Ewelina z "Rolnik szuka żony" w ostatnim odcinku programu opuściła gospodarstwo Macieja. Rolnik zdecydował się szczerze poinformować swoją kandydatkę, że ma już faworytkę w programie i nie chce dawać innym kobietom nadziei na wspólną relację. Wybranką Macieja okazała się Ilona, a odejście Eweliny z programu było bardzo emocjonalne. Pojawiły się łzy...

Reklama

Co prawda kobieta powiedziała wprost, że nie ma do mężczyzny żalu, ale ta poruszająca sytuacja sprawiła, że Ewelina otrzymała w mediach społecznościowych ogromne wsparcie ze strony fanów "Rolnik szuka żony".

Teraz kandydatka Macieja opublikowała nowe zdjęcie i zdecydowała się też podziękować za miłe słowa! Zobaczcie, co napisała...

Ewelina z "Rolnik szuka żony" 7 dziękuje Internautom za wsparcie!

Ewelina z siódmej edycji "Rolnik szuka żony" zdobyła serca widzów programu. Jej przygoda w gospodarstwie Macieja dobiegła już końca, ale teraz kobieta może cieszyć się popularnością w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie, gdzie publikuje swoje prace artystyczne, pokazała nowe, bardzo romantyczne zdjęcie, a na Instastories podziękowała za wsparcie i miłe komentarze, jakie otrzymuje po udziale w "Rolniku":

Dziękuję za każdy miły komentarz i wiadomość jaką od wczoraj dostałam. Przesyłam Wam dużo uśmiechu.- napisała Ewelina na Instagramie.

Zobaczcie, te miłe słowa i urocze zdjęcie Eweliny! Widać, że jest bardzo sympatyczną, szczerą i wrażliwą kobietą.

Zobacz także

Zobacz także: Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała czułości z mężem. Uczucie kwitnie!

Instagram

Kandydatka Macieja opublikowała na Instagramie swoje nowe zdjęcie, a fani programu są pod wrażeniem jej subtelnej urody i wprost piszą, że była najsympatyczniejszą kobietą w gospodarstwie rolnika.

W siódmym odcinku rolnik na randce z Eweliną powiedział jej, że ma inną faworytkę. Rozstanie było bardzo emocjonalne!

screen Rolnik szuka żony TVP

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama