Sonia Figurska z apaszką
TV-Show

Córka Michała Figurskiego poprowadzi "Teleranek"! Ma zaledwie 13 lat

Córka Michała Figurskiego poprowadzi "Teleranek"! Ma zaledwie 13 lat

Córka Michała Figurskiego poprowadzi Teleranek! 6 marca Sonia Figurska zaprezentowała się w programie, który powrócił po 7 latach na antenę TVP1 i TVP ABC. Audycja kierowana jest głównie dla dzieci, a zakres poruszanych tematów w trakcie trwania programu jest bardzo szeroki. Z pewnością nie zabraknie wiadomości o nowinkach technologicznych, jak i o wydarzeniach kulturalnych. Podobnie jak w pierwotnej wersji "Teleranka" tak i teraz, program będą prowadzić dzieci. 

Michał Figurski: "Nabrałem przeświadczenia, że jestem nieśmiertelny!" O co chodzi? WIDEO

Sonia Figurska poprowadzi "Teleranek"

Kiedy ogłoszono, że program powróci na antenę, pisano, że rolę prowadzących obejmą Ola, Zosia, Iwo i Bernard. Tymczasem rozmowy z gośćmi, którzy zostali zaproszeni do studia, prowadziła również córka Michała Figurskiego i Odety Moro - Sonia. Nie jest to jednak jej telewizyjny debiut. 13-latka była już współprowadzącą programów na kanale Disney Channel. "Teleranek" ma nieco odświeżone logo - charakterystycznego koguta, nowych prowadzących i z pewnością wzbudza sentyment wśród wielu widzów. A jak sprawdzi się Sonia Figurska w roli prowadzącej? Zobaczymy w kolejnych odcinkach programu, które są w każdą niedzielę o godzinie 9.35 w TVP1 i 10.10 w TVP ABC. Będziecie oglądać?

 

Zobacz: Figurski i Moro doszli do porozumienia w sprawie córki. Z kim zamieszkała Sonia po ich rozwodzie?​

 

Sonia Figurska poprowadzi Teleranek

AKPA

Jak sprawdzi się w roli prowadzącej?

Odeta Moro z córką Sonią na otwarciu wystawy na Stadionie Narodowym
ONS

Figurski.jpg
Paparazzi
Newsy
Odeta Moro i Michał Figurski na spacerze z córką! Pogodzili się? FOTO
Odeta Moro i Michał Figurski na spacerze z córką! Pogodzili się? FOTO

Mamy zdjęcia ze spaceru pary!

Córka Odety Moro została prezenterką
ONS/jastrzabpost.pl
TV-Show
10-letnia córka Odety Moro już zaczęła pracę. Zobaczymy ją w roli prezenterki
Sonia poszła w ślady rodziców

Kilka tygodni temu dość głośno było o rozwodzie popularnej pary dziennikarskiej - Odety Moro i Michała Figurskiego . Ich rozstanie przebiegło w atmosferze sporego skandalu. Prezenterka udzieliła wywiadu-rzeki w jednym z magazynów, za co została mocno skrytykowana przez środowisko. Przypomnijmy:  Moro broni swojego kompromitującego wywiadu. Wbija szpilę Figurskiemu Małżeństwo wspólnie wychowuje córkę - 10-letnią Sonię. Okazuje się, że dziewczyna już w tak młodym wieku poszła w ślady rodziców i rozpoczęła pracę w telewizji. Figurska poprowadzi swój własny program "I love Violetta" w Disney Channel poświęcony wszystkim fanom hitowego serialu "Violetta". Sonia na castingu okazała się bezkonkurencyjna. Pierwszy odcinek zobaczymy już 25.10. Stacja przewiduje ich aż 17. Jak sprawdzi się w nowej roli? Przekonamy się już wkrótce. Co o tym sądzicie? Zobacz: Mocny wywiad Michała Figurskiego we "Wprost": o Wojewódzkim, byłej żonie i... wojnie Gwiazdy na pokazie marki Bohoboco: 

Michał Figurski dostał nową pracę
ONS
Newsy
Polsat zapomniał o żartach Figurskiego? Michał dostał duży program
To kolejny sukces dziennikarza

Michał Figurski przez długie lata należał do grona najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce, a jego życie można było określić mianem sielanki. Wszystko to stracił w jednej chwili za sprawą żartu o Ukrainkach podczas rozgrywek Euro 2012. Skandal zakończył nie tylko jego karierę w radiu, ale również przyczynił się do rozpadu małżeństwa z Odetą Moro-Figurską . Dużą szansą na odbudowanie pozycji w mediach, była dla niego praca w Rebel.tv, gdzie został dyrektorem programowym. Niestety w lutym współpraca została zakończona. Przypomnijmy: Figurski znowu bez pracy. Stracił duże stanowisko Pomocną dłoń do Figurskiego wyciągnął Polsat. W marcu zdecydowano, że będzie on jednym z prowadzących program "Szrot lista". Teraz czeka go kolejne wyzwanie ze strony stacji - już w przyszłym tygodniu startuje nowy kanał Polsat News+, w którym to zobaczymy Michała w roli prowadzącego program "WidziMiSię" . Dziennikarz wraz z zaproszonymi gości będzie omawiać i komentować w żartobliwy sposób wydarzenia mijającego dnia, skupiając się na polityce.  Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku w tym samym czasie do "Szkło kontaktowe" na TVN24, którego formuła jest bardzo zbliżona. O tym jak w nowej roli sprawdzi się Michał i czy przyciągnie więcej widzów niż konkurencja, przekonamy się już niedługo.  Zobacz: Moro-Figurska układa sobie życie na nowo. Pokazała chłopaka     Gwiazdy na prezentacji ramówki Polsatu:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner