Aleksandra wzięła udział w 8. edycji "Rolnik szuka żony", gdzie walczyła o serce Stanisława. Ostatecznie rolnik nie wybrał żadnej z kandydatek, ale po programie informował, że jest zakochany. Tymczasem u Aleksandry wiele się zmieniło. Uczestniczka po zakończeniu przygody znalazła miłość i dziś jest szczęśliwą mamą. Aleksandra z "Rolnika" właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem z zimowego wyjazdu i pozuje na nim z synkiem. Chłopiec jest już naprawdę duży!

Reklama

Aleksandra z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z synkiem

W 8. edycji "Rolnik szuka żony" miłość znaleźli Joasia i Kamil. Z kolei Kamila Boś zyskała ogromną popularność i od czasu do czasu pojawia się nawet na różnego rodzaju wydarzeniach show-biznesowych. Pozostali uczestnicy po zakończeniu przygody z programem zniknęli z przestrzeni publicznej i jedynie niektóre kandydatki Stanisława są aktywne w mediach społecznościowych. Dwie z nich założyły już rodziny i cieszą się ze spełnienia swoich marzeń. Chodzi oczywiście o Roksanę i Aleksandrę.

To Aleksandra z "Rolnika" na jakiś czas zniknęła z sieci, ale teraz wróciła i opublikowała wyjątkowe zdjęcie z synkiem. Uczestniczka randkowego show w 2022 roku została mamą, a teraz pochwaliła się rodzinnym, zimowym wyjazdem. Aleksandra z "Rolnika" na nowych zdjęciach wygląda nieco inaczej niż w programie. Widać, że była kandydatka zdecydowała się na okulary w modnych oprawkach i jest naprawdę szczęśliwa, dlatego chciała podzielić się tym ze swoimi obserwatorami. Zobaczcie sami!

Aleksandra z Rolnik szuka żony
Instagram @aleksandracio

Zobacz także: Klaudia z "Rolnika" pokazała, jak rozpieszcza ją Valentyn. Taki mężczyzna to skarb!

Jakiś czas po programie, Aleksandra pokazała zdjęcie w odmienionej fryzurze z grzywką. Wtedy posypały się komplementy, że była kandydatka Stanisława wygląda niemal jak nastolatka. Jeszcze w programie Aleksandra nie ukrywała, że uwielbia aktywny styl życia i trenowała siatkówkę, a także uwielbia górskie wyprawy. Już niebawem będzie mogła zdobywać szlaki nie tylko z partnerem, ale i ze swoim synkiem.

Zobacz także
Aleksandra z Rolnik szuka żony
Instagram @aleksandracio
Reklama

W programie "Rolnik szuka żony" Aleksandra dała się poznać jako niezwykle sympatyczna dziewczyna i błyskawicznie zdobyła serca widzów. Uczestniczka jako jedna z pierwszych zdała sobie sprawę, że Stanisław nie jest zainteresowany kandydatkami, które zaprosił do swojego gospodarstwa i ostatecznie wszystkim im podziękował. Śledzicie losy byłych uczestników "Rolnik szuka żony"?

Stanisław z Olą w Rolnik szuka żony 8
Mat. promocyjne
Stanisław z Rolnik szuka żony 8 pokazał prawdziwe mieszkanie
Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama