Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland
Piotr Molecki/East News
TV-Show

Edyta Górniak odchodzi z "The Voice of Poland": "To była dla mnie wewnętrzna batalia"

Dlaczego Edyta Górniak zrezygnowała z bycia trenerką w "The Voice of Poland"? Kto ją zastąpi? Zaskakująca decyzja diwy!

Edyta Górniak poinformowała fanów, że nie zobaczymy jej w nachodzącej, dwunastej już edycji "The Voice of Poland"! Dlaczego zrezygnowała z funkcji trenerki? W swoim poście Edyta Górniak pisze, że była to dla niej bardzo trudna decyzja, jednak mimo wielu rozmów z produkcją i Telewizją Publiczną postanowiła skupić się teraz na innych projektach. Nie wyklucza jednak powrotu do "The Voice of Poland"!

Niesamowity występ w "The Voice of Poland"! Edyta Górniak zdradziła swoją tajemnicę, żeby przekonać uczestniczkę, by wybrała jej drużynę

Edyta Górniak rezygnuje z bycia trenerką w "The Voice of Poland"! 

Przygotowania do premiery kolejnej, dwunastej edycji show "The Voice of Poland" ruszyły niedawno. Niemal pewne było to, że w składzie trenerskim pojawi się znów Edyta Górniak. Co więcej, spekulowało się nawet, że diwa będzie namawiać producentów, żeby pojawił się w nim również jej serdeczny przyjaciel, Rafał Brzozowski. Ostatecznie prowadzący "Jaka to melodia?" zdementował wszelkie plotki, a teraz sama Edyta Górniak poinformowała fanów o rezygnacji z udziału w show: 

Kochani Moi. Przez ostatnich kilka tygodni spoczywało i ciążyło na moich ramionach kilka ważnych decyzji. Jestem bardzo Wdzięczna za zaufanie wobec jakości mojej pracy, a także szanuję i lubię atmosferę współpracy pomiędzy wszystkimi moimi Partnerami, Producentami, Podwykonawcami, Wydawcami i Reżyserami. Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony Produkcji Programu „The Voice od Poland” jak i Telewizji Polskiej, niestety nie mogłam przyjąć zaproszenia do programu w tym sezonie. Przepraszam wszystkich Fanów tego formatu. 


Gwiazda poinformowała fanów, że chce skupić się na zupełnie innych projektach. Nie wyklucza jednak pracy w show w przyszłości. Edyta pisze, że decyzja o rezygnacji była dla niej bardzo trudna:

To była dla mnie wewnętrzna batalia i ostatecznie bardzo trudna decyzja.. Ostatnie dwa lata, pełne nowych wyzwań dla Nas wszystkich, otworzyły przede mną wiele projektów, w które obecnie jestem zaangażowana. Projekty te wymagają ode mnie staranności i pełnej koncentracji podobnie, jak wypełnienie z oddaniem i zaangażowaniem roli Trenera w tym programie. Nie byłabym w stanie wykonać w równym stopniu wszystkich zobowiązań. Kłaniam się całej Produkcji i mojej Rodzinie „The Voice” ...❤️ Liczę, że spotkamy się już w kolejnym Sezonie. Tymczasem dla moich Kochanych Fanów, szykujemy wspólnie z moja ekipą kilka pięknych niespodzianek, których szczegóły poznacie wkrótce. A MY zobaczymy się już podczas „Wakacyjnej Trasy Dwójki” - pisze Górniak.

Edyta Górniak w The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP

Kto jeszcze zrezygnował z "The Voice of Poland"?

Widzowie show są w niezłym szoku, ponieważ zabraknie w nim nie tylko Edyty Górniak. Już jakiś czas temu pisaliśmy, że ze względów społeczno-politycznych w show nie pojawi się Michał Szpak, a niedawno Fakt.pl informował, że Urszula Dudziak również zrezygnowała z udziału w "The Voice of Poland" na rzecz koncertów. Pewne jest także to, że w roli jurora w formatach "The Voice" nie zobaczymy również Andrzeja Piasecznego. 

Andrzej Piaseczny w
East News

Kto pojawi się w "The Voice of Poland 12"? 

Od jakiegoś czasu trwają spekulacje, kto zastąpi trenerów z poprzedniej edycji programu. Najpewniejszy (choć po dzisiejszym oświadczeniu Edyty nic nie jest pewne) wydaje się być udział Tomsona i Barona. Na liście tzw. "pewniaków" jest także... Sylwia Grzeszczak! Według serwisu Pudelek.pl o posadzie trenerki w "The Voice of Poland" marzyła od dawna:

Zamiast Michała Szpaka w nowej edycji zobaczymy Sylwię Grzeszczak. Telewizja Polska od wielu lat zabiegała o współpracę z wokalistką, jednak ta konsekwentnie odmawiała. Miała wiele zobowiązań zawodowych, ponadto poświęcała się rodzinie - czytaliśmy.

Wcześniej plotkowano również o udziale m.in. Ani Wyszkoni, Małgorzaty Ostrowskiej czy nawet Beaty Kozidrak. O tym, kto pojawi się w show, dowiemy się zapewne za kilka tygodni.

Sylwia Grzeszczak i Michał Szpak w
Mateusz Jagielski/East News

Edyta Górniak w The Voice Poland
Mariusz Grzelak/REPORTER/ East News
TV-Show
Wiadomo już, kto zastąpi Edytę Górniak w "The Voice of Poland"! 
Wielka gwiazda po przerwie wraca do "The Voice of Poland"! Fani artystki będą zachwyceni.

To już pewne, Edyta Górniak nie pojawi się w najnowszej edycji "The Voice of Poland". Artystka zaledwie kilka dni temu poinformowała swoich fanów, że nie będzie trenerem w dwunastej edycji muzycznego talent-show. Od tamtej chwili z pewnością wszyscy widzowie "The Voice of Poland" zastanawiali się, kto zastąpi Edytę Górniak. Teraz media zdradziły nazwisko gwiazdy, która weźmie udział w hicie Telewizyjnej Dwójki! Justyna Steczkowska zastąpi Edytę Górniak w "The Voice of Poland" Edyta Górniak w szczerym wpisie na Instagramie nie ukrywała, że rezygnacja z udziału w dwunastej edycji "The Voice of Poland" była dla niej naprawdę bardzo trudna. Artystka przeprosiła fanów muzycznego programu, ale zapowiedziała, że być może w przyszłości znów zostanie trenerką. (...) To była dla mnie wewnętrzna batalia i ostatecznie bardzo trudna decyzja.. Ostatnie dwa lata, pełne nowych wyzwań dla Nas wszystkich, otworzyły przede mną wiele projektów, w które obecnie jestem zaangażowana. Projekty te wymagają ode mnie staranności i pełnej koncentracji podobnie, jak wypełnienie z oddaniem i zaangażowaniem roli Trenera w tym programie. Nie byłabym w stanie wykonać w równym stopniu wszystkich zobowiązań. Kłaniam się całej Produkcji i mojej Rodzinie „The Voice” ...❤️ Liczę, że spotkamy się już w kolejnym Sezonie- napisała Edyta Górniak.  Według doniesień "Faktu" miejsce Edyty Górniak w "The Voice of Poland" zajmie Justyna Steczkowska! Artystka, która po raz ostatni wzięła udział w muzycznym programie w 2015 roku, po kilku latach przerwy wraca i znów będzie wybierać najlepszy głos w naszym kraju.  Justyna bez wahania zgodziła się na powrót do programu, bo się za nim stęskniła. Choć...

Michał Szpak i Edyta Górniak w The Voice of Poland 11
Podlewski/AKPA
TV-Show
"The Voice of Poland": Michał Szpak reaguje na odejście Edyty Górniak! Wymowne?
W najnowszej edycji "The Voice of Poland" nie zobaczymy ani Michała Szpaka, ani Edyty Górniak. Czy już wiadomo, kto ich zastąpi?

Tego nikt się nie spodziewał! W jury "The Voice of Poland" nastąpiły kolejne wielkie zmiany. Choć nowa edycja show ruszy już jesienią, to wciąż nie wiadomo, kogo ostatecznie zobaczymy w fotelach jurorskich. Kilka tygodni temu potwierdziły się plotki, że w kolejnej edycji zabraknie Michała Szpaka . Teraz okazało się, że niespodziewanie z funkcji jurorki zrezygnowała też Edyta Górniak ! Co się stało? Gwiazda przyznała, że dostała zaproszenie do 12. edycji programu i długo zastanawiała się, czy je przyjąć.  Górniak nie ukrywa, że była to dla niej bardzo trudna decyzja, jednak mimo wielu rozmów z produkcją i Telewizją Publiczną postanowiła skupić się teraz na innych projektach i ostatecznie zrezygnowała z udziału w show . "Kochani Moi. Przez ostatnich kilka tygodni spoczywało i ciążyło na moich ramionach kilka ważnych decyzji. Jestem bardzo Wdzięczna za zaufanie wobec jakości mojej pracy, a także szanuję i lubię atmosferę współpracy pomiędzy wszystkimi moimi Partnerami, Producentami, Podwykonawcami, Wydawcami i Reżyserami. Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony Produkcji Programu „The Voice od Poland” jak i Telewizji Polskiej, niestety nie mogłam przyjąć zaproszenia do programu w tym sezonie. Przepraszam wszystkich Fanów tego formatu", tłumaczyła na Instagramie" Fani wokalistki zapewniają, że rozumieją i szanują powody jej decyzji. Część z nich ubolewa, że Edyta nie będzie oceniać uczestników, inni jej przyklaskują. Do wpisu gwiazdy odniósł się też jej kolega z jury Michał Szpak. Co napisał? Michał Szpak komentuje odejście Edyty Górniak z "The Voice of Poland"! O tym, że Michał Szpak nie pojawi się w "The Voice of Poland" wiadomo już od kilku miesięcy. Kiedy ta informacja wyszła na jaw, od razu pojawiły...

Michał Szpak w "The Voice of Poland"
VIPHOTO/East News
TV-Show
Kto zastąpi Michała Szpaka w "The Voice of Poland"? Na pewno nie Rafał Brzozowski! 
Na liście pojawiło się naprawdę mocne nazwisko! Czy to właśnie ona pojawi się w najnowszej edycji "The Voice of Poland" zamiast Michała Szpaka?

Kilka tygodni temu magazyn "Party" poinformował, że w roli jurora nadchodzącej edycji " The Voice of Poland" na pewno nie zobaczymy Michała Szpaka. Od razu pojawiły się więc spekulacje, kto zastąpi wokalistę w roli trenera. Najmocniejszym kandydatem wydawał się Rafał Brzozowski, jednak sam wokalista ostatnio mocno zaprzeczył wszelkim takim spekulacjom.  Teraz "Fakt" donosi, że szansę na fotel jurora ma jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce! O kim mowa? Sylwia Grzeszczak w jury "The Voice of Poland"? O Sylwii Grzeszczak! Niedawno artystka wystąpiła jako gość specjalny w finale "The Voice Kids", okazuje się, że jest wielką fanką tego formatu: Sylwia w rozmowach z produkcją programu dała znać, że jest gotowa zasiąść w czerwonym fotelu jurora. Uwielbia ten program i czuje, że jest już na takim etapie kariery, że mogłaby podzielić się swoją wiedzą z innymi – mówi w "Fakcie" osoba z produkcji show Czy rzeczywiście to właśnie ona pojawi się w show? Na razie pewne jest tylko to, że jurorami ponownie zostaną Edyta Górniak oraz Tomson i Baron. Wcześniej na giełdzie nazwisk pojawiały się takie nazwiska jak Ania Wyszkoni oraz... Marina Łuczenko-Szczęsna.  W show na pewno nie pojawi się Andrzej Piaseczny, który ostatnio z "The Voice of Poland" przeszedł do "The Voice Senior": Jeśli mnie zatrudniają w programie muzycznym, idę i zajmuję się muzyką. Właściwie: zatrudniali. Nie sądzę, żebym pozostał w jury 'The Voice Senior'. Ludzie, którzy podejmują decyzje, są twardogłowi i nie mają takich dylematów jak ja. Dla nich wszystko jest albo czarne, albo białe i cóż, mają do tego prawo.  Nie spotkały mnie ze strony TVP żadne przykrości, ale z rozmów zakulisowych wiem, że raczej nie...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner