Tomasz Ciachorowski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Artur z „M jak miłość” nie daje Izie o sobie zapomnieć. Zastawił nawet na nią pułapkę w walentynki i sprawił, że kobieta jeszcze bardziej boi się o swoje życie. W kolejnym sezonie serialu, który zobaczymy po wakacjach Skalski w końcu będzie na wolności. Co więcej psychopata wda się w romans ze swoją lekarką, pod opieką której był w szpitalu psychiatrycznym.

Kolejny związek, chorego z miłości do Izy, Artura ma szansę przetrwać? Czy Skalski da spokój Lewińskiej? A może związek z lekarką to tylko sposób na osiągnięcie celu?

Zobacz także Iza w "M jak miłość" odwiedzi Skalskiego w szpitalu! Usłyszy od niego straszne słowa...

1/4
M jak miłość Iza porwana przez Artura
MTL Maxfilm

Artur Skalski będzie uczestniczył w pogrzebie swojego wujka, Józefa, który pomagał mu w intrygach przeciwko Izie. Mężczyzna wykorzysta sytuację i ucieknie z pogrzebu. W 1451 odcinku „M jak miłość” psychopata nie będzie mógł odmówić sobie telefonu do Izy. Kiedy Lewińska usłyszy w słuchawce: Idę po ciebie kochanie będzie pewna, że były mąż zrobi wszystko, aby ją zabić.

2/4
M jak miłość Artur
Instagram

Jednak ten plan przynajmniej na razie nie będzie zrealizowany, bo Artur zainteresuje się inną kobietą. Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawił się filmik z Tomaszem Ciachorowskim, który mówi o hejcie, z jakim spotyka się w sieci w związku z rolą Skalskiego. Na nagraniu widać sceny, które aktor aktualnie kręci w serialu, a widzowie zobaczą je dopiero w następnym sezonie „M jak miłość”.

3/4
M jak miłość Artur
Instagram

Widzimy tam wyraźnie Artura i jego lekarkę ze szpitala psychiatrycznego rozmawiających i przytulających się. To oznacza, że kobieta wdała się w niebezpieczną relację ze swoim pacjentem?

4/4

Wszystko wskazuje na to, że Artur nie tylko nie zniknie z serialu, ale zacznie nowy związek. Czyżby lekarka uwierzyła w jego zapewnienia o tym, że się zmienił? W końcu mężczyzna potrafi doskonale kłamać! Na początku udało mu się omotać Izę, udając kochającego i wspierającego partnera. Czy teraz historia się powtórzy? Jego lekarka naraża swoje życie, ufając choremu mężczyźnie. Jak to się dla niej skończy – zobaczymy dopiero w kolejnym sezonie!

 

Więcej na temat M jak miłość