Anna Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instagramie bardzo seksowne zdjęcie z sesji. Idealny makijaż, fryzura i krótki satynowy szlafrok sprawiają, że uczestniczka hit TVP wygląda, jak modelka z katalogu bielizny. Widać, że kobieta jest szczęśliwa i pewna siebie. Czy to zasługa nowego partnera?

Reklama

Anna Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" pokazała gorące zdjęcie!

Anna Stelmaszczyk stała się jedną z gwiazd programu "Rolnik szuka żony". Po zakończeniu emisji widzowie hitu byli pewni, że ułoży sobie życie z Jakubem, ale wtedy pojawiła się informacja o ich rozstaniu. Jakiś czas temu w jednej z relacji Anny pojawił się tajemniczy mężczyzna i wyszło na jaw, że kobieta najwyraźniej układa sobie życie od nowa. Teraz Anna pokazała zaskakujące zdjęcia z sesji i przyznała, jak wiele w jej życiu zmienił udział w programie "Rolnik szuka żony":

To prawda, że dzięki udziałowi w programie,,Rolnik Szuka Żony,, moje życie nabrało trochę więcej koloru, choć wcale tego nie planowałam.Nie planowałam, że założę instagrama i będę się dzielić z Wami w pewnym stopniu swoim życiem. Poznałam więcej ciekawych ludzi dzięki którym też zaczynam poznawać siebie a Wasze ciepłe słowa dodają jeszcze więcej energii i pewności że to był kolejny dobry krok w moim życiu ❤

Obserwatorki Anny w mediach społecznościowych kibicują jej w kolejnym projekcie i nie mogą wyjść z podziwu nad zmianami, jakie zaszły w kobiecie od czasu udziału w programie:

????kwitniesz Aniu ????

Extra. Czekamy na więcej ????

Piękne słowa Aniu,zasługujesz na szczęście w życiu ????❤️

Tylko spójrzcie na to seksowne zdjęcie!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta zdecydowała się na szczere wyznanie. "Trochę się podłamuję i popłakuję". Co się stało?

Zobacz także
Instagram

Anna Stelmaszczyk nie pierwszy raz zdecydowała się na profesjonalną sesję.

Instagram

Po udziale w programie "Rolnik szuka żony" kandydatka Jakuba stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama