Na instagramowym profilu Grzegorza, którego dobrze znamy z szóstej edycji miłosnego formatu "Hotel Paradise", jak i tej z udziałem gwiazd poprzednich edycji, pojawiło się intrygujące zdjęcie, na którym ten nie jest sam. Kto mu towarzyszy?

Reklama

"Hotel Paradise": Grzegorz znalazł miłość?

Siódma edycja miłosnego show TVN-u dopiero co dobiegła końca. Bez wątpienia była to jedna z bardziej kontrowersyjnych odsłon. Nic więc dziwnego, że głosy na temat uczestników wciąż nie cichną. Ostatnio wszyscy mówili o publicznej wymianie zdań pomiędzy Mallu a Jackiem z "Hotelu Paradise 7". Inni jednak, zamiast się kłócić, stawiają na nowe, hotelowe relacje. Najlepszym tego przykładem jest Grzegorz!

Grzegorz Hotel Paradise2
Instagram @grzes.hotelparadise6

Zobacz także: "Hotel Paradise 7": Kori stanęła w obronie Mallu i uderza w Jacka: "Prosiłam go tyle razy i zwracałam mu uwagę"

Ten pojawił się w szóstej edycji "Hotelu Paradise". Następnie wziął udział w edycji dla gwiazd. Pomimo faktu, że na antenie okazał wielkie serce i wiązał swoją przyszłość z wieloma uczestniczkami, ostatecznie został singlem, który do tej pory nie miał szczęścia w miłości. Czy coś się zmieniło?

Grzegorz i Wiktoria z Hotelu Paradise
Grzegorz i Wiktoria z Hotelu Paradise Instagram @grzegorz_hellboy_gluszcz

Zobacz także: "Hotel Paradise 7": Jedna z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek zdradziła, że znalazła miłość!

Reklama

Na instgramowym profilu uwielbianego uczestnika pojawiło się zdjęcie w towarzystwie... Wiktorii z ostatniej, siódmej edycji programu. Ta całuje Grzegorza w policzek, a ten wydaje się wyraźnie zadowolony. Jak myślicie? Coś faktycznie jest na rzeczy?

Hotel Paradise 6: Grzegorz
Screen programu Hotel Paradise/Player.pl
Reklama
Reklama
Reklama