Sprawiedliwi - Wydział kryminalny Sprawiedliwi - Wydział kryminalny Sprawiedliwi - Wydział kryminalny Sprawiedliwi - Wydział kryminalny Sprawiedliwi - Wydział kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział kryminalny
Mat. prasowe
1/6
Sprawiedliwi - Wydział kryminalny
Mat. prasowe

Przed nami 4 kolejne odcinki serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" (201 - 204). Co się w nich wydarzy? Opisy poszczególnych epizodów hitowego serialu Czwórki - w naszej galerii! 

 

Kiedy koniec sezonu serialu? Już 31 maja!

 

A już w poniedziałek... W 201. odcinku SWK o 20.00:

Policjanci wydziału kryminalnego zostają wezwani do zbadania śmierci mężczyzny znalezionego na ławce w parku. Odkrywają na jego ciele ranę kłutą. Mężczyzna należał do miejscowego koła Anonimowych Alkoholików i właśnie tam prowadzą ślady. Okazuje się, że w niedalekiej przyszłości miał wziąć ślub z jedną z terapeutek. Sam również pełnił rolę mentora wobec młodszych pacjentów. Niektórzy z nich są na tyle niestabilni emocjonalnie, że zdaniem policjantów mogliby dopuścić się zabójstwa.

Po wydarzeniach na konferencji naukowej Bolek deklaruje dozgonną wdzięczność i przyjaźń wobec Kuby Walczaka. Nie spodziewa się, że Kuba bardzo szybko będzie potrzebował rewanżu. Agata Walczakówna wpadła w kłopoty w szkole – i tylko połączone umysły Walczaka i Kowalskiego będą w stanie ją z nich wyciągnąć.

 

Zobacz także: "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Jawor kontynuuje swój romans z Miśką, Bruno leci do Szwajcarii zająć się Moniką

2/6
Sprawiedliwi - Wydział kryminalny
Mat. prasowe

Odc. 202.

W przerwie ciągnącego się śledztwa w sprawie seryjnego mordercy oficerowie Jawor i Górska zajmują się poszukiwaniami młodego chłopaka, który w trakcie ulicznych wyścigów potrącił kobietę. Chłopak ukrywa się teraz przed wymiarem sprawiedliwości i kryminalni muszą spenetrować jego środowisko, aby doprowadzić go przed sąd. Pewne podejrzenia budzi także babcia podejrzanego, urocza staruszka o imieniu Halina.

 

3/6
Sprawiedliwi - Wydział kryminalny
Mat. prasowe

Bolek zdobywa nowe wskazówki w sprawie odciętej ręki. Analiza wskazuje, że jej właścicielka przyjmowała leki antydepresyjne. Kryminalni orientują się, że coraz więcej śladów prowadzi do terapeuty, Pałęckiego. Kinga Wilk odnalazła chłopaka, którego długo szukała… ale czeka ją jeszcze jedna przeszkoda do pokonania. Tymczasem Lilka, która wplątała się w kłopoty z prawem, wymyśla zaskakujący sposób, jak z nich się wydostać – zamierza uwieść prokuratora Jagiełłę…

4/6
Sprawiedliwi - Wydział kryminalny
Mat. prasowe

Odc. 203

Latoszek i Sawicki prowadzą sprawę młodego chłopaka, który został zaatakowany nożem we własnym domu przez zamaskowanego sprawcę. Chłopak został adoptowany i  pierwszym podejrzanym jest jego biologiczny ojciec. Kryminalni odkrywają, że w tajemnicy przed rodzicami adopcyjnymi odwiedził syna w domu. Przypadkiem okazuje się jednak, że cała rodzina chłopaka skrywa przed policją jeszcze większą tajemnicę – ich młodsze dziecko, córeczka, została porwana, a kidnaperzy zabronili informować o tym policję. Kryminalni muszą jak najszybciej wykryć, kto porwał dziewczynkę, by móc ją uratować. Latoszek otrzymuje od swojego znajomego informacje o nowym wspólniku Moniki, dziewczyny Sawickiego. Facet okazuje się być uwikłany w pranie pieniędzy i inne brudne interesy. Zastanawia się z Kubisem, jak rozegrać tę niezręczną sytuację.

5/6
Sprawiedliwi - Wydział kryminalny
Mat. prasowe

Wach i Walczak rozwiązują sprawę morderstwa na działkach za miastem. Grupa młodych ludzi pojechała tam na imprezę i jedną z dziewcząt, Wiktorię, znaleziono rano martwą. Przed śmiercią dziewczyna flirtowała z synem właściciela okolicznej karczmy i kryminalni podejrzewają, że to jej chłopak z zazdrości mógł wywołać awanturę, która skończyła się tragicznie – tym bardziej, że jego alibi wygląda słabo. Szybko okazuje się jednak, że dziewczyna mogła mieć innych wrogów – w grupie imprezowiczów istnieją bowiem głębokie podziały i nie brakowało tam konfliktów i zadr.

6/6
Sprawiedliwi - Wydział kryminalny
Mat. prasowe

Kuba Walczak nadal potajemnie wspiera córkę Pauliny, która walczy o poprawienie ocen z wszystkich przedmiotów. W dodatku Agacie grozi, że nie zda z… muzyki, więc torturuje domowników grą na flecie, ćwicząc zadane utwory. Po cichu jednak planuje już, jak będzie świętować końcowy sukces. Nie jest w stanie przewidzieć, do jakiego kryzysu to doprowadzi.

Więcej na temat polskie seriale