Kto wystąpi w finale "Tańca z Gwiazdami"?
East News
Tylko u nas

"Taniec z Gwiazdami". To będzie finał inny niż wszystkie. Oprócz finalistów zaproszono tylko trzy gwiazdy!

Kto wystąpi w finale "Tańca z Gwiazdami"?
East News

XI edycja programu "Taniec z gwiazdami" właśnie dobiega końca, jednak jej finał będzie zdecydowanie inny niż pamiętamy do tej pory. Oczywiście ma to związek z pandemią koronawirusa, która bardzo skomplikowała przebieg tej odsłony show. W finale nie zobaczymy wszystkich uczestników - pojawią się jedynie finaliści i dodatkowo tylko trzy gwiazdy. Jakie? Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Widzowie stają w obronie Kalusa i Lipki: "Pary w finale to przypadek, a nie efekt pracy"

"Taniec z Gwiazdami". W finale wystąpią Viki Gabor, Kayah i Sylwia Grzeszczak

Pandemia koronawirusa w Polsce niestety nie odpuszcza i komplikuje życie każdemu z nas - również uczestnikom XI edycji "Tańca z gwiazdami". Jak zapewne wszyscy pamiętają, w marcu tego roku produkcja programu zdecydowała się zawiesić show i przenieść tę edycję z wiosny na jesień. Teraz, gdy wszyscy mieli nadzieję na poprawę sytuacji, niestety pojawiły się kolejne komplikacje ze względu na kwarantanny i zachorowania uczestników. 

Najpierw w programie zabrakło Bogdana Kalusa, Lenki Kliment oraz Jana Klimenta, którzy trafili na kwarantannę. Tydzień później w programie nie pojawili się Sylwia Lipka i Rafał Maserak, którzy uzyskali pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa. W ubiegłym tygodniu z programu odpadł Sylwester Wilk, a w show pozostały tylko dwie pary - Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. 

Ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną w naszym kraju, produkcja zdecydowała się na przyspieszenie finału XI edycji "Tańca z gwiazdami", który odbędzie się 23. października, a nie jak wcześniej planowano, 30. W ostatnim odcinku tej odsłony show nie zobaczymy także uczestników, którzy wcześniej pożegnali się z programem. Zabraknie również widowni.

Na parkiecie zobaczymy dwie finałowe pary @edyta_zajac i @bartkiewiczmichal oraz @juliawieniawa i @stefanoterrazzino ⭐️⭐️⭐️⭐️ W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się dynamicznie i była nadzwyczaj gorąca. Nie tylko za sprawą ekscytujących występów czy głosowaniu widzów. W 9. odcinku 11. edycji miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie zatańczyli @sylwialipka_music i @rmaserak , a decyzją widzów z programem pożegnali się @sylwesterwilkofficial i @hannazudziewicz. Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka. - napisała na Instagramie produkcja. 

Wiadomo jednak, że podczas wielkiego finału "Tańca z Gwiazdami" pojawią się trzy dodatkowe gwiazdy, które uświetnią swoim występem ten wieczór. Będzie to Sylwia Grzeszczak oraz Viki Gabor. Jak dowiedzieliśmy się od produkcji, prawdopodobnie u boki zwyciężczyni Eurowizji 2019 pojawi się również Kayah. 

W wielkim finale XI edycji tanecznego show zaśpiewają dwie wspaniałe wokalistki - Viki Gabor oraz Sylwia Grzeszczak. Z niecierpliwością czekamy zatem na wieczór, w którym na pewno nie zabraknie emocji. Jak myślicie, kto już dziś 23. października, zdobędzie kryształową kulę? 

Taniec z gwiazdami
East News

W wielkim finale zmierzą się Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. 

Ten finał będzie jednak inny niż wszystkie. Zabraknie widowni oraz gwiazd, które wcześniej pożegnały się z programem. Wszystko ze względu na restrykcje wprowadzone ze względu na pandemię koronawirusa.

Taniec z gwiazdami
East News

Pojawią się jednak dwie gwiazdy, które uświetnią ten wieczór swoim występem - Viki Gabor i Sylwia Grzeszczak. 

Viki Gabor i Sylwia Grzeszczak
East News

Kayah o Viki Gabor

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39