Sanatorium miłości
Facebook
1/6
Facebook

 

Ryszard jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników „Sanatorium miłości”. W programie został okrzyknięty „marudą”, a widzowie w mediach społecznościowych rozpisują się o jego kultowych już tekstach. Po każdym nowym odcinku programu pojawia się mnóstwo memów z udziałem Ryszarda. Mężczyzna budzi skrajne emocje, ale również dzięki niemu program cieszy się tak dużą popularnością.

 

Zobaczcie, które teksty Ryszarda trafiły już do sieci...

 

Zobacz: Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" razem w "Pytaniu na śniadanie"! Czy są parą?

2/6
Sanatorium miłości
screenshot/facebook

 

To jeden z pierwszych memów o Ryszardzie. Mężczyzna bardzo lubi się przechwalać i korzysta z każdej możliwej okazji, aby zabłysnąć w towarzystwie. Po prezentacji pokojów w programie zaczął narzekać na za mały telewizor i od niechcenia rzucił, że ma w domu 55-calowy ekran!

3/6
Facebook

 

Ryszard chodzi własnymi ścieżkami i nie zawsze potrzebuje towarzystwa innych uczestników "Sanatorium miłości". Doskonale widać to na powyższym obrazku!

4/6
Facebook

 

Widzowie "Sanatorium miłości" doskonale wiedzą, że Ryszard wykorzysta każdą okazję, aby ponarzekać na swojego współlokatora: znów nie zamknął drzwi, otworzył okno, zakręcił grzejnik...

5/6
Facebook

 

Na dyskotece Ryszard pokazał swoje taneczne i wokalne umiejętności. Internauci wykorzystali tę sytuację do stworzenia kolejnego zabawnego mema...

6/6
Facebook

 

Pozostali uczestnicy "Sanatorium miłości" traktują Ryszarda z przymrużeniem oka. Sądzicie, że znajdzie w programie miłość? 

Więcej na temat Sanatorium miłości