Aktorzy żegnają serialowego Adama Krajowskiego Aktorzy żegnają serialowego Adama Krajowskiego Aktorzy żegnają serialowego Adama Krajowskiego Na dobre i na złe - odcinek 710
Aktorzy żegnają serialowego Adama Krajowskiego
1/4
Aktorzy żegnają serialowego Adama Krajowskiego

 

"Na dobre i na złe" ruszyło! Premierowy odcinek hitowego serialu TVP 2 po wakacjach to przede wszystkim dramat Wiki, związany ze śmiercią Adama Krajewskiego. Lekarz zdążył uratować Consalidę przed utonięciem, sam jednak stracił życie. W ten oto sposób Grzegorza Daukszewicz, odtwórca tej roli, pożegnał się z serialem. Fani i wierni widzowie są załamani, jednak życie toczy się dalej. Jakie plany na przyszłość ma gwiazdor? Czy jego powrót do serialu jest możliwy? Zobaczcie, co piszą jego koledzy z planu!

 

Zobacz także: "Na dobre i na złe": Groźny wypadek, rozpacz Wiktorii i śmierć Adama!

 

2/4
Aktorzy żegnają serialowego Adama Krajowskiego

 

Katarzyna Dąbrowska gra Wiki, serialową narzeczoną Adama Krajewskiego. Po jego śmierci zrealizuje ich wspólny plan - podróż na Islandię.

 

Zobacz: Śmierć bliskiej osoby: jak sobie radzić? 

 

Na swoim Facebooku aktorka żegna kolegę z planu:

Grzesiu, dziękuję Ci za kilka lat naszej wspólnej serialowej przygody w Na dobre i na złe. Dziękuję za Twój talent i zaangażowanie, za wdzięk, humor i dystans. I bardzo sobie życzę naszych kolejnych zawodowych spotkań! A za wszystko, co przed Tobą, trzymam mocno kciuki - jak zawsze:-)

Zobacz: Na dobre i na złe: Przed śmiercią Adam będzie wspominał kobietę swojego życia... i nie będzie to Wiki!

3/4
Aktorzy żegnają serialowego Adama Krajowskiego

 

Z kolei Michał Żebrowski, serialowy doktor Falkowicz i brat Adama Krajewskiego nagrał film, w którym informuje, że Grzegorza Daukszewicza będzie można oglądać w jego teatrze - Teatrze 6. piętro! 

Mój brat umarł. Nie ma go  w serialu. Jest na szczęście w teatrze. Już wiecie jakim. Zapraszam na premierę z moim bratem w marcu - mówi Żebrowski.

 

Będziecie tęsknić za Adamem Krajewskim?

 

 

 


 

4/4
Na dobre i na złe - odcinek 710
Mat. promocyjne

 

Kolejne odcinki "Na dobre i na złe" w środy w TVP 2! ;)