Gwiazdy w strojach, które nadają się na Halloween Robert Kozyra Natalia Nykiel Patrycja Kazadi Beata Szydło
Gwiazdy w strojach, które nadają się na Halloween
Cukierek albo psikus! ;)
1/11
Gwiazdy w strojach, które nadają się na Halloween

Dzisiaj Halloween, a wy właśnie dostaliście zaproszenie last minute na przebieraną imprezę... Oczywiście, nie macie zielonego pojęcia za kogo się przebrać – no i skąd wytrzasnąć kostium w sytuacji, w której asortyment każdego sklepu jest już przebrany, a wypożyczalnie świecą pustkami. Jak żyć?

 

Więcej: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ogniu krytyki za stroje na Halloween! Gwiazda zareagowała na hejt!

 

Macie szczęście, ponieważ istnieje Party.pl. Specjalnie z okazji ulubionego święta wszystkich przebierańców zebraliśmy dla was 10 stylizacji gwiazd z zeszłego roku, które mogą być niezłymi kostiumami ponieważ:

a) są umiarkowanie przerażające
b) dotyczą popkultury, macie zatem dodatkowe punkty za pomysłowość
c) są łatwe do zreplikowania w środowisku średnio zaopatrzonego domu

 

Gotowi? Zajrzyjcie do naszej galerii i przygotujcie się na szok, niedowierzanie, strach i inspirację naraz.

 

Więcej: Za którą gwiazdę powinieneś się przebrać na Halloween? 🎃 QUIZ

 

2/11
Robert Kozyra

 

Robert Kozyra


Prezes Radia Zet/jubiler zaczął Halloween nieco wcześniej. W połowie października pojawił się na premierze filmu „Człowiek z magicznym pudełkiem" w pelerynie sędziego/muszkietera. Dodatkowe punkty jeśli uda ci się nakłonić dwójkę znajomych do podobnych strojów. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

3/11
Natalia Nykiel

 

Natalia Nykiel


Kolejnym przystankiem naszej wycieczki z przewodnikiem po modowych strachach A.D. 2017 jest Natalia Nykiel, która lubi róż. Jakby bardzo. Jeśli i wy lubicie róż i pragniecie to wykrzyczeć całemu światu, ale trochę się wstydzicie – dziś nadarza się doskonała okazja.

 

4/11
Patrycja Kazadi

 

Patrycja Kazadi


Za kogo przebrała się Patrycja Kazadi na polskiej premierze filmu „Valerian"? Nie wiemy, bo nie widzieliśmy filmu (ale Rihanna zagrała w nim seksowną kosmitkę/tancerkę burleski zatem może to jakaś wskazówka). Jedno jest pewne – dwuczęściowy garnitur w kolorze szampana, zmysłowy gorset i fikuśny kapelusz mogą być dobrym łamaczem lodów przy barze.

 

5/11
Beata Szydło

 

Beata Szydło


To coś dla odważnych. Choć halloweenowe przebranie za polityka może nie być zbyt dobrym pomysłem, to strój na panią premier może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jeśli martwicie się, że wasz wygląd może kogoś urazić, po prostu powiedzcie im, że przebraliście się za dobrą zmianę. Albo program 500+.

 

6/11
Margaret

 

Margaret


Praktycznie każda stylizacja Margaret może być porządnym kostiumem na Halloween. Ale nie zawsze są one łatwe do podrobienia w domowym zaciszu. Ten żółty look z wielką puchówką, minispódniczką, fishnetami i beretem z emoji (znajdziecie taką na każdym bazarze) nie przysporzy wam wielu trudności. A jeśli ktoś was zapyta kim jesteście, odpowiedzcie mu śpiewając „Thank You Very Much".

 

7/11
Patrycja Kazadi 2

 

Patrycja Kazadi 2


Czy to nie wymowne, że Patrycja Kazadi trafiła do naszego zestawienia halloweenowych inspiracji dwa razy? W żadnym wypadku nie mamy na myśli niczego niemiłego. Wręcz przeciwnie – ta sukienka jest na tyle intrygująca, że aby stworzyć halloweenowy look, w zasadzie nie musicie do niej dobierać już niczego. Coś dla leniwych.

 

8/11
Joanna Krupa

 

Joanna Krupa


Cofnijmy się wszyscy na moment do kwietnia, kiedy ten epicki moment uwiecznili fotoreporterzy z Miasta Aniołów. Joanna Krupa zawsze spoko (szczególnie na Halloween), tym bardziej, że ta modowa dysfunkcja garderoby, która spotkała gwiazdę „Top Model" jest bardzo prosta do zreplikowania w formie kostiumu. Jeśli idziecie imprezować z gronem, które nie ogarnia showbiznesu, dziś wieczorem mówcie ze słynnym amerykańskim akcentem Dżoany.

 

9/11
Aleksandra Miller

 

Aleksandra Miller


No dobrze, może i słynna wpadka żony Millera, która przywitała w Polsce cesarzową Japonii w sukience z napisem „sexy love" wydarzyła w 2002 r. Ale przypominaliśmy ją wam w tym roku w kontekście wizyty państwa Trump w Polsce. To i tak nieistotne! Każda sytuacja jest dobra żeby ją sobie przypomnieć. Przebierzcie się za Aleksandrę Miller (łącznie z okularami i porządną ilością różu na policzkach), a będziecie epicentrum imprezy.

 

10/11
Jarosław Kaczyński

 

Jarosław Kaczyński


Coś nam mówi, że ten kostium będzie totalnym hitem dzisiejszych imprez. Po pierwsze: stworzycie go z rzeczy, które wszyscy macie w domu. Po drugie? Jeśli jeszcze nie macie tego płaszcza, powinniście go odnaleźć w popularnym dyskoncie z pewnym owadem w nazwie. W takim kostiumie absolutnie każdy będzie wyglądał kompletnie nie do odróżnienia z oryginałem.

 

11/11
Kate Middleton

 

Kate Middleton


Księżna Kate jeszcze kiedy była Kate Middleton ewidentnie lubiła zaszaleć. Dlaczego by nie oddać hołdu Royal Baby nr 3 i nie przebrać się za tę disco-cekinową wersję księżnej?