Joanna Horodyńska w zielonej koszuli analizuje największe modowe metamorfozy ostatnich 15 lat
TRICOLORS/East News
Fleszstyle

15-lecie magazynu "Party"! Joanna Horodyńska wybiera największe modowe metamorfozy gwiazd

Dziś uważane są za ikony stylu, choć jeszcze kilka lat temu bliżej im było raczej do modowych kopciuszków. Joanna Horodyńska ocenia gwiazdy, których stylizacje uległy całkowitej zmianie.

Magazyn "Party" świętuje swoje 15-lecie! Przez ostatnie lata w show-biznesie naprawdę wiele się zmieniło, tym razem patrzymy jednak na styl gwiazd, który na przestrzeni lat bardzo wyewoluował. Joanna Horodyńska postanowiła wybrać dla naszych Czytelników najbardziej spektakularne modowe metamorfozy polskich celebrytek.

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa wrócili do siebie? "Życie jest piękne..."

Największe modowe metamorfozy 15-lecia. Joanna Horodyńska wybiera gwiazdy, których styl przeszedł spektakularną transformację

Perfekcyjne outfity wymagają wyczucia mody, które z reguły jest owocem eksperymentów. Julia Wieniawa, Katarzyna Zawadzka, Lara Gessler oraz Iga Krefft chętnie bawią się modą oraz śledzą najnowsze trendy, dzięki czemu na przestrzeni lat ich wizerunek uległ diametralnej zmianie. Celebrytki nie boją się sięgać po odważne fasony i nie stronią od mocny kolorów. Joanna Horodyńska analizuje ich metamorfozy.

Julia Wieniawa

Joanna Horodyńska: Za każdym razem, kiedy widzę gdzieś Julię, gapię się jak głupia. Czasem już wiem, że powinnam przestać, ale przyglądam się i zastanawiam, czy to jest ta sama dziewczyna. Zaczynała jako dziecko i wyrastała na dziewczynę z sąsiedztwa. Grzeczne ubrania, grzeczna ona. Wszystko tak, aby się raczej nie wychylać. Przeciętność jej stylizacji bolała. Właściwie to żadnej za bardzo się nie pamięta. Dziś świadoma swoich możliwości, z dobrymi doradcami idzie jak burza. Jest mistrzynią w pokazywaniu najnowszych trendów w światowy sposób. Wszystko to jest już jednak niegrzeczne i seksowne. Spokojnie może stać w tej samej linii co Bella Hadid czy Hailey Bieber. Ma też wiele talentów i co ważne, jest bardzo pracowita. To daje jej siłę, by długo być na topie. Julia jest też naturalnie piękna. Gdyby się do tych swoich stylizacji nawet nie pomalowała i nie uczesała, tak samo robiłaby wrażenie. Ma idealną skórę, cudne włosy, co zawsze jest wygraną. Wspaniale się na nią patrzy!

Zobacz także: 15-lecie magazynu "Party"! Ada Fijał analizuje największe męskie metamorfozy ostatnich lat

Julia Wieniawa
VIPHOTO/East News, Wojciech Olkusnik/East News

Katarzyna Zawadzka

J.H. : Pamiętam Katarzynę lekko wystraszoną i nerwowo szukającą właściwej drogi, jeśli chodzi o własny wizerunek. Piękna kobieta, która potrzebowała jakiegoś olśnienia, aby zobaczyć potencjał możliwości. Nie wiem, co się wydarzyło, ale udało się. Początkowo chwyciła się mody vintage i to dało jej pewną wskazówkę – czerpać mocno z przeszłości, zatrzymując się w teraźniejszości. Dzięki temu jej styl jest taki wyrafinowany i prawdziwie kobiecy. To dziś prawdziwa rzadkość, dlatego tak bardzo to cenię. Kasia wybiera totalnie seksowne suknie na wielkie gale i choć często są mocno odkryte albo przy ciele, nigdy nie dają nam wulgarnego odbioru. Wszystko jest tak zmysłowe, że można mieć ciarki.

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna wygrała w plebiscycie "Party". Te looki, zagwarantowały jej tytuł Ikony Stylu 15-lecia

Katarzyna Zawadzka
TRICOLORS/East News, Adam Jankowski/REPORTER

 

Lara Gessler

J.H. : Czasem trzeba chwilę poczekać, aby się odnaleźć i „wyrobić”. Kiedy patrzę na Larę z dawnych lat, widzę kogoś, kto poszukiwał. Trochę falban, trochę koronek, trochę skórzanych wdzianek. Panienka z okienka albo klub nocny. Ze skrajności w skrajność. Dziś to constans dobrego stylu. Lara ma też bardzo ciekawą urodę. Nie jest klasyczną pięknością, ale hipnotyzuje oryginalnością. To daje jej władzę nad innymi. Może eksperymentować z modą. Nosić wszystko, co sobie wymarzy, bo każdy ciuch zyska przy takiej dziwnie pięknej twarzy. Co ciekawe, nawet dość banalne ubranie stanie się przy oprawie Lary czymś wyjątkowym.

Zobacz także: 15-lecie magazynu "Party"! Zobaczcie kulisy urodzinowej sesji z udziałem zwycięzców plebiscytów

Lara Gessler
TRICOLORS/East News, Mateusz Jagielski/East News

Iga Krefft

J.H. : Dziewczyna, która zaskakuje pomysłami za każdym razem. Nie ma chwili wytchnienia, bo jest w transie koncepcji. Można brać garściami i się inspirować. Nic tego nie zapowiadało. Kiedyś była skromna, zgaszona i jakby ukryta w świecie bezbarwnych ubrań. Kojarzyła mi się z pilną uczennicą, która siedzi z nosem w książkach i chce, żeby wszyscy dali jej spokój z jakimś ubieraniem się i czesaniem. Koledzy mogli jej wrzucić żabę do piórnika – i tak by nie zauważyła. Dziś mamy różne oblicza Ofelii. Wymyśla sobie postaci i tym samym stylizacje. Nie tylko ciuchy idą w ruch, ale też włosy i makijaże. To jest pełen pakiet, kompletna sytuacja, artystyczna wizja. Ofelia jest artystką pod każdym względem. „Rysuje siebie”, jak chce. Uwielbiam!

Zobacz także: 15-lecie magazynu "Party"! Oto zwycięzcy plebiscytów z okazji naszego jubileuszu! [ZDJĘCIA]

Iga Krefft
Piotr Wygoda/East News, VIPHOTO/East News

Ada Fijał w zielonej kurtce analizuje największe męskie metamorfozy ostatnich 15 lat
TRICOLORS/East News
Fleszstyle
15-lecie magazynu "Party"! Ada Fijał analizuje największe męskie metamorfozy ostatnich lat
Męski styl mocno zmienił się na przestrzeni ostatnich 15 lat. Modowej transformacji znanych panów przygląda się Ada Fijał, która przez sześć lat oceniała dla "Party" stylizacje gwiazd.

Z okazji 15-lecia magazynu "Party" postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się nie tylko obecnym trendom, ale też cofnąć się pamięcią do debiutu naszego magazynu. Zapytaliśmy niekwestionowaną ikonę stylu - Adę Fijał - która przez sześć lat oceniała stylizacje polskich celebrytów, o największe męskie metamorfozy ostatnich 15 lat.  Męskie metamorfozy 15-lecia. Ada Fijał analizuje modową ewolucję polskich celebrytów Mężczyźni z reguły rzadziej bawią się modą niż kobiety oraz potrzebują więcej czasu na odnalezienie swojego stylu, jednak gdy nadchodzi ten moment potrafią wyglądać olśniewająco. Taką drogą przeszli m.in. Marcin Prokop , Robert Kupisz , Michał Piróg oraz Piotr Stramowski . Choć początkowo sprawiali wrażenie zagubionych w gąszczu trendów, teraz wiedzą w jakich fasonach prezentują się najkorzystniej. Ada Fijał ocenia ich modową przemianę. Marcin Prokop Ada Fijał: Mówi się, że wysokim mężczyznom trudno jest się dobrze ubrać. Marcin łamie ten stereotyp. Początki były różne, ponieważ nasz bohater stawiał na błysk, ale trzeba przyznać, że wtedy na liście męskich trendów królowały świecące garnitury. Na szczęście moda się zmieniła i ulubiony prezenter Polaków błyszczy teraz głównie klasycznymi formami skrojonymi na miarę. To dowód na to, że nie zawsze należy stawiać na trendy, czasami wystarczy stara, dobra klasyka. Zobacz także:  Paulina Sykut-Jeżyna wygrała w plebiscycie "Party". Te looki, zagwarantowały jej tytuł Ikony Stylu 15-lecia Robert Kupisz A.F. : Niełatwo oceniać kogoś, kto tworzy polską modę. Jeszcze trudniej, jeśli jest to od zawsze dobrze ubrany Robert Kupisz. To, co widzimy od lat, to słabość Roberta do sportowego stylu. Przenosi go zarówno na swoje wybiegi, jak i na prywatne stylizacje. Zmienia się tylko sylwetka – z wąskich spodni na szerokie, z...

Laureaci plebiscytów na 15-lecie Party
fot. Marcin Kleban
Newsy
15-lecie magazynu "Party"! Oto zwycięzcy plebiscytów z okazji naszego jubileuszu! [ZDJĘCIA]
Wszystko jasne! Wiemy już, jak głosowali czytelnicy magazynu "Party" w plebiscytach z okazji 15-lecia! Wśród nagrodzonych m.in. Justyna Steczkowska, Magda Gessler, Anna Mucha czy Paulina Sykut-Jeżyna!

W tym roku magazyn "Party" świętuje 15-lecie! Z tej okazji na rynku ukazał się najnowszy, urodzinowy numer, a w nim... wyjątkowa sesja z laureatami naszych corocznych plebiscytów! Do kogo tym razem trafiły statuetki z okazji 15-lecia "Party"? Kto okazał się ulubioną gwiazdą naszych czytelniczek? Do kogo powędrował tytuł "Ikony Stylu"? Jaki serial i show okazały się bezkonkurencyjne? Poznajcie szczegóły!  Oto zwycięzcy plebiscytów z okazji 15-lecia "Party"  Jak świętować, to tylko z pompą! Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i teraz, z okazji 15-lecia magazynu "Party", postanowiliśmy nagrodzić Wasze ulubiony gwiazdy i produkcje. Łącznie w plebiscytach oddaliście ponad 770 tysięcy głosów. Ponadto - postanowiliśmy przyznać kilka nagród specjalnych - "Fenomen 15-lecia" - dla gwiazd, które od samego początku istnienia naszego magazynu są... wierne sobie, swoim ideałom i nikogo nie udają. Sprawdźcie, kto tym razem otrzymał nasze statuetki! IKONA STYLU 15-lecia "Party"  W tej kategorii bezkonkurencyjna okazała się po raz kolejny Paulina Sykut ! Zaraz za nią uplasowała się Kinga Rusin, zaś trzecie miejsce zdobyła Julia Wieniawa! SHOW 15-lecia "Party" W kategorii SHOW najlepszy okazał się format "X-Factor". Na sesję do magazynu zaprosiliśmy więc prowadzącą program, Patricię Kazadi! Dalsze miejsca zajęły programy "Dance Dance Dance" oraz "The Voice of Poland".  SERIAL 15-lecia "Party" "BrzydUla", ponownie jak rok temu, nie dała szans pozostałym hitowym polskim serialom! Tym razem produkcję TVN na sesji reprezentowała zjawiskowa Julia Kamińska. Drugie miejsce zajął serial "Ranczo", zaś trzecie - "Na wspólnej".  JUROR 15-lecia W tej kategorii o statuetkę...

Joanna Krupa
Newsy
Joanna Krupa na okładce "Party"! Gwiazda zdecyduje się na adopcję drugiego dziecka?
"Party" kończy 15 lat! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy numer naszego magazynu. Szczere rozmowy z Joanną Krupą, Antonim Królikowskim i wyjątkowa sesja ze zwycięzcami naszych plebiscytów z okazji 15-lecia "Party"!

To już 15 lat, jak jesteśmy razem z Wami! Aby uczcić ten szczególny moment, już w poniedziałek, 26 września, ukaże się urodzinowy numer magazynu "Party", a na jego okładce Joanna Krupa. Modelka oraz jej siostra Marta w urodzinowym wywiadzie wyjawiły nam między innymi, dlaczego chcą zamieszkać razem w Polsce. Oprócz tego prowadząca "Top Model" wyznała, czy zdecyduje się na adopcję drugiego dziecka! 15-lecie "Party"! Urodzinowe wydanie naszego magazynu Co oprócz tego w urodzinowym numerze magazynu "Party"? TYLKO U NAS przeczytacie szczerą rozmowę z Antonim Królikowskim , który opowiedział nam, jak ukochana Izabela pomogła mu przetrwać trudny okres w jego życiu. Ponadto aktor zdradził, czy żałuje małżeństwa z Joanną Opozdą , a także dlaczego walczy o opiekę nad synem. W urodzinowym numerze naszego magazynu zobaczycie również wyjątkową sesję z laureatami naszych plebiscytów - tym samym dowiecie się, do kogo trafiły statuetki z okazji 15-lecia "Party" . Przeczytacie również wyjątkowe rozmowy z Anną Muchą , Magdą Gessler , czy Julią Kamińską ! Gwiazda serialu " BrzydUla " w rozmowie z nami w końcu rozwiała wątpliwości na temat nowego partnera! To wszystko i jeszcze więcej w nowym, urodzinowym numerze magazynu "Party" - już od poniedziałku w sprzedaży! Zobacz także:  Córka Joanny Krupy zrobiła furorę na ściance. Zostanie gwiazdą? "Ojciec by się nie zgodził"

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik