Fani "Sanatorium miłości" polubili Ryszarda Małgorzata i Marek z "Sanatorium Miłości"
Fani "Sanatorium miłości" polubili Ryszarda
Facebook

Tego chyba nie spodziewał się nikt! Do tej pory internauci bardzo ostro oceniali Ryszarda z "Sanatorium miłości". Fanom show TVP nie spodobało się marudzenie Ryszarda i jego zachowanie wobec pozostałych uczestników, którym ciągle zwracał uwagę i głośno ich krytykował. Ryszard przez swoje marudzenie już po pierwszych odcinkach programu stał się bohaterem wielu memów. Teraz jednak nastąpił prawdziwy przełom! W piatym odcinku "Sanatorium miłości" wydarzyło się coś, przez co fani pokochali Ryszarda! 

Co działo się w ostatnim odcinku show i jak teraz internauci oceniają Ryszarda? Odpowiedź w galerii. Sprawdźcie również, który uczestnik próbuje zdobyć wzgledy Małgosi, która wydawało się, że jest szczęśliwa u boku Marka- w ich relacji zrobiło się naprawdę nerwowo! 

Zobacz także: Ryszard najbardziej kontrowersyjnym bohaterem "Sanatorium miłości". Powstają już o nim memy!

1/4
Facebook

W ostatnim odcinku show uczestnicy pisali na karteczkach, co sądzą o swoich kolegach i koleżankach, których poznali w "Sanatorium miłości". Niestety, najwięcej nieprzyjemnych uwag otrzymał Ryszard, który nie ukrywał zaskoczenia, gdy dowiedział się, że jest chyba najmniej lubianym kuracjuszem. Po tym, jak przeczytał opinie na swój temat, Marta Manowska zdecydowała się na szczerą rozmowę z Ryszardem! Mężczyzna wyznał,  że w przeszłości przeżył prawdziwy dramat... Okazuje się, że po narodzinach syna Ryszard musiał sam opiekować się dzieckiem, ponieważ jego żona przez długi czas po porodzie walczyła o zdrowie i życie. Niestety, kilkanaście lat temu Ryszard został wdowcem i wciąż nie może sobie poradzić ze stratą ukochanej żony. 

Szczere wyznanie Ryszarda poruszyło internautów, którzy nie ukrywają, że zmienili zdanie na jego temat! Zobaczcie, co pisali po ostatnim odcinku "Sanatorium miłości"! 

Zobacz także: Jak słowa "zawsze" i "nigdy" niszczą związek

2/4
Fani "Sanatorium miłości" polubili Ryszarda
Facebook

Do tej pory fani programu krytycznie oceniali zachowanie Ryszarda, ale po ostatnim odcinku nastąpił przełom!

Dzisiaj wyjatkowo wzruszyłam się wypowiedzią Pana Ryszarda Lasoty po utracie żony .Tak dużo ten człowiek wycierpiał .Jak on musiał ją kochać to takie piękne.


A ja dzisiaj pozdrawiam pana Rysia z wąsem, Leszka, Cezarego i Tereskę. Naprawdę trzeba kogoś poznać żeby go oceniać. Każdy ma swoją historię, swój charakter. Jeden szybciej się denerwuje, drugi płacze, trzeci jest skryty itd.


Szkoda MI Ryśka dużo przeszedł... Otworzył się j już teraz wiadomo, że to nie charakter a ciężka trauma z życia gdzie pochował młoda żonę i sam wychował dziecko... SZACUN!!!- pisali internauci. 

Co ciekawe, po emisji piątego odcinka "Sanatorium miłości" internauci zaczęli krytykować... Marka! Dlaczego? Jego zachowanie oburzyło nie tylko Małgosię, ale fanów show. 

 

3/4
Mat. prasowe

Marek od samego początku nie ukrywał, że Małgosia jest jego faworytką. Mężczyzna przyznał nawet, że jest zakochany w Małgosi. Wydawało się, że Gosia i Marek mogą stworzyć szczęśliwy związek, ale po tym co wydarzyło się w ostatnim odcinku show, pojawia się coraz więcej wątpliwości. Małgosia nie ukrywała, że jest zła na Marka, który zbyt nachalnie okazuje jej swoje uczucia. W piatej odsłonie show okazało się nawet, że kobieta wolała spędzić czas z... Lesławem, który również nie ukrywa, że Małgosia wpadła mu w oko.  Jak zachowanie Marka ocenili internauci? 

Zobacz także: Jak przełamać blokady i nauczyć się przebaczać?

4/4
Małgorzata i Marek z "Sanatorium Miłości"
East News

Zachowanie Marka oburzyło internautów. Niektórzy internauci twierdzą nawet, że Małgosia powinna wybrać Lesława! 

Małgorzata musi się zdobyć na poważną rozmowę z Markiem. Musi być z nim szczera bo ewidentnie widać, że nie czuję się komfortowa w tym związku.


Od tego Marka to Małgosia chyba będzie trzymała się z daleka. Osaczył ją na całego.


Marek tragedia natarczywy zakochany po uszy w Gosi a Gosia już mam dosyć. Fajnie by pasowała do Lesława z. Zielonej Góry :) 

Oglądaliście ostatni odcinek "Sanatorium miłości"? Zgadzacie się z opinią internautów? 

Więcej na temat Sanatorium miłości