Martita ze Zbuntowanego anioła dziś

"Zbuntowany anioł": Pokojówka Martita kiedyś nie zachwycała uśmiechem. Jak wygląda dziś? Mamy jej nowe zdjęcia! 

Martita ze Zbuntowanego anioła dziś

TV Puls nieustanie emituje "Zbuntowanego anioła" - jedną z najpopularniejszych telenowel na świecie, która powstała 23 lata temu! Argentyński serial z Natalią Oreiro w roli głównej wciąż cieszy się jednak wielkim sentymentem. Także dzięki rolom drugoplanowym! I tu nie można wspomnieć o pokojówce, która kochała się w Ivo (Facundo Arana) oraz jego wujku, Danielu (Gustavo Guillén). O kim mowa? Chodzi oczywiście o mało sympatyczną, ale jakże charyzmatyczną Martitę!

Jak dziś wygląda serialowa Martita ze "Zbuntowanego anioła"?

Martita była jedną z pokojówek w domu w bogatej rodzinie Di Carlo, ale nie przyjaźniła się z pozostałymi - Motylkiem, Glorią czy samą Milagros. Wolała knuć i spiskować oraz robić wszystko, żeby podbić serce Ivo. Bezskutecznie. Romansowała również z jego wujkiem, Danielem, aby wejść do wyższej sfery. Niestety, również bez większych sukcesów. 

Martita ze Zbuntowanego anioła dziś

W rolę Martity wcielała się Valeria Roca, pochodząca z Argentyny aktorka. W maju tego roku gwiazda skończy 53 lata. Gra zdecydowanie mniej, wciąż zachwyca urodą! 

Martita ze Zbuntowanego anioła dziś

Valeria ma na swoim koncie udział w kilkunastu argentyńskich serialach, ale w ostatnich latach gra głównie w teatrze. Ma 17 letniego syna. Poznalibyście ją?

Martita ze Zbuntowanego anioła dziś

 

Więcej na temat Zbuntowany Anioł
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11