Hania Żudziewicz była podejrzana o szpiegostwo Hanna Żudziewicz oskarżona o szpiegostwo Hanna Żudziewicz oskarżona o szpiegostwo Hanna Żudziewicz oskarżona o szpiegostwo Jacke Jeshke i Hania Żudziewicz
Hania Żudziewicz była podejrzana o szpiegostwo
1/6
Hania Żudziewicz była podejrzana o szpiegostwo

Mrożąca krew w żyłach historia spotkała jedną z uczestniczek programu "Taniec z Gwiazdami" Hanię Żudziewicz! Popularna tancerka została oskarżona jakiś czas temu o... szpiegostwo! Przebywając w Rumunii na obozach tanecznych, miała spore problemy z odprawą na lotnisku:

Był taki moment w mojej karierze tanecznej, kiedy na jakiś czas zamieszkałam w Rumunii. Dużo wtedy podróżowałam na turnieje taneczne i treningi. Mnóstwo czasu spędzałam w samolotach i na lotniskach. Z racji tego, że jestem blondynką wyróżniałam się na tle Rumunek, które mają z reguły ciemne włosy. Przed jednym z wylotów obsługa lotniska zapytała się mnie dlaczego ciągle latam i gdzie pracuje. W tamtym czasie w Rumunii przebywałam jako tancerz - zawodnik, nie nauczyciel, więc nie pracowałam, nie miałam stałego miejsca zatrudnienia, nie uczyłam się. Budziło to podejrzenia. Dla nich było to dziwne. Niczym się nie zajmujesz, a ciągle tu jesteś i na dodatek ciągle podróżujesz. Argument taneczny nie był dla nich żadnym wytłumaczeniem.

Co działo się potem? Obsługa lotniska poprosiła Hanię o dokumenty, ale podważali jej tożsamość:

To wszystko działo się dosłownie na chwilę przed odlotem. Pokazałam paszport. Ktoś z obsługi stwierdził, że to nie jestem ja. Poprosili o dowód, który jeszcze bardziej skomplikował sytuacje, gdyż usłyszałam,  że to jest jeszcze inna osoba. Wreszcie pokazałam im starą legitymację studencką - to też nie ja. Doszło do rewizji osobistej. Dotykali mnie, wiem czemu, nawet po twarzy. Po długich wyjaśnieniach wreszcie mnie wypuścili – dodaje tancerka.

Hanna Żudziewicz zapamięta tę przygodę do końca życia:

Nagle już w korytarzu prowadzącym do samolotu pojawiła się policja. Znów zostałam zatrzymana. Kolejna kontrola dokumentów, bagażu podręcznego. Ostatecznie szczęśliwie znalazłam się w samolocie, gdzie od dłuższego czasu czekał na mnie mój partner i dotarliśmy na turniej. Musieli mieć jakieś podejrzenia, choć podczas tej całej nerwowej sytuacji nikt, oficjalnie nie powiedział, że uważają mnie za szpiega. Niemniej cała akcja była strasznie dziwna i przerażająca.

Przerażające!

 

Zobacz także: Ostre cięcie! Hanna Żudziewicz z "Tańca z Gwiazdami" zmieniła fryzurę! Tak krótkich włosów jeszcze nie miała!

2/6
Hanna Żudziewicz oskarżona o szpiegostwo
3/6
Hanna Żudziewicz oskarżona o szpiegostwo
4/6
Hanna Żudziewicz oskarżona o szpiegostwo
5/6
Jacke Jeshke i Hania Żudziewicz
6/6
Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke nie są parą
Więcej na temat Taniec z Gwiazdami