Ania Burska z 3. edycji "Love Island" od niedawna jest singielką. W miniony weekend razem z Cezarym, poinformowali o swoim rozstaniu. Dla wielu fanów był to prawdziwy szok, ale wygląda na to, że Ania nie zamierzać płakać w poduszkę z tego powodu. Uczestniczka show Polsatu właśnie pochwaliła się wspólnym wypadem do Zakopanego, na który wybrała się razem z... Kubą z 3. edycji "Hotelu Paradise"!

Reklama

Czy Anię i Kubę coś łączy? Dziewczyna wszystko wyjaśniła w swojej relacji na InstaStory!

Zobacz także: "Love Island": Ania rzuciła pracę dla udziału w programie! Teraz jest bezrobotna. Co zamierza dalej robić?

Ania z "Love Island" i Kuba z "Hotelu Paradise" są parą?

Ania Burska zyskała ogromną sympatię widzów "Love Island". Wielu fanów okrzyknęło ją najpiękniejszą i najsympatyczniejszą uczestniczką 3. edycji show Polsatu. W programie niestety nie miała szczęścia do partnerów - choć ostatecznie związała się z Cezarym, z którym dotarła do finału, to jednak ich związek rozpadł się po zaledwie kilku tygodniach od powrotu do Polski.

Ania i Czarek zadeklarowali, że będą dalej się przyjaźnić, a związek im po prostu nie wyszedł. Wygląda jednak na to, że żadna ze stron nie rozpacza po rozstaniu, a Ania właśnie wybrała się na wspólny wyjazd z Kubą Wójcikiem, którego poznaliśmy w 3. edycji "Hotelu Paradise"!

Zobacz także

- Zobaczcie kogo zabrałam do Zakopanego! Jest i on! - zaczęła Ania pokazując przy tym Kubę.

- Jestem ja i jest ze mną kto? Najpiękniejsza kobieta na świecie - powiedział Kuba.

Co zatem łączy Anię i Kubę? Jak się okazało, znają się od dawna i są przyjaciółmi. Co więcej, Ania zdradziła, że to właśnie Kuba namówił ją na największą przygodę swojego życia.

- Nie wiem czy wiecie, ale to właśnie Kuba namówił mnie na udział w "Love Island". Tak, to on namówił mnie na udział w "Love Island" i znalezienie miłości.

- I znalazłaś tę miłość? - zapytał Kuba.

- No nie pykło - odparła Ania.

Wygląda na to, że pomiędzy tą dwójką jest po prostu przyjaźń i raczej nie ma mowy o jakiejś bliższej relacji. A Wy, co o tym myślicie? Ania i Kuba byliby dobrze dobraną parą?

Instagram/annaburska

Spodziewaliście się, że ta dwójka zna się ze sobą?

Mat. prasowe

To właśnie Kuba namówił Anię na udział w "Love Island". Choć jej związek z Cezarym trwał krótko i ostatecznie z tej znajomości nie narodziła się miłość, to jednak dziewczyna cieszy się, że zdecydowała się na udział w tak fantastycznej przygodzie.

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama