To się nazywa aktorski klan! Niedawno pisaliśmy, że córki aktora Andrzeja Gabowskiego Katarzyna i Zuzanna Grabowskie grają w serialu "M jak miłość". Ale to nie koniec aktorskich koneksji. Starsza z rodzeństwa, Zuzanna Grabowska (34 lata) jest żoną znanego i lubianego aktora Pawła Domagały! Znany jest m.in. z serialu "O mnie się nie martw" i filmu "Wkręceni".

Reklama

Zuzanna Grabowska i Paweł Domagał to małżeństwo

Zuzanna i Paweł poznali się studiach w Akademii Teatralnej w Warszawie. Gdy Domagała dowiedział się, że ojcem jego ukochanej jest słynny Ferdynand Kiepski, nie był przekonany czy polubią się z przyszłym teściem. Okazało się jednak, że panowie mają podobne poczucie humoru i bardzo przypadli sobie do gustu.

Zuzanna i Paweł pobrali się w Krakowie, w maju 2013 roku w kościele Franciszkanów. W tym samym dniu odbył się chrzest ich dziecka, obecnie czteroletniej córeczki Hani.

Kasia Grabowska jest o 8 lat młodsza od swojej siostry i studiowała akorstwo w Łodzi. Ciekawe czy też wybierze sobie kogoś z branży? A może Paweł Domagała dołączy do "M jak miłość"? :)

Zobacz także

Zobacz także: "Gdyby nie to, że czas odejść niedługo..." Witold Pyrkosz odchodzi z "M jak miłość"? Mamy komentarz!

Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała są małżeństwem blisko 4 lata.

Akpa

Aktor deklaruje, że żona jest miłością jego życia.

ONS

Reklama

Teraz będziemy oglądać Zuzannę Grabowską w "M jak miłość".

Reklama
Reklama
Reklama