Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Rolnik szuka żony - Grzesiek i Ania wychodzą ze studia TVP
ONS/Facebook
TV-Show

To już pewne! Grzesiek i Ania z "Rolnik szuka żony" będą mieli dziecko. Mamy komentarz rolnika!

Co napisał?

Grzesiek i Ania z "Rolnik szuka żony" będą mieli dziecko! Plotki o tym, że urocza para z telewizyjnego show TVP stara się o dziecko pojawiały się już jakiś czas temu, ale teraz Grzesiek Bardowski po raz pierwszy oficjalnie potwierdził te informacje! 

Rolnik szuka żony: Ania i Grzegorz Bardowscy zdradzili, skąd pomysł na imiona ich dzieci! To nie takie oczywiste

 

Grzesiek i Ania z "Rolnik szuka żony" zostaną rodzicami!

Jak by to powiedzieć... Stało się coś naturalnego i normalnego. Spodziewamy się dziecka  Ja jako głowa rodziny, chcąc być solidarnym ze swoją żoną - przytyłem. A poważnie... Tak po prostu chciałem wykrzyczec całemu światu jak bardzo jesteśmy szczęśliwi!!! Marzenia się spełniają życzymy wam stosunkowo udanej niedzieli 

Przypominamy, że Ania i Grzesiek poznali się rok temu na planie show "Rolnik szuka żony". Ania od razu wpadła w oko Grześkowi, dlatego już po kilku odcinkach rolnik podziękował pozostałym kandydatkom na żony i spędzał czas już tylko z Anią. Pojawiły się nawet plotki, że para znała się wcześniej, dlatego tak szybko się w sobie zakochali, ale nie były to prawdziwe informacje. Podczas świątecznego odcinka show, Grzesiek ogłosił, że oświadczył się Ani i został przyjęty, a już kilka miesięcy później, 16 kwietnia, para powiedziała sakramentalne "tak". Miesiąc później zamieszkali razem i... założyli bloga o rolnictwie. Pokazują na nim filmiki, które wspólnie nagrywają podczas pracy na polu. Już wkrótce do tej dwójki dołączy nowy członek rodziny. Gratulujemy! 

 

Zobacz: Dlaczego stres w ciąży jest niebezpieczny?

 

Ania i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" już wkrótce zostaną rodzicami!

Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnik szuka żony będą mili dziecko

Grzesiek nie ukrywa radości!

Rolnik szuka żony - Grzesiek i Ania pochwalili się, że zostaną rodzicami
Facebook

Ania i Grzesiek są parą od ponad roku.

Rolnik szuka żony, Ania i Grzegorz Bardowcy

Para prowadzi razem gospodarstwo, bloga, a już wkrótce założy rodzinę!

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony

 

ZOBACZ: Ania i Grzesiek z Rolnik szuka żony pokazali kolejny filmik na blogu. Nie zabrakło czułości

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Ania z "Rolnik szuka żony" kwitnie w ciąży. Brzuszek coraz większy, a Grzesiek pęka z dumy! ZDJĘCIE
Ania kwitnie w ciąży!

Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" na początku lipca poinformował, że jego ukochana żona Ania, która poznał w programie, spodziewa się dziecka! Na początku Grzegorz nie chciał zapeszać i był bardzo tajemniczy. Napisał wówczas: "A wieczorem wóda i mecz przynajmniej ja, bo moja żona to jakiś soczek i lody z musztardą wybrała"...  Ale teraz kiedy ciąża jest już potwierdzona, Grzesiek z dumą obnosi się, że zostanie ojcem!   Dumny przyszły tata zamieścił na fanpage'u ich bloga piękne zdjęcie, na którym widać Nic dodać, nic ująć! - podpisał zdjęcie. Zgadzamy się w stu procentach! Nic dodać, nic ująć! ;)  Zdjęcie przepiękne, widać że ciąża jak najbardziej służy Ani! Jeszcze raz gratulujemy!   Ania i Grzesiek poznali się na planie show " Rolnik szuka żony" . Ania od razu wpadła w oko Grześkowi, dlatego już po kilku odcinkach rolnik podziękował pozostałym kandydatkom na żony i spędzał czas już tylko z Anią. Pojawiły się nawet plotki, że para znała się wcześniej, dlatego tak szybko się w sobie zakochali, ale nie były to prawdziwe informacje.  Podczas świątecznego odcinka show, Grzesiek ogłosił, że oświadczył się Ani i został przyjęty, a już kilka miesięcy później, 16 kwietnia, para powiedziała sakramentalne "tak".  Miesiąc później zamieszkali razem i...  założyli bloga o rolnictwie.  Pokazują na nim filmiki, które wspólnie nagrywają podczas pracy na polu.   Zobacz też:  Dlaczego stres w ciąży jest niebezpieczny?   Ania kwitnie w ciąży!   Para poznała się dzięki programowi TVP.   To prawdziwa miłość!

Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnik szuka żony będą mili dziecko
Newsy
Gdy "siewnik z pszenicą zabiera Grześka...", ciężarna Ania z Rolnik szuka żony ma sposób jak zwabić go do domu...
Jaki? Zobaczcie to zdjęcie!

Jak Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" świętował Dzień chłopaka? W pracy... Z czego nie była zadowolona jego ciężarna żona Ania. Dlatego stwierdziła, że musi zwabić męża szybciej do domu. Pierwszy raz weszła na ich wspólny fanpejdż na Facebooku i zamieściła post w ich imieniu. Co takiego napisała? Właśnie wyobrażam sobie minę mojego zapracowanego męża, kiedy zobaczy ten post. Po raz pierwszy dodaję coś sama. Myślę, że szybciej zerknie w telefon niż wróci do domu. Siewnik z pszenicą zabiera mi Grześka na całe dnie… Wszystkiego najlepszego kochanie ;* Do tego wpisu Ania zamieściła swoje przepiękne zdjęcie w ciąży.   Ania już niebawem urodzi chłopca, którego rodzice postanowili nazwać Jan. A właśnie minął rok od momentu, gdy na serio stali się parą i zaczęli planować ślub. Ania i Grzesiek poznali się na planie show " Rolnik szuka żony" . Ania od razu wpadła w oko Grześkowi. Pojawiły się nawet plotki, że para znała się wcześniej, dlatego tak szybko się w sobie zakochali, ale nie były to prawdziwe informacje.  Podczas świątecznego odcinka show, Grzesiek ogłosił, że oświadczył się Ani i został przyjęty, a już kilka miesięcy później, 16 kwietnia, para powiedziała sakramentalne "tak".  Miesiąc później zamieszkali razem i...  założyli bloga o rolnictwie. A ich miłość kwitnie cały rok.   Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" kwitnie w ciąży. Brzuszek coraz większy, a Grzesiek pęka z dumy! ZDJĘCIE   Ania i Grzegorz Bardowscy to najbardziej medialna para z "Rolnik szuka żony" 2.   Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" będą mieli synka.

Rolnik szuka żony - Grzegorz w białej koszuli, Ania w czarnej sukience na nagraniu świątecznego odcinka
Facebook
TV-Show
Grzesiek i Ania z "Rolnik szuka żony" śpieszą się ze ślubem, bo będą rodzicami? Jest odpowiedź Grzegorza
Grzesiek i Ania z "Rolnik szuka żony" śpieszą się ze ślubem, bo będą rodzicami? Jest odpowiedź Grzegorza

W świątecznym odcinku programu " Rolnik szuka żony ", Ania i Grzegorz ogłosili, że są zaręczeni ! Para nawet pochwaliła się na Facebooku zdjęciem pierścionka zaręczynowego. Od razu pojawiły się plotki, że śpieszą się ze ślubem, bo już wkrótce... zostaną rodzicami. Ile w tym prawdy? Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" zostaną rodzicami? Kilka tygodni temu Grzegorz na Facebooku dodał urocze zdjęcie z Anią i napisał: "Mamy wiele powodów do uśmiechu". W komentarzach pojawiły się wtedy sugestie, że chodzi o... ciążę Ani. Grzegorz w końcu skomentował te plotki: "Ania nie jest w ciąży. Planujemy przyszłość i nie wyobrażamy sobie rodziny bez gromadki dzieci, ale na to jeszcze czas nie przyszedł ", powiedział rolnik w rozmowie z "Faktem". Zaręczyny w "Rolnik szuka żony"! Przy okazji Grzesiek zdradził, jak szukał pierścionka zaręczynowego dla ukochanej.  "Wybór i zakup pierścionka, to w 100% moja zasługa. Wcześniej niczym detektyw zbierałem informacje, jak miałby wyglądać, jakie pierścionki Ani się podobają. A później nie zmuszany przez nikogo – wskazałem palcem i zapłaciłem", zdradził Grzegorz. O zaręczynach w świątecznym odcinku programu opowiedziała też Ania: "Był strasznie zestresowany. Kręcił się po pokoju i myślałam, że coś między nami jest nie tak. I nagle pytanie... Odpowiedziałam: Tak!", powiedziała Ania.   W świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony", Grzegorz i Ania zdradzili, że planują powiększenie rodziny, ale jeszcze nie teraz. Marzą o trójce dzieci!    ZOBACZ:  Rolnik szuka żony 2: Grzegorz i Ania byli wcześniej parą? Uczestnik odpowiada hejterom   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src =...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner