Maurycy Popiel rozpoznawalność zdobył dzięki roli serialowego Aleksandra Chodakowskiego w „M jak miłość”. W hitowym serialu Dwójki aktor jest związany z Iloną Janyst czyli Anetą Kryńską i wspólnie wychowują dziecko. A z kim prywatnie jest związany Maurycy Popiel? Okazuje się, że partnerką gwiazdora jest Izabela Warykiewicz, która też jest aktorką i nawet wspólnie grają w "M jak miłość". Para rzadko zamieszka wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, ale kilka udało się znaleźć.

Reklama

Maurycy Popiel czyli Olek w "M jak miłość" to prawdziwy przystojniak. Kim jest żona aktora?

Maurycy Popiel pochodzi z rodziny o korzeniach aktorskich i jest synem Lidii Bogaczówny i Andrzeja Popiela. Jego mama występowała głównie na deskach krakowskich teatrów. Gwiazdor "M jak miłość" swoją drogę aktorską rozpoczął od filmu edukacyjnego, a następnie wystąpił też w filmie "Miasto 44" czy serialu "Czas honoru". W "M jak miłość" gra od 2014 roku, potem do obsady dołączyła Izabela Warykiewicz czyli Beata - przyrodnia siostra Marzenki. Serialowe losy Olka i Beaty do tej pory nie przecięły się. Prywatnie para jest razem od wielu lat i mieli się poznać jeszcze w czasie studiów aktorskich w Krakowie.

Poznaliśmy się na studiach w krakowskiej PWST. Nieprawdą jest, że nasze uczucie narodziło się na planie 'M jak miłość'. Ale to, że jesteśmy nierozłączną parą, jest jak najbardziej prawdziwe
powiedział Maurycy Popiel w wywiadzie dla 'Tele Tygodnia'

Choć dzieli ich sześć lat różnicy, to są świetnie dobraną parą ze wspólnymi pasjami, którymi aktorka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Michalina Sosna w "M jak miłość" rozkochała w sobie Marcina, a kim jest jej prawdziwy mąż?

Zobacz także

Jesienią 2021 roku Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz wzięli ślub, a panna młoda pochwaliła się wyjątkową relacją z tego wydarzenia. Para zdecydowała się na kameralną uroczystość w niewielkim gronie bliskich i przyjaciół. Pod zdjęciami z wesela nie brakowało komentarzy z gratulacjami m.in. od Barbary Kurdej-Szatan, Mikołaja Roznerskiego czy Adriany Kalskiej.

Reklama

Na co dzień oboje chronią swoją prywatność i rzadko publikują wspólne zdjęcia. Oto nieliczne z nich! Zobaczcie...

Maurycy Popiel z żoną
Instagram @isssma
Maurycy Popiel z żoną
Instagram @isssma
Maurycy Popiel z żoną
Instagram @isssma
Maurycy Popiel czyli Olek w M jak miłość
TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama