Doda
Materiały prasowe

Spodobała Ci się sukienka Dody z motylami? Możesz wyczarować podobny look za 200 zł!

Doda
Materiały prasowe

Wpadła Ci w oko sukienka Dody w motyle? Nam też! Piosenkarka wyglądała rewelacyjnie w białej sukience w letni wzór w kolorowe kwiaty i barwne motyle. Odkryte ramiona i spore rozcięcie sprawiły, że kreacja, choć bardzo dziewczęca i pełna uroku, wyglądała również niezwykle... ponętnie! ;) Doda podkreśliła jej zmysłowy charakter, dobierając do kreacji czerwone sandałki na wysokich obcasach oraz z paseczkami, oplatającymi kostki. Choć lato dopiero przed nami, mamy nieodparte wrażenie, że to może być jedna z najlepszych stylizacji sezonu letniego! Ten look tak nam się spodobał, że postanowiliśmy go odtworzyć. I udało się! Gdzie znaleźliśmy sukienkę w motyle, podobną do tej, którą miała na sobie Doda?

 

Zobacz też: POJEDYNEK na białe suknie w kwiaty! Maffashion vs. Doda - która wyczarowała lepszy look? Głosuj!

 

Doda w sukience w motyle. Gdzie taką kupić?

Białą sukienkę z nadrukiem w motyle i kwiaty można kupić w Mohito za 119,90 zł. Sukienka jest krótsza niż ta, którą miała Doda, ale za to ma najmodniejszy w tym sezonie dekolt, ozdobiony falbaną w stylu hiszpańskim. Pokusiliśmy się również o odszukanie podobnych sandałków! I udało się! Seksowne sandały w stylu Dody znaleźliśmy w sklepie internetowym DeeZee w cenie 89,00 zł.

 

Polecamy: Ulubione sandałki gwiazd są szalenie seksowne i... wyszczuplają nogi!

 

Doda w sukni w motyle wyglądała rewelacyjnie!

Doda

Podobną sukienkę w motyle znaleźliśmy w Mohito za 119,90 zł.

Sukienka w motyle, Mohito, 119,90 zł
Materiały prasowe

Sukienka w motyle, Mohito, 119,90 zł
Materiały prasowe

A sandałki w sklepie internetowym DeeZee za 89,00 zł.

Sandały, DeeZee, 89,00 zł
Materiały prasowe

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49