Jak dziś wygląda i co robi Robert Kochanek?
EastNews
TV-Show

15 lat temu pojawił się w "Tańcu z Gwiazdami"! Jak wygląda dziś Robert Kochanek? 

Jak wygląda dziś Robert Kochanek z Tańca z Gwiazdami? 

15 lat temu Robert Kochanek pojawił się w pierwszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Partnerował wówczas Annie Korcz, zajęli piąte miejsce. Łącznie Kochanek wystąpił aż w dziewięciu odsłonach tanecznego show, ostatni raz w 2016 roku z Dorotą Chotecką. Co robi dziś i jak wygląda? 

Paulina Sykut zachwyciła jako Kora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Jak wygląda dziś Robert Kochanek?

Takie nazwisko zobowiązywało - Robert od samego początku był łamaczem damskich serc. Zanim jednak trafił do „Tańca z Gwiazdami” partnerował m.in. Shazzie przy jej koncertach i teledyskach. W tanecznym show prowadził zaś m.in. Joannę Koroniewską, Annę Korcz, Joannę Liszowską, Małgosię Sochę, Darię Widawską. 

Jak dziś wygląda i co robi Robert Kochanek?
EastNews

W polsatowskich edycjach wystąpił z Kamilą Szczawińską, Małgorzatą Tomaszewską oraz Dorotą Chotecką. Nigdy nie udało mu się wygrać show, a najwyższe, trzecie miejsce, zajął z Joanną Koroniewską w trzeciej edycji programu. 

Jak dziś wygląda i co robi Robert Kochanek?
EastNews

Robert Kochanek wycofał się z show biznesu i teraz prowadzi studio "The Ones by Robert Kochanek". Ma 42 lata i wygląda zupełnie inaczej niż na początku swojej kariery w show!

Jak dziś wygląda i co robi Robert Kochanek?

Czy chcielibyście, żeby wrócił do programu?

Jak dziś wygląda i co robi Robert Kochanek?

Poznalibyście go na ulicy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Wywczas” ojciec z synem:)))).Tak to jest Ok:))).#foto#dog#canecorso#bigdog#goodvibes#goodday#happy#sammertime#

Post udostępniony przez Robert Kochanek (@robertkochanek.official)

 

Gwiazda magazynu Party
Newsy
Wybierz Gwiazdę Roku 2020 magazynu "Party"! Która z nich podbiła serca czytelniczek naszego czasopisma?
Wybierz Gwiazdę Roku 2020 magazynu "Party"! Która z nich podbiła serca czytelniczek naszego czasopisma?

Czwarta kategoria plebiscytu magazynu "Party" oraz Party.pl to... Gwiazda Roku magazynu "Party" 2020, czyli ukochana bohaterka naszego czasopisma. Jak pewnie zauważyliście, wcześniej pojawiła się inna kategoria - Gwiazda Roku Party.pl 2020. Dlaczego to rozróżniamy? Odpowiedź jest prosta - magazyn "Party" rządzi się innymi prawami niż nasz portal, stąd inne nazwiska wśród nominowanych! Czy trzeci raz po naszą nagrodę sięgnie Małgorzata Rozenek-Majdan? A może jej dobrą passę przerwie Anna Mucha bądź Julia Wieniawa? Wszystko w Waszych rękach! Oferowany przez Warsaw Sneaker Shop rabat to doskonała okazja, aby sprawić sobie sneakersy, które są wybierane przez gwiazdy. Plebiscyt Gwiazda Roku magazynu Party Głosowanie potrwa do  30 września 2020 roku do godziny 23:59.  Laureatów plebiscytu przedstawimy na łamach magazynu "Party" w urodzinowym numerze w październiku oraz oczywiście na Party.pl!    Zobacz także:   Oto "Gwiazdy Roku 2019" według czytelników magazynu "Party"! i Party.pl! Zobacz sesję zdjęciową z laureatami statuetek!

Sylwia Lipka i Rafał Maserak
East News
Newsy
Sylwia Lipka zdradziła, co ją martwi przed powrotem do "Tańca z Gwiazdami"! Będzie trudno...
Sylwia Lipka zdradziła, co ją martwi przed powrotem do "Tańca z Gwiazdami"! Będzie trudno...

Po kilku miesięcznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa, szykują się wielkie powroty znanych i lubianych programów. Wraz z początkiem września wraca "Taniec z gwiazdami", a w nim na pewno ponownie zobaczymy Sylwię Lipkę ! Jednak gwiazdy nie będą miały zbyt wiele czasu na przygotowanie. Treningi ruszają bowiem dopiero dwa tygodnie przed rozpoczęciem show!  Zobacz także:  QUIZ! Zamazaliśmy twarze młodych polskich gwiazd. Rozpoznasz je po fryzurze lub ubraniu? Sprawdź się! Ostatnio młoda gwiazda wyjawiła, co martwi ją przed ponownym występem w "Tańcu z Gwiazdami"! Co takiego może niepokoić Sylwię Lipkę? Tego dowiecie się z naszego wideo!  Warto dodać, że Sylwia w trakcie pandemii nie próżnowała! Niedawno zagrała m.in. akustyczny koncert dla TIDAL! Możecie go zobaczyć tutaj!  

Jak dziś wygląda i co robi Robert Rowiński
EastNews
TV-Show
10 lat temu wygrał "Taniec z Gwiazdami" z Moniką Pyrek i już wtedy zachwycał urodą. Dziś Robert Rowiński jest o wiele przystojniejszy! 
Jak wygląda dziś i co robi Robert Rowiński z Tańca z Gwiazdami?

Pamiętacie Roberta Rowińskiego? 14 lat temu zadebiutował w roli trenera tańca w programie „Taniec z Gwiazdami” w TVN! Towarzyszył wówczas Anecie Kręglickiej. W 2010 roku udało mi się wygrać show z Moniką Pyrek! Wtedy odszedł z programu i skupił się na rozwoju swojej własnej szkoły tańca w Koszalinie - „Pasja”. Co robi dziś i jak wygląda? Zobaczcie!  Jak wygląda dziś Robert Rowiński z "Tańca z Gwiazdami"? Robert Rowiński naukę tańca zaczął w wieku 10 lat. Dziś reprezentuje najwyższą klasę S w tańcach międzynarodowych i latynoamerykańskich. Sławę przyniósł mu program „Taniec z Gwiazdami” w TVN. Wziął udział w pięciu polskich edycjach - partnerował Anecie Kręglickiej, Magdzie Wójcik, Halinie Mlynkovej, Oli Szwed oraz Monice Pyrek, z którą zwyciężył w 2010 roku. Potem zniknął z show-biznesu na dłużej, zaczął występować w USA i Kanadzie, ale także w Teatrze Wielkim w Warszawie w spektaklu tanecznym  Traviata. W 2017 polskie media zelektryzowała wiadomość, że Robert wystąpi w irlandzkiej wersji „Tańca z Gwiazdami”! 36-letni dziś Rowiński ma za sobą udział w trzech edycjach programu - najwyższe, drugie miejsce zajął z Clioną Hagan, znaną w Irlandii piosenkarką.          Wyświetl ten post na Instagramie.                   Im very sad to announce that Dancing With the Stars Ireland not come beck in 2020 because if Covid 19 . That was amazing time with fantastic people lovly partners @clionahagan @maiadunphy @glendagilson and with friends for life . Thank all dancers and choreographers @dwtsdarrenbennett @liliakopylova1 @ianbanham and wonderfull...

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner