Katarzyna Skrzynecka pojawiła się dziś w studiu "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć o nowościach w teatrze Capitol, w którym regularnie występuje. Ale fani odkryli drugie dno tej wizyty. Po pierwsze, miała ona miejsce w dniu... prezentacji wiosennej ramówki Polsatu (a jak wiadomo, niedawno Skrzynecka została zwolniona z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"). Po drugie - na antenie padły wymowne słowa z usta Piotra Gąsowskiego. Sprawdźcie, o co chodzi!

Reklama

Gąsowski i Skrzynecka przejdą do "Dzień Dobry TVN"?

W czwartek, 2.02, odbyła się prezentacja wiosennej ramówki Polsatu. Wśród gwiazd zabrakło Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego. Aktorka została zwolniona z roli jurorki w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", zaś Gąsowski, który prywatnie jest przyjacielem gwiazdy, solidarnie zrezygnował z prowadzenia show. W dniu imprezy Polsatu Katarzyna Skrzynecka pojawiła się zaś w "Dzień Dobry TVN"! Co więcej, produkcja przygotowała dla aktorki niespodziankę w postaci... filmiku z Piotrem Gąsowskim, który jest na wakacjach na Florydzie. Słowa aktora można uznać za dość wymowne:

Dzień Dobry TVN, dzień dobry Kasiu. Bardzo cieszę się, ż widzę Cię w mojej ulubionej telewizji śniadaniowej! [...] Kasiu, za dużo nie mów, no bo wiesz… Całuję Cię prosto w serducho - mówił uśmiechnięty Gąsowski.

Niektórzy fani jego wypowiedź potraktowali jednoznacznie (zwłaszcza fragment "za dużo nie mów") i sądzą, że Gąsowski i Skrzynecka wkrótce... poprowadzą razem "Dzień Dobry TVN"!

Pod postem Katarzyny Skrzyneckiej nie trzeba było długo czekać na podobne komentarze:

Zobacz także

Ulubiona telewizja śniadaniowa? Będzie transfer ❤️???? Gąs wygadał????

Mam nadzieję że znajdzie się mądra osoba w TVN i obsadzi panią w ekipie Dzień Dobry!

Instagram/@katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski przed laty prowadzili razem w TVN "Taniec z Gwiazdami". Po odejściu z Polsatu nie są związani z żadną stacją. Jak myślicie, czy sprawdziliby się w roli gospodarzy "Dzień Dobry TVN"? Oczywiście nie wiadomo, czy tak się stanie i czy w ogóle są takie plany, ale "pogdybać" zawsze można.

Reklama

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka zabrała córki na pokaz Deni Cler. "Młode damy zachwycone"

Instagram/@katarzyna_skrzynecka_official
Reklama
Reklama
Reklama