Dlaczego Krystian Wieczorek nie zagra w serialu Rolewisko Krystian Wieczorek, Anna Czartoryska razem w serialu Krystian Wieczorek, Maria Szafirska Rozlewsko zdjęcie Rozlewsko zdjęcie
Dlaczego Krystian Wieczorek nie zagra w serialu Rolewisko
1/6
Dlaczego Krystian Wieczorek nie zagra w serialu Rolewisko

Krystian Wieczorek nie zagra w serialu "Rozlewisko". Powód? Podobno jego młoda żona nie chciała, żeby aktor ponownie spotkał się na planie z Anną Czartoryską. Jak podaje "Fakt" Maria Szafirska wie, że na planie sagi kiedyś narodziło się uczucie między Anną a Krystianem, które nie przetrwało próby czasu. Jednak Szafirska woli by mąż nie grał z Czartoryską znowu pary.

 

Zobacz: Jak zorganizować niezapomniane przyjęcie w ogrodzie?

Po scenach zazdrości Krystian spasował, bo nie chciał kłótni i cichych dni w związku. Ma inne ciekawe projekty i by ratować związek, podziękował produkcji za powrót do serialu. W jego postać wcieli się inny aktor – powiedziała "Faktowi" osoba z produkcji serialu.

Jaka jest prawda?

Krystian Wieczorek jest na planie teraz dwóch seriali "M jak miłość" oraz "Komisarz Aleks", nie miałby czasu jechać na Mazury i grać w kolejnej produkcji, dlatego zrezygnował z serialu "Rozlewisko". Inne powody to bzdura - mówi nam agencja reprezentująca aktora. 

A jak zakończył się wątek Anny Czartoryskiej i Krystiana Wieczorka w "Ciszy nad Rozlewiskiem"?

 

Zobacz także: W "M jak miłość" już razem nie zagrają! Choć Krystian Wieczorek ma nadzieję, że Ostałowska jeszcze wróci...

2/6
Krystian Wieczorek, Anna Czartoryska razem w serialu

Paula (Anna Czartoryska) i Sławek (Krystian Wieczorek) mieli się rozstać, ale w ostatnim odcinku postanowili dać sobie szansę. Czy w nowym sezonie okaże się jednak, że ich związek nie przetrwał?

3/6
Krystian Wieczorek, Maria Szafirska
ONS

Ostatnio wokół małżeństwa Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej narasta sporo plotek. 2 lipca para będzie obchodzić pierwszą rocznicę ślubu.

4/6
Rozlewsko zdjęcie

Trwają właśnie zdjęcia do nowej części serialu "Rozlewisko".

5/6
Rozlewsko zdjęcie

W serialu zobaczymy znowu Joannę Brodzik, Annę Czartoryską czy Olgę Frycz. Zabraknie Krystiana Wieczorka.

6/6
Rozlewsko zdjęcie

Ekipa na planie serialu "Rozlewisko".