Serialowy Aleksander Chodakowski z „M jak miłość” wziął ślub! Aktor od lat związany jest z Izabelą Warykiewicz i niedawno para stanęła na ślubnym kobiercu. Wesele odbyło się w Krakowie, a teraz szczęśliwa panna młoda pochwaliła się w mediach społecznościowych pierwszym zdjęciem z uroczystości. Z gratulacjami pospieszyły inne gwiazdy „M jak miłość”, a wśród nich Barbara Kurdej-Szatan i Adriana Kalska.

Reklama

Gwiazdy "M jak miłość" po ślubie. Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz powiedzieli "tak"!

Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz wzięli ślub. Para poznała się w Szkole Teatralnej i od tego czasu byli nierozłączni. Obecnie razem grają w serialu "M jak miłość", ale losy ich postaci nie są ze sobą związane. Maurycy Popiel wciela się w rolę Olka Chodakowskiego, a Izabela Warykiewicz gra Beatę - kuzynkę Marzenki.

Poznaliśmy się na studiach w krakowskiej PWST. Nieprawdą jest, że nasze uczucie narodziło się na planie "M jak miłość". Ale to, że jesteśmy nierozłączną parą, jest jak najbardziej prawdziwe - powiedział Maurycy Popiel w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Ślub pary według medialnych doniesień miał odbyć się 13 listopada 2021 roku, a na uroczystość zaproszeni byli jedynie rodzina i najbliżsi znajomi. Według informacji serwisu plotek.pl była to kameralna uroczystość, a parze zależało, aby żadne zdjęcia ze ślubu nie pojawiły się w mediach.

Izie i Maurycemu zależy na jak największej dyskrecji. Zarówno ich ślub, jak i wesele będą bardzo kameralne - informował plotek.pl, powołując się na swoje źródło.

Zobacz także: "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan zostaną zastąpieni? Nowe twarze w serialu

Teraz sama Izabela Warykiewicz opublikowała zdjęcie z wesela, a internauci pospieszyli z gratulacjami dla pary. Wśród komentarzy znalazły się też wpisy m.in. Barbary Kurdej-Sztan czy Adriany Kalskiej.

Zobacz także

Gratulacje ????????????❤️

Jak pięknie! Wasze zdrowie! ❤️gratulacje! ????

Wszystkiego pięknego dla Was!!! Kochajcie się do końca świata????

W "M jak miłość" Aleksander Chodakowski do niedawna miał opinię kobieciarza, ale ostatecznie związał się z Anetą i obecnie są jedną z najbardziej lubianych par w serialu.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama