Patryk Pniewski ma 25 lat i w serialu "Pierwsza Miłość" gra serialowego syna Wojciecha Błacha! Jak się okazuje, żona Błacha - Agnieszka Giza, z którą aktor niedawno wziął cichy ślub jest w wieku Patryka! Aktor zdradził nam, jaka jest Agnieszka i jakie żarty czasem robi sobie ze starszego kolegi z serialu.

Ja bardzo lubię Agnieszkę prywatnie, to jest w ogóle świetna osoba. My się dogadujemy, bo ona zresztą jest w moim wieku, jesteśmy ten sam rocznik. Pamiętam jak się śmiałem z Wojtka mówiąc... ja gram twojego syna - śmieje się w rozmowie z Party.pl Patryk Pniewski

Jak reaguje na takie wypominanie wieku Wojciech Błach?

Śmieje się. Wojtek ma bardzo duży dystans do siebie, to jest tak pozytywny człowiek i ma tak fajne poczucie humoru, to jest git koleś - powiedział nam Pniewski. - Pamiętam jak chodziły słuchy, że będę mieć ojca w Pierwszej Miłości, to się zastanawiałem, kto to będzie? A się okazało, że sąsiad z klatki, bo mieszkaliśmy w tej samej... To stwierdziłem: no tak już mieszkamy razem to już nie musimy nic grać - dodaje roześmiany aktor.

Widać, że na planie "Pierwszej Miłości" wszyscy są jedną wielką rodziną i świetnie się dogadują ze sobą. Patryk Pniewski na razie ma letnią przerwę w zdjęciach i zajmuje się innymi sprawami zawodowymi. Ostatnio jako model zrobił sesję zdjęciową dla Denley.pl.

Zobacz także: "Jak zostałem Słowianką Donatana". Patryk Pniewski o swojej roli w teledysku Cleo

 

Patryk Pniewski w "Pierwszej Miłości" gra Krystiana, jego postać jest bardzo lubiana.

Patryk Pniewski, Krystian

 

Patryk Pniewski niedawno był na warsztatach aktorskich z młodzieżą.

Patryk Pniewski w skarpetkach