Sylwia Grzeszczak i Michał Szpak w "The Voice of Poland"
Mateusz Jagielski/East News
TV-Show

Sylwia Grzeszczak trenerem w "The Voice of Poland"? "Telewizja Polska od wielu lat zabiegała o współpracę..."

W "The Voice of Poland" prawdziwe zmiany. W fotelu jurorskim nie zobaczymy już Michała Szpaka czy Urszuli Dudziak. Czy Sylwia Grzeszczak przyjęła już propozycje TVP i to ona będzie nowym trenerem?

"The Voice of Poland" cieszy się ogromną popularnością. Najnowsza edycja jest bardzo oczekiwana przez wiernych widzów, choć należy przyznać, że zmiany w obsadzie trenerów mocno rozemocjonowały fanów. Najgorzej internauci przyjęli informację o tym, że w programie nie zobaczymy już Michała Szpaka. Zrezygnowała także uwielbiana Urszula Dudziak. Przez długi czas mówiło się o tym, że trenerem będzie Rafał Brzozowski, jednak muzyk zdementował te informacje i potwierdził swój udział jako prowadzący w "The Voice of Senior". Informator "Pudelka" podał, że Telewizji Polskiej bardzo zależy na tym, żeby w jury "The Voice of Poland" zasiadła Sylwia Grzeszczak. Artystka ponoć otrzymywała już liczne oferty współpracy, jednak do tej pory była skupiona na własnej twórczości i rodzinie. Teraz podobno się to zmieniło. 

Jak trenerzy przyjęli Sylwię Grzeszczak w "The Voice of Poland"? "Pytała, jak to będzie, co ma robić"

Sylwia Grzeszczak jako gwiazda TVP. Zastąpi Michała Szpaka w "The Voice of Poland"?

Sylwia Grzeszczak ponoć przyjęła już ofertę współpracy. Telewizja Polska ma być z tego kontraktu bardzo zadowolona. Wszystko dlatego, że gwiazda nie tylko zachwyca swoim talentem, ale ma też wyjątkową osobowość medialną:

Zamiast Michała Szpaka w nowej edycji zobaczymy Sylwię Grzeszczak. Telewizja Polska od wielu lat zabiegała o współpracę z wokalistką, jednak ta konsekwentnie odmawiała. Miała wiele zobowiązań zawodowych, ponadto poświęcała się rodzinie - podaje informator "Pudelka", pracownik Telewizji Polskiej. 

Podobno władze TVP są zachwycone skromnością Sylwii Grzeszczak. Mają pewność, że nawiązują współpracę z bardzo twórczą i niezwykłą osobą:

Sylwia słynie z tego, że pilnie strzeże swojej prywatności, nie chodzi po ściankach i nie zwierza się tabloidom. Władze TVP są nią zachwycone, zwłaszcza po ostatnim występie na benefisie Krzysztofa Krawczyka. Mówią, że to niezwykle skromna, zdolna i fajna dziewczyna - dodaje informator "Pudelka".

Trudno jednak nie zgodzić się z tymi słowami. Sylwia Grzeszczak bardzo broni swojej prywatności, przed większą publicznością występuje rzadko, z jakichś większych okazji. Odkąd została mamą, w pełni oddaje się rodzicielstwu, choć wprowadza już swoją córkę w świat muzyki. O swoim podejściu do występów mówi:

Na koncertach jest bardzo dużo ludzi i ja to uwielbiam, nie boję się wcale. Wychodzę na scenę i doskonale wiem, co chcę ludziom przekazać. A potem jak z niej schodzę, emocje puszczają, wchodzę do garderoby i nagle jest cisza. Zostaję sama ze sobą i wtedy czuję się często smutna”, opowiada. „Ale na co dzień na pewno nie jestem osobą nieśmiałą. Nie jestem samotnikiem ani kimś, kto chowa się pod stół w dużym towarzystwie (śmiech). Na przemian raz jestem cicha, skupiona, spokojna, a innym razem uwielbiam ten cały koncertowy hałas - mówiła dla "Party".

Jak myślicie, czy Sylwia Grzeszczak naprawdę poradziłaby sobie w roli trenerki w "The Voice of Poland"?

Zobacz także: Córka Sylwii Grzeszczak wystąpiła w nowym teledysku „Prawda o nas”. Bogna zaśpiewała razem z mamą!

Sylwia Grzeszczak podobno już zajęła miejsce Michała Szpaka. Widzowie z niecierpliwością czekają na oficjalne ogłoszenie składu trenerów "The Voice of Poland". Sylwia Grzeszczak z pewnością wspaniale by sobie poradziła, artystka posiada bardzo dobry warsztat i wiedzę na temat muzycznej branży komercyjnej. 

Sylwia Grzeszczak w modnych spodniach na wiosnę-lato 2021

W "The Voice of Poland" nie zasiądzie także Urszula Dudziak. W sieci krążą już informacje, że jej miejsce ma zająć Alicja Majewska, która jest trenerem w "The Voice Senior". Na razie jednak artystka nie potwierdziła tej informacji. 

Kolejny juror odchodzi z
Piotr Molecki/East News

Sylwia Grzeszczak jest mamą pięcioletnie Bogny. To wokół dziewczynki właśnie kręciło się życie wokalistki przez ostatni czas. Podobno dlatego Sylwia Grzeszczak zrezygnowała z wielu propozycji zawodowych. 

Wszystkie gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki znajdziesz w Empik, a kupon rabatowy pozwoli na jeszcze większe zakupy!

Sylwia Grzeszczak z córką

Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021. Reakcje widzów
East News
Newsy
Rafał Brzozowski nie będzie jurorem w "The Voice of Poland"! Pojawi się za to w innym show
Rafał Brzozowski zaprzeczył informacjom dotyczącym jego udziału w "The Voice of Poland". To nie on zasiądzie w trenerskim fotelu. Artysta wystąpi w innym, muzycznym formacie z cyklu "The Voice"

W "The Voice of Poland" szykuje się dużo zmian. Jeszcze niedawno ogłoszono, że w kolejnej edycji trenerem nie będzie już Michał Szpak, z udziału w programie zrezygnowała także Urszula Dudziak. W mediach pojawiły się więc spekulacje na temat tego, kto zastąpi najbardziej lubianych jurorów. Najczęściej wspominano o Rafale Brzozowskim, który jest kluczową gwiazdą TVP, a niedawno przypomniał, że jest także wokalistą ( reprezentując Polskę na Eurowizji 2021 - bez sukcesu).   "The Voice of Poland" bez Rafała Brzozowskiego! "The Voice of Poland" to program, który zawsze cieszył się dużą oglądalnością. Nie da się ukryć, że kluczową rolę w tej produkcji pełnią trenerzy, którzy pracują ze swoimi podopiecznymi i szykują na podbój sceny. Trenerzy także podejmują najbardziej emocjonujące decyzje o tym, kto zostanie, a kogo eliminują. Nic więc dziwnego, że informacje o odejściu Michała Szpaka czy Urszuli Dudziak  zasmuciły fanów. Jak się okazuje, nazwiska dwóch nowych trenerów wcale nie są znane, ponieważ Rafał Brzozowski jasno zakomunikował: Pojawiają się artykuły, że mam być trenerem "The voice of Poland". Nie, nie będę trenerem "The voice of Poland" - zapewnia Rafał Brzozowski. Okazuje się jednak, że muzyk będzie związany z innym formatem "The Voice": Jestem prowadzącym kolejnej edycji "The Voice of Senior" na razie. To jest bardzo piękny program, fantastyczny. Sam nie mogę się doczekać spotkania z seniorami i być częścią tego programu - zapewnił. Rafał Brzozowski dementując informacje o swoim udziale w "The Voice of Poland" zostawia widzom niemałą zagadkę. Kto w takim razie zastąpi dwóch najbardziej lubianych trenerów?  Zobacz także:  Eurowizja 2021:...

Kolejny juror odchodzi z "The Voice of Poland"
Piotr Molecki/East News
TV-Show
"The Voice of Poland": Nie tylko Michała Szpaka zabraknie w jury! Zrezygnowała kolejna gwiazda
Fani "The Voice of Poland" muszą przygotować się z kolejne zmiany. Jak się okazuje, poza Michałem Szpakiem z programem żegna się jeszcze jeden, uwielbiany juror! Wiemy, jaki jest powód.

W kwietniu okazało się, że w " The Voice of Poland " szykują się poważne roszady, a w programie nie zobaczymy już jednego z jego najbardziej lubianych jurorów - Michała Szpaka. Od tego czasu fani muzycznego talent show zastanawiali się, czy w jego jesiennej odsłonie wciąż będą występować Edyta Górniak, Tomson i Baron oraz Urszula Dudziak. Niestety, z jurorskiego fotela zrezygnowała kolejna gwiazda. I choć spekulowano, że z powodu kontrowersyjnych poglądów widzowie będą musieli pożegnać się z Edytą Górniak, wygląda na to, że nie warto wierzyć we wszystkie plotki. Kto więc zrezygnował z udziału w "The Voice of Poland"?  Zmiany w jury "The Voice of Poland" Nikt nie ma wątpliwości, że "The Voice of Poland" bez charyzmatycznego Michała Szpaka nie będzie już takie samo. Niestety fani programu muszą przygotować się na jeszcze jedną, ogromną zmianę. Jak poinformował portal Fakt.pl, w jurorskim składzie zabraknie również... Urszuli Dudziak . Według doniesień uwielbiana polska artystka właśnie poinformowała produkcję, że nie weźmie udziału w kolejnej edycji talent show. Dlaczego? W wakacje, gdy będą nagrania do show, Ula chciałaby być w trasie koncertowej, gdyż za kilka występów może zarobić więcej niż za jurorowanie w telewizji. Ona latem będzie pochłonięta budową domu kultury na swojej działce na wsi, która jest obok jej posiadłości. Ula chce tam organizować przeróżne zajęcia artystyczne m.in. warsztaty muzyczne. To ją teraz pochłania - tłumaczył informator portalu. Choć przygoda Urszuli Dudziak z "The Voice of Poland" nie trwała zbyt długo, a gwiazda pełniła rolę trenerki i jurorki tylko w jednym sezonie programu, widzowie pokochali ją w tej roli. Wygląda jednak na to, że artystka ma zamiar skupić się na własnych...

"The Voice of Poland" - TVP 2
TV-Show
Oficjalnie! Znamy pełen skład jury "The Voice of Poland"! Wielki powrót plus nowe nazwisko! 
Kto w jury 11. edycji The Voice of Poland? The Voice of Poland 11 - znamy skład.

To już oficjalne! Znamy cały skład jurorki najnowszej edycji "The Voice of Poland"! 11 już odsłona show ruszy na antenie TVP 12 września. Z tej okazji na Facebooku show pojawiła się fotka z sylwetkami trenerów - choć są oni zaciemnieni, i tak widać, o kogo chodzi! Kto więc zasiądzie w jury muzycznego talent-show? Znamy trenerów 11. edycji "The Voice of Poland" Pierwszą, oficjalnie potwierdzoną trenerką show została Urszula Dudziak, która wcześniej zasiadała w jury "The Voice Senior". Dużo mówiono o powrocie na fotel jurorki Edyty Górniak - i rzeczywiście - piosenkarka po kilku latach nieobecności wraca do "The Voice of Poland"! (wzięła udział w trzech edycjach). Po raz czwarty w roli trenera zobaczymy także Michała Szpaka, ale prawdziwymi rekordzistami są oczywiście Tomson i Baron - w roli jurorów zobaczymy ich dziewiąty raz!  Co ciekawe, zmiany zaszły również w składzie prowadzących - "The Voice of Poland" poprowadzą Tomasz Kammel, Maciej Musiał oraz zamiast Marceliny Zawadzkiej - Małgorzata Tomaszewska!  Nie ukrywam, stres jest. Każda produkcja rządzi się swoimi prawami, ale adrenalina, która zawsze się pojawia przy nowych projektach, jest bardzo przyjemna – mówiła prezenterka "Fleszowi" przed rozpoczęciem nagrań. Przypominamy - na "The Voice of Poland" możecie głosować w naszym wielkim plebiscycie na Show Roku 2020!  Czekamy z niecierpliwością na skład "The Voice Kids" oraz "The Voice Senior"! Zobacz także: Wyobrażacie sobie ten program bez Michała Szpaka? Do show wraca Edyta Górniak, która ostatnio zasłynęła m.in. krytyką ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego.  W show zobaczymy Urszulę Dudziak! ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik