O mnie nie się nie martw, sezon 6, odcinek 1 O mnie się nie martw 6, odcinek 2 O mnie się nie martw 6, odcinek 2 O mnie się nie martw 6, odcinek 2 O mnie się nie martw 6, odcinek 2
O mnie nie się nie martw, sezon 6, odcinek 1
TVP2
1/5
O mnie nie się nie martw, sezon 6, odcinek 1
TVP2

Już w piątek 3 marca rusza szósty sezon serialu "O mnie się nie martw". Co wydarzy się tym razem u bohaterów? Wszyscy będą zaliczać wzloty i upadki, by na własnej skórze sprawdzić jak z dwóch „ja“ stworzyć niepokonane „my“. Marcin (Stefan Pawłowski) przekona się, że może dać z siebie więcej niż myślał.

Iga (Joanna Kulig) podejmie odważną decyzję, dzięki której przestanie w końcu czuć się szczęśliwym i kochanym, ale jednak Kopciuszkiem. Łukasz (Jan Wieczorkowski) i Ewa (Katarzyna Maciąg) będą musieli znaleźć w sobie wiarę w nowy początek.

Krzysiek (Paweł Domagała) będzie musiał dorosnąć, a Marta (Katarzyna Ankudowicz) rozeznać się w swoich prawdziwych potrzebach i pragnieniach. Grzeczna, poprawna i dobrze ułożona Aśka (Aleksandra Domańska) zostanie brutalnie wytrącona z wyobrażeń o sobie i o tym, czego naprawdę oczekuje. Paweł (Marcin Korcz) zrozumie, czego pragną kobiety i będzie to dla niego duże zaskoczenie.

A wszystko to za sprawą nowej bohaterki (Sylwia- Aleksandra Adamska), która pragnie jedynie... stać się dobrym prawnikiem. Ale namiesza w życiu bohaterów tak, jakby miała zupełnie inne zamiary.

Pierwszy odcinek "O mnie się nie martw"  już za półtora tygodnia o 20.40 na TVP 2.

Zobacz także: Plebiscyt na SERIAL roku 2016 Party.pl rozwiązany!

2/5
O mnie się nie martw 6, odcinek 2
TVP2
3/5
O mnie się nie martw 6, odcinek 2
TVP2
4/5
O mnie się nie martw 6, odcinek 2
TVP2
5/5
O mnie się nie martw 6, odcinek 2
TVP2