Co dziś w tv?

Co dziś w tv? M.in. "Kogel Mogel", "Hotel Paradise", "8 wspaniałych". Sprawdź największe hity na piątek!

Co dziś w tv?

Co dziś w programie telewizyjnym na piątek, 24.04? Przejrzeliśmy dla Was program tv i wybraliśmy największe hity, które możecie obejrzeć w piątkowy wieczór w telewizji. Wśród nich m.in. kultowy film, ale również powrót "Hotelu Paradise"!

Zobacz także: Serialowa Alina z "Miodowych lat" zagrała w serialu Netflixa z Joanną Kulig. Jak dziś wygląda? Zobaczcie!

Program tv - piątek 24.04.2020 - co oglądać?

TVP 1 i TVP 2 - program tv na piątek

Na TVP 1 o godzinie 20:30 zobaczymy piąty już odcinek „8 wspaniałych” - nowego programu Marty Manowskiej. Zaraz po nim - film dnia - „Podwójna tożsamość”. Dwójka pokaże kolejny odcinek „Barw Szczęścia” (20:05), zaraz po nim - dwa odcinki nowego serialu „Będzie dobrze, kochanie” z Wiktorią Gąsiewską czy Iloną Ostrowską w rolach głównych. Zaraz potem, o 21:15 rozpocznie się transmisja benefisu Alicji Majewskej i Włodzimierza Korcza - „Gdzie ci artyści szaleni”. 

Polsat - program tv na piątek

O 19:30 Polsat pokaże nowy odcinek „Świata według Kiepskich”. O 20. drugą część kultowej komedii „Galimatias, czyli kogel mogel II”. Zaraz po niej, o 22:05 - show „Tylko jeden” z Blanką Lipińską w roli prowadzącej. 

TVN, TVN 7 - program tv

Stacja TVN na 20. przygotowała film „Transformers”, zaś o 23 - horror „Wzgórze krwi”. Z kolei TVN 7 o 20. Pokaże specjalny odcinek „Hotelu Paradise”, a o 20:30 (uwaga, przesunięcie o półgodziny) - 9. Odcinek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. O 21:30 emisja filmu „Kod dostępu”. 

Jeśli stawiacie na Netflix czy inny platformy z filmami i serialami to nasze rekomendacje znajdziecie tutaj! Z kolei na YouTubie o 21. swoją premierę będzie miał kolejny odcinek miniserialu "Zostań w domu" z gościnnym udziałem Ady Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego.

Jest w czym wybierać!

"Kogel Mogel" nigdy się nie nudzi!

Quiz z drugiej części filmu Galimatias, czyli Kogel Mogel II

Wraca "Hotel Paradise" - w TVN 7 nowy, specjalny odcinek show!

Finaliści 1 edycji Hotelu Paradise
mat. prasowe

 

Więcej na temat film Kogel Mogel Hotel Paradise
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58