Grzegorz z 1. edycji "Rolnik szuka żony" Grzegorz z 1. edycji "Rolnik szuka żony" Grzegorz z 1. edycji "Rolnik szuka żony" Grzegorz z 1. edycji "Rolnik szuka żony"
Grzegorz z 1. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Grzegorz Ogielski był uczestnikiem pierwszej polskiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Ten sympatyczny i nieco nieśmiały chłopak zgłosił się do show TVP1, ponieważ marzył o znalezieniu wielkiej miłości. Niestety, program nie pomógł mu w tym. Grzegorz Ogielski po zakończeniu zdjęć wciąż pozostawał singlem. 

Czy po tylu latach rolnikowi udało się w końcu znaleźć upragnioną ukochaną? Jak potoczyły się jego losy? Dowiesz się tego z naszej galerii!

1/4
Grzegorz z 1. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Co słychać u Grzegorza Ogielskiego z 1. edycji "Rolnik szuka żony"?

Grzegorz Ogielski od zawsze wiedział, że zostanie rolnikiem, tak jak jego ojciec i dziadek. Tuż po maturze przejął gospodarstwo od taty. Postarał się także o dofinansowanie dla "młodego rolnika". Dzięki temu mógł spokojnie rozwijać swoje uprawy. 

Niestety, jeśli chodzi o życie uczuciowe, Grzesiek do tej pory nie miał szczęścia w miłości. Każdy jego związek kończył się fiaskiem. Program "Rolnik szuka żony" miał to zmienić. Tak się niestety nie stało...

2/4
Grzegorz z 1. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Grzesiek dostał sporo listów od kobiet z całej Polski. Ostatecznie zaprosił do swojego gospodarstwa między innymi nieśmiałą Ewę. To właśnie ona pokonała pozostałe kandydatki do jego serca. Choć początkowo wydawało się, że między nią a Grześkiem coś zaiskrzyło, w finałowym odcinku byliśmy świadkami nieprzyjemnej wymiany zdań. Okazało się bowiem, że Grzegorz odrzucił uczucie Ewy. Co więcej, rolnik stwierdził, że dziewczyna zemściła się na nim za to, rzucając na jego gospodarstwo... urok!

Czy po programie Grzesiek Ogielski ułożył sobie życie na nowo?

3/4
Grzegorz z 1. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Grzesiek z 1. edycji "Rolnik szuka żony" jest zajęty?

Po zakończeniu programu "Rolnik szuka żony" Grzesiek zaczął spotykać się z tajemniczą Basią. Dziewczyna wypatrzyła go w show TVP1 i postanowiła napisać do niego list. 

Mam dziewczynę już od długiego czasu. Jestem szczęśliwy i wszystko się dobrze układa. Basia obejrzała program i napisała od mnie list. Tak się zaczęło. Doszliśmy do wniosku, że nie ma co czekać i dzwonić, trzeba się spotkać. Umówiliśmy się w maju w Poznaniu. I od tego czasu jestem szczęśliwy i mam nadzieję, że tak już zostanie na zawsze. Czy myślimy o ślubie? Pomalutku już myślimy. Poznamy się cały czas, ale wszystko jest na dobrej drodze - chwalił się Grzesiek w specjalnym odcinku "Rolnika".

Później jednak ten związek prawdopodobnie się rozpadł. Czy to oznacza, że Grzesiek nadal jest singlem? Nic z tych rzeczy! Patrząc na jego konto na Facebooku można wywnioskować, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta. W październiku rolnik zmienił swój status na "w związku".

Grzegorz Ogielski z "Rolnik szuka żony" jest w związku
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

Niestety, nie wiemy dokładnie, z kim związał się Grzesiek. Mężczyzna nie chwali się bowiem żadnymi wspólnymi zdjęciami z ukochaną. 

4/4
Grzegorz z 1. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook
Więcej na temat Rolnik szuka żony