Na Wspólnej Milionerzy zajawka Włodek Zięba z "Na Wspólnej" Włodek Zięba z "Na Wspólnej" Włodek Zięba z "Na Wspólnej" Włodek Zięba z "Na Wspólnej"
Na Wspólnej Milionerzy zajawka
East News
1/5
Na Wspólnej Milionerzy zajawka
East News

Przed nami pełen emocji odcinek serialu "Na Wspólnej"! W 2525. odcinku produkcji TVN Włodek Zięba (grany przez Mieczysława Hiryniewicza) kontynuuje swoją grę w "Milionerach"! Jak mu pójdzie? Czy wygra główną stawkę? Poznaj szczegóły występu Włodka w "Milionerach" na kolejnych stronach naszej galerii.

 

Zobacz: Ziębowie ogłaszają, że każde z nich kogoś ma! Co wydarzy się w jubileuszowym odcinku "Na Wspólnej"?

2/5
Włodek Zięba z "Na Wspólnej"
East News

W 2524. odcinku serialu "Na Wspólnej" Włodek Zięba wystąpił w "Milionerach". Występ początkowo bardzo go stresował. Bohater serialu chciał się nawet wycofać, ale w końcu dał się namówić na występ i grę. W studiu nagraniowym towarzyszą mu Maria oraz Monika. Jak Włodkowi idzie gra? 

 

3/5
Włodek Zięba z "Na Wspólnej"
East News

Włodek idzie jak burza! Już wygrał 20 tysięcy złotych i walczy dalej. W kolejnych pytaniach wykorzysta koło ratunkowe - publiczność. Zostanie mu tylko telefon do przyjaciela... Romana! Czy przyjaciel mu pomoże? Czy może zachowa się jak Bartosz Węglarczyk ;)

 

4/5
Włodek Zięba z "Na Wspólnej"
East News

Przypomnijmy, że w świątecznym wydaniu "Milionerów" wystąpili Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Jako koło ratunkowe, wykorzystali telefon do przyjaciela - Bartosza Węglarczyka. Kiedy padło pytanie, Węglarczyk stwierdził, że jest bardzo banalne i... nie zdążył odpowiedzieć, bo połączenie zostało zerwane! Węglaryczk miał jedynie 30 sekund, jednak zmarnował ten czas. Czy tak samo będzie w przypadku telefonu Włodka do Romana?

 

Zobacz: Bartosz Węglarczyk złożył OŚWIADCZENIE po wpadce z telefonem w "Milionerach"! Jak się tłumaczy?

5/5
Włodek Zięba z "Na Wspólnej"
East News

Wszystkiego dowiemy się w 2525. odcinku "Na Wspólnej", którego emisja już dziś (wtorek, 8 sierpnia) o godzinie 20:15 w TVN. Będziecie oglądać?