Rolnik szuka żony

Kim jest wybranek Ani, kandydatki Łukasza z Rolnik Szuka Żony? To podobno starszy mężczyzna...

Rolnik szuka żony

Program "Rolnik szuka żony" ma za zadanie swatać ze sobą jak największą ilość par - nie tylko rolników, ale również odrzuconych przez nich kandydatek. Tak jest w przypadku Ani Wesołowskiej, która chciała poznać bliżej Łukasz z trzeciej edycji programu. Ostatecznie została odsunięta, ale znalazła chłopaka Tomasza i jest szczęśliwa. Kim jest jej ukochany?

 

Kim jest chłopak Ani z Rolnik szuka żony 3?

Kim jest Tomasz? Jak rozpisują się fani programu "Rolnik szuka żony"  - mężczyzna studiował w Poznaniu, czyli rodzinnym mieście Ani Wesołowskiej. Zajmuje się tenisem i jest sporo starszy od Ani. Chodzą słuchy, że ma też dziecko z poprzedniego związku. 

Jestem nadal w związku, z tym samym mężczyzną. Mieszka w Gnieźnie, a poznaliśmy się już rok temu, ale widocznie to nie był nasz czas na siebie. Teraz jestem szczęśliwa i wszystko idzie w dobrym kierunku. Ma na imię Tomasz - powiedziała "Faktowi" Ania.

Zobacz: Zaręczyny, ślub, dziecko - jak wyglądała historia Ani i Grzegorza z Rolnik szuka żony poza kamerami?

 

Anna ma 26 lat i w "Rolnik szuka żony" szukała mężczyzny idealnego, czyli przystojnego, zaradnego, inteligentnego i wesołego. Dziewczyna za swój największy talent uważa rysowanie, nie stroni też od tańca, jazdy na rolkach i... spotkań ze znajomymi. Kocha robić tartę ze szpinakiem i teraz ma ją komu przygotowywać. Życzymy szczęścia!

 

Zobacz także: Nie udało się z Łukaszem, ale obie są szczęśliwe... Ania i Patrycja z "Rolnik szuka żony" są zakochane!

 

Ania z Rolnik szuka żony 3 była kandydatką Łukasza. Chłopak wahał się między nią, a Patrycją. Ostatecznie wybrał Patrycję, a potem żałował.

Anna i Patrycja z Rolnik szuka żony opowiedziały o swoich partnerach
Facebook

 

Ania z Rolnik szuka żony 3 teraz jest szczęśliwa z Tomaszem.

Łukasz z Rolnik szuka żony 2

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08