Finał Hotelu Paradise

Dziś finał "Hotelu Paradise"! Znamy zasady! Przed finalistami najtrudniejszy wybór! 

Finał Hotelu Paradise

To już dziś! Wielki finał pierwszej polskiej edycji programu "Hotel Paradise" w TVN 7 o 20! Kto znajdzie się w ścisłym finale i powalczy o główną nagrodę? Chris i Mairetta czy Martyna i Blondino? Czy wygra uczucie, lojalność a może jednak pieniądze i zdrada? Przed nami ogromne emocje! Poznajcie szczegółowe zasady finału.

Zobacz także: QUIZ! Jak uważnie oglądasz "Hotel Paradise"? Sprawdź się!

"Hotel Paradise" - wielki finał. Kto wygra?

Już dziś poznamy zwycięzców/zwycięzcę programu? Dlaczego ostatni odcinek programu może przynieść tak wiele rozwiązań? Wszystko przez zaskakujące zasady finału show! A mianowicie:

Finałowa para stanie na Rajskiej Ścieżce. Od głównej wygranej dzieli tę dwójkę osiem kroków. W każdej chwili każde z nich może zdecydować czy podąża z partnerem do samego końca i kierując się lojalnością oraz uczuciem i dzieli się z nim pieniędzmi, czy też jedno z nich wcześniej upuszcza trzymaną w rękach złotą kulę i zabiera pieniądze tylko dla siebie. Wraz z każdym kolejnym krokiem, wygrana rośnie. Patrząc sobie głęboko w oczy przez minutę, podejmują decyzję, sprawdzając czy mogą zaufać drugiej osobie - czytamy w komunikacje stacji.

Finał Hotelu Paradise

Która para stanie na Rajskiej Ścieżce? Czy będą to Chris i Marietta czy może Blondino i Martyna? O tym zadecydują pozostali uczestnicy. A jak zakończy się jej pobyt w Hotelu Paradise? Wygraną czy wielkim rozczarowaniem? O tym przekonamy się już dziś o godzinie 20. w TVN 7! Za kogo trzymacie kciuki?

W finałowym show z programu odpadli m.in. Szymon i Ola oraz Marta i Łukasz. 

Hotel Paradise - tydzień finałowy

 

Więcej na temat Hotel Paradise Klaudia El Dursi
Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27