Adriana Kalska na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Iza z „M jak miłość” nie może przestać myśleć o niebezpieczeństwie, jakie na nią czeka ze strony Artura. Do tej pory cały czas się go obawiała, ale przez pułapkę, jaką na nią zastawił w walentynki jest śmiertelnie przerażona i poważnie obawia się o swoje życie. Jednak w 1449 odcinku, który zobaczymy 28 maja, Lewińska zrobi coś nieoczekiwanego.

Pojedzie do szpitala odwiedzić Skalskiego! Chodzi jednak o wujka Artura. Józef Skalski jest śmiertelnie chory i zadzwonił do Izy, prosząc o ostatnią rozmowę. Co wyzna jej wujek psychopaty, będąc na łożu śmierci?

Zobacz takżeW "M jak miłość" Iza zostanie porwana przez Artura! Czy uda jej się uciec z rąk psychopaty?

1/3
M jak miłość Iza porwana przez Artura
MTL Maxfilm

Iza doskonale przekonała się o tym, że w rodzinie Artura nie znajdzie żadnego sprzymierzeńca, który mógłby jej pomóc, kiedy była „zakładnikiem” Skalskiego. Jego wuj nie tylko pomagał mu sfałszować badania genetyczne, aby psychopata mógł twierdzić, że Maja jest jego córką, ale pomagał mu też dręczyć Lewińską, kiedy jego bratanek był w więzieniu.

2/3
M jak miłość Iza Marcin
Instagram

W 1449 odcinku Iza odbierze telefon od Józefa Skalskiego i usłyszy od niego prośbę o ostatnie spotkanie. Kobieta wie, że wuj Artura jest umierający i mimo strachu zgodzi się z nim spotkać. Niestety jej odwiedziny nie dojdą do skutku, bo Józef w ciężkim stanie trafił na intensywną terapię i nie ma z nim kontaktu. Jednak wiadomość, którą miał powiedzieć Lewińskiej przekaże jej jego żona!

3/3
Tomasz Ciachorowski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Skalska na wstępie przeprosi Izę za wszystkie krzywdy i poprosi ją o wybaczenie. Lewińska nie będzie miała za złe kobiecie koszmaru, jaki przeżyła, bo wie, że ona sama musiała znosić apodyktycznego męża. Kiedy spotkanie będzie miało się zakończyć ciotka Artura powie Izie, coś czego ta nigdy nie zapomni:

Artur naprawdę cię kocha, ale jeśli znów go odrzucisz, to cię zabije...

Czy Lewińska po tym wyznaniu zdecyduje się namówić Marcina na wyjazd z Polski?

 

Więcej na temat M jak miłość