ale już jest zbyt późno" - pisał Simon, potwierdzając rozstanie z Bibi. 

Ta wiadomość poruszyła fanów trzeciej edycji "Hotelu Paradise". W końcu zakochani dopiero co szukali wspólnego mieszkania w Krakowie i snuli poważne plany na przyszłość. Co takiego wydarzyło się pomiędzy tą dwójką? Po oświadczeniu Simona internauci dosłownie rzucili się na uczestniczkę, krytykując Bibi za jej zachowanie. Co więcej, rozpad faworytów widzów kontrowersyjnego show w mocnych słowach skomentowała Kara, a także pozostali uczestnicy. Wpis Bibi dał internautom nadzieję, że tych dwoje rozeszło się w dobrych stosunkach, a jej wyznanie tuż po rozstaniu przez niektórych zostało odebrane nawet jako sygnał, że jeszcze nie wszystko stracone!

W życiu wszystko się może zdarzyć. Nigdy nie mów nigdy - napisała, gdy jeden z internautów zapytał, czy to koniec na 100%. 

Czyżby Bogusia przewidziała, a wręcz wykrakała swoją przyszłość i jej związek z Simonem właśnie przeżywał odrodzenie? Kilka dni temu pojawiły się pierwsze spekulacje fanów, a wszystko przez zdjęcia, które pojawiły się na InstaStory Bibi i Simona! Internauci mogli zobaczyć, jak była para świetnie bawi się razem nad morzem i spędza wspólnie czas. Zaskoczeni? Teraz dopiero zrobiło się gorąco!

Na Instagramie Simona pojawiło się nowe zdjęcie z Władysławowa, na którym uczestnik trzyma tabliczkę z napisem "Pozdrowienia z raju" i szeroko się uśmiecha, a także wyjątkowy podpis:

Pozdrowienia z raju! Pamiętajcie że nie ważne gdzie jesteście, tylko z kim! Towarzystwo jest najważniejsze - napisał uczestnik "Hotelu Paradise 3".

To jednak nie wszystko, bo właśnie ten post postanowiła skomentować Bibi! 

True!(Prawda! - przyp red.) 👏🏼  - napisała była dziewczyna Simona. 

Czyżby coś było na rzeczy? Komentarz Bibi oczywiście nie uszedł uwadze internautów, którzy natychmiast zaczęli snuć domysły!

- czy będzie powrót Wielkiej Loveee🔥🔥🔥

- oby tak❤️🙌

- aaa czy jeszcze wrócicie do siebie…😆❤️

Póki co ani Simon ani Bibi nie zareagowali na te komentarze. Sądzicie, że faktycznie szykuje się wielki comeback?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Krzysztof wygadał się o związku! Nikt nie wiedział, że już wtedy był z Basią

Bibi i Simon o swoim rozstaniu poinformowali pod koniec czerwca. Czyżby jednak ich uczucie okazało się silniejsze i najwięksi faworyci widzów "Hotelu Paradise 3" postanowili jeszcze raz wejść do tej samej rzeki? Niektórzy z fanów z pewnością czekają na taki obrót spraw. 

Simon i Bibi, finaliści
Instagram/simonprice_hotelparadise3/

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać aż główni zainteresowani zabiorą głos. Choć doświadczenie już nie raz pokazało nam, że fani i internauci to najlepsi detektywi, a ich domysły często pokrywają się z prawdą. Jak mówiła sama Bibi - nigdy nie mów nigdy!

Bibi i Simon razem po Hotelu Paradise 3?
Instagram

Bibi i Simon razem po Hotelu Paradise 3?
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Bibi i Simon znowu razem! Pokazali nagranie. Ale się wystroiła!
Fani Simona i Bibi już mogą się cieszyć? Uczestniczka "Hotelu Paradise 3" pokazała nagranie z ich wyjątkowego wieczoru! To wielki powrót ulubionej pary?

Bibi właśnie opublikowała wspólne nagranie z Simonem! Ulubieńcy widzów, a także finaliści trzeciej edycji "Hotelu Paradise", którzy pod koniec czerwca ogłosili swoje rozstanie, są w świetnych nastrojach, a uśmiech nie znika z ich twarzy. Jak się okazuje, dzisiejszy wieczór dla tej dwójki jest naprawdę wyjątkowy, a na specjalną okazję Bibi wybrała kreację, w której wygląda jak milion dolarów! Fani uczestników mają powody do radości?! Bibi i Simon z "Hotelu Paradise 3" znowu razem Rozstanie Bibi i Simona odbiło się ogromnym echem - i trudno się dziwić. Kiedy tych dwoje spotkało się w trzeciej edycji "Hotelu Paradise" , byli nierozłączni już do końca programu, a i po jego emisji tworzyli świetną parę. Kiedy inne związki z kontrowersyjnego reality-show rozpadały się, Bibi i Simon wciąż przy sobie trwali - aż do pewnego momentu. Pod koniec czerwca przystojniak z Kalifornii zmieścił na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym poinformował fanów o końcu jego związku z piękną brunetką. Internauci nie mogli w to uwierzyć, jednak - niestety - post wcale nie okazał się żartem. Rozstanie finalistów mocno komentowali również pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise 3", a kilka słów w temacie postanowiła powiedzieć sama Kara, wbijając im szpilę!  Czyżby teraz uczucie pomiędzy byłymi kochankami na nowo odżyło?  Fani finałowej pary "Hotelu Paradise 3" wciąż żyli nadzieją, że tych dwoje jeszcze do siebie wróci, tym bardziej że Bibi i Simon wybrali się nawet na wspólne wakacje! Komentarze, których udzielali na swój temat były również bardzo dwuznaczne. Bibi zdradziła, że wróci do Simona pod jednym warunkiem , a głos w sprawie ewentualnego powrotu zabrał także sam Simon! ...

Bibi nie ma kontaktu z Simonem?
@bibi.bogusia.brzezinska, Instagram/simonprice_hotelparadise3, Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Po rozstaniu Bibi nie ma kontaktu z Simonem?! Szczerze odpowiedziała!
Rozstanie Bibi i Simona z "Hotelu Paradise 3" dla niektórych było ogromnym zaskoczeniem. Czas zagoił rany, czy wręcz przeciwnie? Bibi zdradziła całą prawdę!

Od rozstania jednych z największych faworytów widzów trzeciej edycji "Hotelu Paradise" minął już nieco ponad miesiąc. Bibi i Simon wciąż budzą ogromne emocje wśród internautów, a niektórzy nadal mają nadzieję, że ich ulubiona para jeszcze do siebie wróci. Czy wspólna przyszłość tej dwójki jest już całkowicie przekreślona? Bibi po raz kolejny zabrała głos w sprawie swojego byłego chłopaka. Uczestnicy kontrowersyjnego show TVN 7 nie mają już ze sobą kontaktu? Bibi i Simon z "Hotelu Paradise 3" nie utrzymują kontaktu? Wieść o rozstaniu tej dwójki runęła jak grom z jasnego nieba i po powrocie ze wspólnego wyjazdu do Sopotu na Instagramie Simona ukazał się zaskakujący post. Na początku lipca uczestnik trzeciej edycji "Hotelu Paradise" , nie uprzedzając o tym swojej - byłej już - dziewczyny, poinformował o rozstaniu z Bibi , a w internecie dosłownie zawrzało. Fani pary próbowali dociec, co tak naprawdę wydarzyło się w związku finalistów kontrowersyjnego show i po kilku dniach Simon powiedział o swojej winie.  Niektórzy wciąż łudzili się, że w przypadku tej dwójki to jedynie chwilowy kryzys i mieli nadzieję, że ich ulubieńcy jeszcze się zejdą, tym bardziej, że w sieci zaczęły pojawiać się ich wspólne zdjęcia! Bibi jednak przyznała, że wrócili do Simona tylko pod jednym warunkiem.  Czy teraz drogi byłych kochanków rozeszły się na dobre?  Uczestniczka trzeciej edycji "Hotelu Paradise" postanowiła urządzić na swoim Instagramie Q&A i odpowiedzieć na pytania obserwatorów - jak można się domyślać, wiele z nich dotyczyło właśnie jej relacji z Simonem. Kiedy fan zapytał się, czy dziewczyna utrzymuje kontakt ze swoim byłym chłopakiem i resztą ekipy z kontrowersyjnego show, ta...

Czy Bibi i Simon są parą?
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Fani martwią się o związek Bibi i Simona. W ogóle się nie widują! To koniec?!
Choć Bibi i Simon ostatecznie nie wygrali "Hotelu Paradise 3", nikt nie miał wątpliwości co do ich uczuć - aż do teraz. Simon wyznał, jak naprawdę wygląda jego relacja z Bibi. Fani są mocno zaniepokojeni.

Kiedy tylko Bibi i Simon zobaczyli się w " Hotelu Paradise 3 ", pomiędzy tą dwójką od razu zaiskrzyło. Fani kontrowersyjnego show z odcinka na odcinek mogli obserwować, jak ich relacja nabiera powagi, aż w końcu doczekali się szczerych, miłosnych wyznać i to Bibi i Simon jako pierwsi uczestniczy powiedzieli sobie magiczne "Kocham Cię". Para dotarła razem do wielkiego finału, jednak ostatecznie decyzją pozostałych uczestników to Krystian i Basia - którzy już nie są razem - stanęli na ścieżce to wygrania głównej nagrody. I mimo że emisja trzeciej edycji "Hotelu Paradise" już dobiegła końca, widzowie wciąż śledzą losy uczestników. Ku uciesze wszystkich Bibi i Simon ogłosili, że wciąż są parą, jednak fani nagle zaczęli mocno niepokoić się o ich związek. Uczestnik w końcu postanowił wyznać, jak naprawdę wygląda ich relacja. Czy Bibi i Simon okażą się kolejną parą, która ogłosi swoje rozstanie?  "Hotel Paradise 3": Simon szczerze o związku z Bibi. W ogóle się nie widują! Kiedy "Hotel Paradise 3" dobiegł końca, fani programu w końcu mogli poznać wszelkie smaczki z prywatnego życia jego uczestników. Szybko okazało się, że Basia i Krystian nie są razem , a dziewczyna związała się Krzysztofem . Ogromnym zaskoczeniem okazał się również związek Kary i Marcina , a to, co wydarzyło się pomiędzy Simonem i Bibi dosłownie zszokowało internautów. Nagle wyszło na jaw, że para ma za sobą pierwsze trudne chwile, bo przystojniak z Kalifornii odwiedzając Polskę zaliczył wybryk i skok w bok . Choć Bibi mu to wybaczyła, czy aby na pewno pomiędzy tą dwójką jest wszystko w porządku? Fani zauważyli, że Simon, który postanowił wyprowadzić się ze Stanów Zjednoczonych i obecnie mieszka z Nathalią , wcale nie widuje się ze swoją...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik