Hanna Lis, Elle Fanning, Natalie Portman, Olivia Palermo w pięknych stylizacjach Katy Perry w czerwonej spódnicy z rozcięciem i długim płaszczu Lady Gaga w wysokich błękitnych butach i t-shircie Wrangler Agnieszka Włodarczyk Natalie Portman w białej sukience księżniczki
Hanna Lis, Elle Fanning, Natalie Portman, Olivia Palermo w pięknych stylizacjach
EastNews, Ons.pl
1/5
Hanna Lis, Elle Fanning, Natalie Portman, Olivia Palermo w pięknych stylizacjach
EastNews, Ons.pl

O stylowe faux pas nie trudno - błędy popełniają nawet takie gwiazdy jak Natalie Portman! Od wpadki nie uchroniła jej kreacja Diora, która - choć piękna - zupełnie zniekształciła figurę pięknej aktorki. Efektu „wow’’ nie było również w przypadku Katy Perry - opięte kształty i wysoki rozporek nie zawsze wygląda sexy! (zobacz: Z czym nosić spódnicę o długości maxi?)

Najlepszym pomysłem na stylowy look nie jest też prowokacja, o czym doskonale wie Lady Gaga - ona jednak wydaje się tym nie przejmować. Własnego stylu trzyma się też Agnieszka Włodarczyk, która konsekwentnie wybiera frędzle, dzwony i duże kapelusze. Z jakim efektem? Zajrzyjcie na następne strony i oceńcie, która gwiazda zaliczyła największą wpadkę!

 

Zobacz: Kasia Sowińska, Diane Kruger, a może... Mariah Carey? GŁOSUJCIE na największą modową WPADKĘ tygodnia!

2/5
Katy Perry w czerwonej spódnicy z rozcięciem i długim płaszczu
EastNews

Jaskrawoczerwony płaszcz w komplecie ze spódnicą odważnie odsłaniającą nogę, do tego opięty i ekstrawaganckie buty - oto cała Katy Perry. Makijaż i fryzurę gwiazdy wolimy przemilczeć.

3/5
Lady Gaga w wysokich błękitnych butach i t-shircie Wrangler
EastNews

Okrągłe okulary, t-shirt z logo Wrangler, dżinsowe szorty - niby wszystko w porządku, dopóki nie spojrzymy na buty Lady Gagi - wyjątkowo brzydką wariację na temat kowbojek.

4/5
Agnieszka Włodarczyk
ONS

Agnieszka Włodarczyk w kowbojskim kapeluszu, frędzlach i zaprasowanych w kant dzwonach - taką stylizację aktorka wybrała na konferencję programu „Azja Express’’.

5/5
Natalie Portman w białej sukience księżniczki
EastNews

Natalie Portman i wpadka? Niestety - odcinana w pasie, połyskująca kreacja od Diora zupełnie zniekształca figurę gwiazdy. Spłaszczony i niemal niewidoczny biust, brak talii, poszerzone ramiona i długość, która optycznie skraca sylwetkę - tym razem aktorka nie wyglądała najlepiej.