Edward Miszczak objął stanowisko dyrektora programowego stacji, przejmując tę posadę po Ninie Terentiew. Jego przejście z TVN do Polsatu wywołało wielkie poruszenie na przełomie roku i spekulowano, że wraz z nowym szefem przyjdą wielkie zmiany. O kilku z nich już wiadomo - z telewizją pożegnała się Katarzyna Skrzynecka, jurorka "Twoja twarz brzmi znajomo" i zwyciężczyni pierwszej odsłony show. W geście solidarności z przyjaciółką, z programu odszedł prowadzący, Piotr Gąsowski. Już wiadomo, że jego miejsce zajmie Maciej Rock. Teraz Edward Miszczak w rozmowie z Party.pl skomentował zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Reklama

Edward Miszczak ciepło o Katarzynie Skrzyneckiej. Znajdzie się dla niej miejsce w Polsacie?

Edward Miszczak zapytany przez reporterkę Party.pl o zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej zaprzeczył, jakoby chodziło o "zemstę Miszczaka", bo i o tym szeptano w kuluarach:

Tak się złożyło, że spotkaliśmy się tutaj w trudnych sytuacjach. Przecież pracowałem z nią w TVN i to nie była żadna zemsta, tylko kwestia, że trzeba było podjąć pewne decyzje kosmetyczne - wyjaśnił

O tym, czy widzi szansę na współpracę z Katarzyną Skrzynecką w przyszłości i czy darzy ją sympatią, dowiedzie się z naszego wideo. Posłuchajcie, co powiedział nam Edward Miszczak!

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski poprowadzą "Dzień Dobry TVN"? Wymowne słowa aktora

Party.pl
Reklama

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama