M jak miłość Iza Marcin
Instagram

Artur za wszelką cenę stara się, żeby Iza o nim nie zapomniała. Nawet zza murów szpitala psychiatrycznego będzie chciał zamienić jej życie w horror! Zrobi to w walentynki. W 1445. odcinku „M jak miłość” (w najbliższy wtorek) Iza wpadnie w zasadzkę, którą zaplanował Skalski. Będzie pewna, że to niespodzianka od Marcina i straci czujność!

Sama pojedzie do hotelu, gdzie będzie odbierze tajemniczy telefon. Po nim wszystko się zmieni. Czy Artur zabije Izę, która znalazła się w śmiertelnej pułapce?

Zobacz takżeBartek zabije Janka tuż przed swoim ślubem z Ulą!? Chłopak pokaże swoją drugą twarz w "M jak miłość"!

1/3
M jak miłość Iza porwana przez Artura
MTL Maxfilm

Marcin w ostatnich odcinkach na każdym kroku stara się zaskakiwać Izę, przygotowując dla niej mnóstwo niespodzianek. W Walentynki będzie przekonana, że narzeczony znów coś dla niej przygotował, a kiedy odbierze telefon z hotelu i usłyszy, że wysłano po nią limuzynę, nie będzie miała wątpliwości, że to Marcin. Prawda jest jednak inna!

2/3
M jak miłość Iza
vod.tvp.pl

Lewińska wsiądzie do samochodu i szczęśliwa pojedzie do jednego z podwarszawskich hoteli. Z uśmiechem na twarzy zamelduje się w pokoju i będzie bardzo zaskoczona tym, co tam zobaczy. Seksowna bielizna, kwiaty i długa czerwona suknia czekają na nią przygotowane na łóżku. Iza cały czas przekonana, że zawdzięcza to Marcinowi, zadzwoni do niego i zostawi mu wiadomość:

Cześć kochanie, oszalałeś chyba... "Temat Walentynek uważam za zamknięty". Już ci nigdy nie uwierzę w żadną twoją ściemę... - nagra się na pocztę.

3/3
M jak miłość Iza
vod.tvp.pl

Iza nie zastanawiając się długo założy przygotowaną dla niej stylizację. W takim seksownym wydaniu będzie czekała na Marcina, kiedy zadzwoni telefon. Lewińska będzie przekonana, że to jej narzeczony oddzwania i powie pierwsza:

No proszę cię Marcin, to jest jakieś szaleństwo! Ty chcesz się dla mnie zrujnować?

Jednak w odpowiedzi usłyszy głos Artura, który dzwoni ze szpitala psychiatrycznego i zdradzi jej, że to on zaplanował dla niej walentynkową niespodziankę:

Dla mnie jesteś bezcenna! Jak leży sukienka? - zapyta Skalski

Przerażona kobieta rzuci słuchawkę i nie będzie wiedziała, co robić. Przecież nie wie, czy Artur za chwilę jej nie zaatakuje. Niewiele myśląc zamknie drzwi na klucz i usiądzie pod drzwiami, mając nadzieję, że psychopata jej nie zabije! Na szczęście z hotelu odbierze ją Marcin, ale Iza śmiertelnie przerażona  będzie chciała wyjechać z Polski!

 

Więcej na temat M jak miłość