"40 kontra 20": Beata zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta?
Instagram @beatadethloff , Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Beata zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta?

Takiego obrotu spraw widzowie "40 kontra 20" się nie spodziewali. W finale to Kinga stanęła u boku Roberta. Co na to Beata? Ma żal, że Senior tak długo ją zwodził?

Za nami wielki finał pierwszej polskiej edycji "40 kontra 20". W poniedziałkowy wieczór, 23 sierpnia, po wielu tygodniach kłótni, spisków, awantur i wzruszających momentów, dowiedzieliśmy się, które panie skradły serca Juniora i Seniora. Bartek wybrał Patrycję, a Robert ku zaskoczeniu wszystkich Kingę, którą tuż przed finałem chciał wyrzucić z show. Jak na taki obrót spraw zareagowała Beata? Piękna "czterdziestka", którą Robert jeszcze w finale mamił wizją zakładania wspólnej rodziny, skomentowała całą sytuację. Ma żal do Kingi i Roberta?

Zobacz także: "40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są razem po programie? Wiemy

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": jak Beata ocenia finał programu?

Takiego finału chyba nikt się nie spodziewał - Robert Kochanek ostatecznie wybrał Kingę, którą w poprzednim odcinku... wyeliminował! Dzięki decyzji Agaty charyzmatyczna blond piękność, od pierwszego odcinka show uwodząca Seniora, miała szansę wrócić do programu i powalczyć o serce tancerza. Udało się - dziś Robert i Kinga są szczęśliwą parą! Jak na taki zwrot akcji zareagowała doktor Beata, która tuż przed ostateczną decyzją była zapewniana przez Seniora, że mogliby stworzyć wspólną rodzinę?

Kinga i Robert z 40 kontra 20 potwierdzili, że są razem po programie
Mat. prasowe

- Myślałam, że będzie chciał coś zmienić w swoim życiu i wybierze mnie - mówiła Beata tuż przed ogłoszeniem decyzji panów.

Jak się jednak okazało, program "40 kontra 20" bywa nieprzewidywalny i to właśnie pewna siebie Kinga okazała się być wybranką Seniora.

- Dzięki Robertowi zdałam sobie sprawę z tego, co jest dla mnie ważne. Teraz będę walczyć o siebie jak lwica, ale ważne jest też to, żebym znalazła takiego mężczyznę, z którym będę czuła, że jego kocham - mówiła w programie Beata.

Jak z perspektywy czasu ocenia decyzję Roberta? Czy po obejrzeniu finału "40 kontra 20" emocje wróciły? Beata postanowiła odpowiedzieć, jaki ma stosunek do zachowania Seniora. Wierzy w szczerość uczuć Kingi i Roberta?

"40 kontra 20": Beata komentuje finał show oraz związek Roberta i Kingi

Doktor Beata przez wiele tygodni starała się być zdystansowana. Pewna swojej kobiecości piękna "czterdziestka" na początku programu jedynie obserwowała zachowanie Seniora, a także rosnące napięcie pomiędzy mężczyzną oraz Kingą. Z czasem, gdy Robert postanowił nieco odsunąć od siebie "dwudziestkę", Beata przejęła stery i zaczęła jawnie zabiegać o względy Roberta Kochanka. Opłaciło się. Mężczyzna nie tylko coraz częściej zapraszał ją na randki, ale też snuł dalekosiężne plany o zakładaniu wspólnej rodziny. 

Ku zaskoczeniu wszystkich, to jednak nie Beata, a pewna siebie, zdeterminowana i zakochana w Seniorze Kinga została ostatecznie wybrała w finale przez Roberta, a Beata robiąc dobrą minę do złej gry usunęła się w cień. Teraz, gdy emisja finału "40 kontra 20" jest już za nami, a emocje uczestników show już nieco opadły, Beata za pośrednictwem InstaStories postanowiła skomentować finałowy odcinek programu.

- Witajcie kochani, mam nadzieję, że finał wam się podobał. Emocji było pełno, ale tam na scenie było dużo, dużo więcej. Zapewniam was, nie pokazali nawet jednej dziesiątek tego, co tam się działo - zaczęła Beata. - Miałam nadzieję, że usłyszę piękną przemowę Roberta do mnie. No niestety, nie pokazali tego - dodała.

Zobacz także: "40 kontra 20" jest reżyserowane? Patrycja odpowiedziała

Instagram @beatadethloff

Czy Beata była rozżalona decyzją Roberta?

- Powiem wam szczerze, jak wybrał Kingę, chociaż czułam, że bardzo fajnie się między nami zaczyna układać, to poczułam ulgę - podkreśla Beata.

Piękna "czterdziestka" ma żal do Seniora? Beata zdradziła, czy wierzy w szczerość uczuć Kingi i Roberta.

- Ja życzę Kindze i Robertowi jak najlepiej, będę trzymać za nich kciuki - podkreśla Beata. - I Robert pamiętaj, masz być super facetem dla Kingi, bo naprawdę na to zasługuje. Kinga, jesteś wielka. Pamiętaj  - dodała.

Beata zwróciła się również do drugiej finałowej pary - Patrycji i Bartka, którzy po zakończeniu show tworzą szczęśliwy związek poza kametami.

- Oczywiście Bartku i Pati, tak samo wszystkiego, wszystkiego najlepszego i trzymam bardzo mocno kciuki.

Instagram @beatadethloff

"40 kontra 20": jak Beata świętowała finał programu?

Pomimo iż Beata nie wygrała programu, udział w "40 kontra 20" sprawił, że kobieta stała się bardziej pewna siebie, otworzyła się na relację z mężczyznami, a także, jak sama przyznaje, wreszcie dowiedziała się, jakiego mężczyzny potrzebuje. To jeszcze nie wszystko! Występ w miłosnym hicie TVN 7 przyniósł doktor Beacie ogromną popularność oraz sprawił, że wyszła z programu bogatsza o nowe doświadczenia i wspaniałe przyjaciółki. To właśnie w ich towarzystwie Beata oglądała finałowy odcinek "40 kontra 20".

Jak dowiadujemy się z InstaStories Beaty, to właśnie Asia, Dalia, Paula, Kasia i Magda wspierały finalistkę '40 kontra 20" podczas oglądania emocjonującego finału programu.

Instagram @beatadethloff

"40 kontra 20": finałowe pary

W finale "40 kontra 20" o względy Bartka rywalizowały Iza i Patrycja. Choć Iza zdobyła serce Juniora jako jego przyjaciółka i mentorka, to właśnie Pati została jego ukochaną, z którą Bartek tworzy szczęśliwy związek także poza kamerami.

Bartek z Patrycją w 40 kontra 20

Robert w finałowym odcinku "40 kontra 20" stanął przed trudnym wyborem. Z jednej strony mógł postawić na ciepłą i stonowaną Beatę, z drugiej na charyzmatyczną, zdeterminowaną i zakochaną w nim Kingę. Choć Senior bał się ryzyka i wcześniej usunął Kinię z programu, to w wielkim finale okazało się, że jego serce należy tylko do niej. Dziś Robert i Kinga nadal są razem.

Obu parom serdecznie gratulujemy!

Robert Kochanek i Kinga Zapadka w finale 40 kontra 20

Bartek i Patrycja w finale 40 kontra 20
mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Patrycja świętuje finał w klubie ze striptizem. Co na to Bartek?
Wielki finał "40 kontra 20" za nami. Wiemy już, że finałowe pary tworzą związki także poza programem. Zobaczcie, jak Patrycja świętowała zakończenie emisji show. Było naprawdę gorąco!

Na ten odcinek czekali wszyscy fani "40 kontra 20". Po wielotygodniowych romantycznych randkach, sporach, spiskach, podjazdowych wojnach oraz nieoczekiwanych zwrotach akcji, Junior i Senior kontrowersyjnego miłosnego hitu TVN 7 przedstawili światu swoje ukochane. Robert związał się z Kingą, zaś Bartek stworzył szczęśliwy związek z Patrycją. I o ile Kinga i Robert wspólnie oglądali i świętowali finał "40 kontra 20", Bartek i Pati ten dzień spędzili osobno. Podczas, gdy Bartek relaksował się w domowym zaciszu, jego ukochana postanowiła zaszaleć w jednym z londyńskich klubów. Było naprawdę gorąco. Zobacz także:  "40 kontra 20": Marta zabrała głos po finale. "Nigdy nie sądziłam, że..." "40 kontra 20": Patrycja świętuje finał z dala od Bartka Finał "40 kontra 20" wywołał sporo emocji! Zaskakujący był nie tylko powrót Kingi do gry, ale to, że pomimo iż Senior początkowo usunął blondwłosą piękność z programu , to w finałowym odcinku Robert postanowił wybrać Kingę.  Również Junior poszedł za głosem serca. Podkreślając, że Iza jest jedną z jego najlepszych przyjaciółek, Bartek ostatecznie wybrał Patrycję , której zaproponował, by stworzyła z nim związek po programie.  Jesteś moją wiewióreczką i po prostu każdy dzień z tobą jest jak dzień w raju. Już teraz naprawdę nie wyobrażam sobie, jak bez ciebie działać. I tak z każdym dniem cię tak po troszeczku zaczym się zakochiwać w tobie - mówił Bartek w tracie finału. Czy chcesz być ze mną jak stąd wyjdziemy, jako już moja dziewczyna? - dodał. Tak też się stało. Bartek i Patrycja stworzyli związek także poza kamerami TVN 7. Również druga finałowa para postanowiła pójść w ich ślady.  Kinga i Robert pozostali w związku po...

Finał 40 kontra 20: Bartek z Patrycją, Robert z Kingą
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Za nami finał show! Kogo wybrał Robert, a kogo Bartek? Wyniki! 
Finał "40 kontra 20": Kogo wybrał Robert Kochanek, a kogo Bartek Andrzejczak? Wielki powrót Kingi!

Za nami wielki finał pierwszej edycji "40 kontra 20" na TVN 7! W walce o względy Roberta i Bartka zostało już tylko kilka pań. Dziś senior i junior zadecydowali, która z nich zdobyła ich serca! Do show zaś wróciła Kinga Zapadka! Zobaczcie koniecznie, co się wydarzyło. Zobacz także:  "40 kontra 20" jest reżyserowane? Patrycja odpowiedziała Wielki powrót Kingi w finale "40 kontra 20" W poprzednim odcinku, tuż przed finałem, Robert Kochanek zdecydował, że Kinga pożegna się z show, ostatecznie skreślając szansę na jej wygraną. W finale show Agata, uratowana przez Kochanka, oddała jej jednak swoje miejsce! Ja mam z Bartkiem przyjacielską relację, traktuję Cię jak młodszego brata, Robert - ty jesteś dobrym kolegą. Nie szukamy tutaj przyjaciół, ale miłości. Kiedy widzę determinację i zaangażowanie wybaczyłabym sobie, gdybym zabrała miejsce Kingi, zwłaszcza, że widzę jej zmianę każdego dnia. Dziękuję, że mogłam tam być, mam nadzieję, że Kinga zostanie - powiedziała Agata. Dziękuję Ci za dobre serce - odpowiedziała Kinga. Tym samym Kinga została w show i mogła dalej walczyć o Roberta!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 40 kontra 20 TVN7 (@40kontra20tvn7) Kinga do Roberta w finale "40 kontra 20": Dla żadnego mężczyzny nie będę tracić swojej godności Potem przyszedł czas na szczerą rozmowę Kingi i Roberta, choć mówiła głównie Zapadka: Kinga: W tym momencie to co się wydarzyło, jest idealnym podsumowaniem Twojego ostatniego...

"40 kontra 20": Patrycja skrytykowana za komentowanie zdjęć Kingi i Roberta
Instagram @patrycja_40kontra20/kinga_40kontra20
TV-Show
"40 kontra 20": Patrycja kąśliwie komentuje zdjęcie Kingi i Roberta. Fani: "ty zazdrośnico"
Od czasu wielkiego finału "40 kontra 20" Kinga i Robert nie ukrywają swojej miłości. Jedno z ich romantycznych zdjęć skomentowała Patrycja. Przesadziła?

Choć od wielkiego finału "40 kontra 20" minął już tydzień, emocje związane z programem i jego bohaterami nadal nie opadły. Wiemy już, że Bartek i Patrycja stworzyli związek po zakończeniu show, również Kinga i Robert są szczęśliwie zakochani, czym ochoczo dzielą się w mediach społecznościowych, a ich romantyczne zdjęcia robią furorę na Instagramie. Jedno z nich postanowiła skomentować Pati. Niestety, jej cięte poczucie humoru wyjątkowo nie spodobało się internautom, którzy nie zostawili na finalistce "40 kontra 20" suchej nitki. Przesadziła? "40 kontra 20": Kinga dzieli się romantycznymi zdjęciami z Robertem Początkowo mało kto dawał szansę  związkowi Kingi Zapadki i Roberta Kochanka  w " 40 kontra 20 ". Nawet pozostałe uczestniczki uważały, że intencje pięknej blondynki względem programowego "Seniora" nie są szczere, a ta uwodzi go jedynie po to, by wygrać show. Kinga jednak nie przejmowała się tym i walczyła o swoje uczucia. Pokłóciła się z Lindą i weszła na wojenną ścieżkę z Martą . Co więcej, nawet gdy  Robert wyrzucił ją z willi , ani przez chwilę nie zawahała się i nie zwróciła w stronę Bartka, lecz wiernie podkreślała swoje uczucia względem Seniora. Roberta również ciągnęło do Kingi, chociaż z czasem, gdy w ich relację wdała się nuta niepewności, tuż przed finałem zdecydował, że  Kinga odpada z programu . Na szczęście, dzięki interwencji Agaty, która postanowiła oddać Kindze swoje miejsce w finale, tancerz i piękna blondyka postanowili dać sobie drugą szansę. Kinga i Robert nie tylko wspólnie wyszli z programu, ale też postanowili kontynuować swoją relację z dala od kamer.  Przez ponad dwa miesiące zwycięzcy programu  musieli ukrywać swoje uczucie . Teraz, gdy od emisji wielkiego finału...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak