Ewa z "Rolnik szuka żony" opublikowała w mediach społecznościowych relację z koncertu, na którym zaśpiewała hitowy przebój "Winna". Na scenie uczestniczka randkowego hitu Telewizji Polskiej zmieniła się nie do poznania. Internauci są w szoku i piszą wprost, że ma mocny głos, a na scenie dała czadu.

Reklama

Ewa z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła zdjęciem ze swojego koncertu

Ewa z "Rolnik szuka żony" w programie wielokrotnie zapewniała, że nie zgłosiła się po to, aby wypromować się, ale znaleźć miłość. Niestety relacja Ewy z Waldemarem szybko stała się przeszłością i to właśnie kandydatka rolnika zdecydowała się ją zakończyć. Ewa po zakończeniu przygody z randkowym show Telewizji Polskiej nie ukrywała, że rozwija swoją pasję muzyczną i na Instagramie chwaliła się kolejnymi koncertami. Właśnie opublikowała nowe nagranie, a jej fani są pod wrażeniem mocnego głosu i piszą wprost, że potrafi 'zagrzmieć'.

A niby, tak cicha, skromna kobieta, a tu się okazuje, że potrafi nieźle 'zagrzmieć'
Ewa z Rolnik szuka żony
Instagram @ewaa_ka93

Zobacz także: Waldemar z "Rolnika" na zdjęciu u boku atrakcyjnej brunetki. Bardzo przypomina Ewę

To nie koniec komplementów pod adresem Ewy z "Rolnika". Wygląda na to, że była kandydatka Waldemara ,zaczęła wykorzystywać swoje pięć minut sławy i jest coraz aktywniejsza w mediach społecznościowych, gdzie publikuje kolejne nagrania i prezentuje swoje kolejne możliwości wokalne. Fani skomentowali:

Idealna piosenka dla Ciebie ,ton głosu i reszta ,świetnie wyszło
Mega głos
Lubie ostre granie. Ewka czadu
Ewa z Rolnik szuka żony
Instagram @ewaa_ka93
Reklama

Sądzicie, że Ewa z "Rolnik szuka żony" ma przed sobą karierę muzyczną? Przebije się w polskiej branży muzycznej?

Zobacz także
Ewa z Rolnik szuka żony
Instagram @ewaa_ka93
Reklama
Reklama
Reklama